Frigorifer portativ per makinen 6 lt

AMA0062

Produkt i Ri

Frigorifer portativ per makinen 6 lt

Nje frigorifer portativ shume prakik per udhetimet tuaja i cili  mundeson ftohje dhe ngrohje te pijeve apo ushqimeve.

Per ftohje:  ftoh nen temperaturen 15℃ pa akull, temperatura minimale mund te shkoje dei ne 5℃

Per ngrohje: ngroh ushqimet deri ne temperaturen 65℃

Ne gjendje

Kujdes: Stoku drejt fundit!

5 990,00 Lekë

Frigorifer portativ per makinen 6 lt

Nje frigorifer portativ shume prakik per udhetimet tuaja i cili  mundeson ftohje dhe ngrohje te pijeve apo ushqimeve.

Per ftohje:  ftoh nen temperaturen 15℃ pa akull, temperatura minimale mund te shkoje dei ne 5℃

Per ngrohje: ngroh ushqimet deri ne temperaturen 65℃

Me kapak i cili hapet nga lart per me shume prakticitet

Matreial cilesor i cili siguron ftohje dhe ngrohje eficente te pijeve apo ushqimeve.

Harxhon shume pak energji dhe nuk ben shume zhurme

I lehte ne peshe dhe vjen bashke me rripin 140cm te gjate per te mbajtur frigoriferin ne sup.

Energjia : 12V DC fishe per makine

Gjatesia e fishes 180CM

Me 3 vende per te vendsour gota ne pjesen e siperme te frigoriferit

Kapaciteti: 6 lt

Pesha e frigoriferit: 2.2 kg

Permasat: 23.5 (gjeresi) cm x 24.6 (lartesi) cm

Nuk ka ende përshtypje nga blerësit.

Shkruani një përshtypje

Frigorifer portativ per makinen 6 lt

Frigorifer portativ per makinen 6 lt

Frigorifer portativ per makinen 6 lt

Nje frigorifer portativ shume prakik per udhetimet tuaja i cili  mundeson ftohje dhe ngrohje te pijeve apo ushqimeve.

Per ftohje:  ftoh nen temperaturen 15℃ pa akull, temperatura minimale mund te shkoje dei ne 5℃

Per ngrohje: ngroh ushqimet deri ne temperaturen 65℃

Produkte të ngjashme

Set Bori makine Hella 203-211 forme kermilli E pershtatshme vecanerisht per makinat Mecedez Benz Garancia: 3 muaj

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Set Bori makine Bsoecih 4S forme kermilli E pershtatshme per modele te ndryshme makinash Garancia: 3 muaj

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Fshese me korent per makinen 150 WFshesë me korent, e përshtatshme për tu pastuar në makinen tuaj. Lidhet lehtësisht me ushques 12V nga sistemi elektrik i makines.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Mbajtese aksesoresh kunder-rreshqitjes per makine me logo te ndryshme Mbajtese aksesoresh me material silikoni kundra rreshqitjes, e cila vendoset ne kroskotin e makines tuaj dhe sherben per vendosjen e celularit,syzeve,celsave,monedhave etj

1 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Mbajtese aksesoresh per makine Mbajtese aksesoresh, e cila vendoset ne kroskotin e makines tuaj dhe sherben per vendosjen e celularit,syzeve,celsave,monedhave etj Ajo ngjitet te kroskoti fale 4 ngjiteseve anesore ne pjesen e poshtme.

1 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Fishe cigare per makinen me 3 dalje 12v/24 v dhe 1 porte USB

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Fishe cigare per makinen me 2 porta dalese USB

590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Frigorifer portativ per makinen 7.5 lt Nje frigorifer portativ shume prakik per udhetimet tuaja i cili  mundeson ftohje dhe ngrohje te pijeve apo ushqimeve. Per ftohje:  ftoh nen temperaturen 15℃ pa akull, temperatura minimale mund te shkoje dei ne 5℃ Per ngrohje: ngroh ushqimet deri ne temperaturen 65℃

6 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Freskuese ventilator per makinen 8 inchFreskuese per automjetet me material cilesor me helike plastike dhe me veshje metalike nga siper.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Mbajtese Sendesh per sediljen e makines Joyroom JR-CY130Mbajtese sendesh per sediljen e makines, e cila organizon me se mirI objektet tuaja duke e bere makine n te jete e rregullt. Me xhepa te shumta ku mund te vendosni objekte te ndryshme. Ka hapsira te mjaftueshme per ushqime, shishe, laptop, telefone apo lodrat e femijeve etj.

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Llampa atmosfere Led  per makinen me pult komandimi Llampa te cilat vendoset ne interierin e makines poshte sediljeve per ti dhene makines tuaj nje atmosferes shume interesante. Me llapa Led Neon te cila ndryshohen me pult komandimi per nuanca te ndryshme

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Drita Spin dhe kabine per makinen me pult komandimiDrita Spin per llampat e para te makines te cilat mund te komandohen me pult komandimi.Me llampa halogjene ne nuanca dhe ngjyra te ndryshme

1 990,00 Lekë 2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Drita Spin dhe kabine per makinen me pult komandimiDrita Spin per llampat e para te makines te cilat mund te komandohen me pult komandimiMe llampa halogjene ne nuanca dhe ngjyra te ndryshme

1 990,00 Lekë 2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Fshese me korent per makinen DC 12VFshese me korent, e pershtatshme per te pastuar ne makinen tuaj. Lidhet lehtesisht me ushques 12V nga sistemi elektrik i makines.

1 790,00 Lekë 2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Fshese me korent per makinen VC-111 Fshese me korent, e pershtatshme per te pastuar ne makinen tuaj. Lidhet lehtesisht me ushques 12V nga sistemi elektrik i makines.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Sipër