Frigorifer portativ per makinen 7.5 lt

AMA0061

Produkt i Ri

Frigorifer portativ per makinen 7.5 lt

Nje frigorifer portativ shume prakik per udhetimet tuaja i cili  mundeson ftohje dhe ngrohje te pijeve apo ushqimeve.

Per ftohje:  ftoh nen temperaturen 15℃ pa akull, temperatura minimale mund te shkoje dei ne 5℃

Per ngrohje: ngroh ushqimet deri ne temperaturen 65℃

Ne gjendje

Kujdes: Stoku drejt fundit!

6 490,00 Lekë

Frigorifer portativ per makinen 7.5 lt

Nje frigorifer portativ shume prakik per udhetimet tuaja i cili  mundeson ftohje dhe ngrohje te pijeve apo ushqimeve.

Per ftohje:  ftoh nen temperaturen 15℃ pa akull, temperatura minimale mund te shkoje dei ne 5℃

Per ngrohje: ngroh ushqimet deri ne temperaturen 65℃

Me kapak i cili hapet nga lart per me shume prakticitet

Matreial cilesor i cili siguron ftohje dhe ngrohje eficente te pijeve apo ushqimeve.

Harxhon shume pak energji dhe nuk ben shume zhurme

I lehte ne peshe dhe vjen bashke me rripin 140cm te gjate per te mbajtur frigoriferin ne sup.

Energjia : 12V DC fishe per makine

Gjatesia e fishes 180CM

Me 3 vende per te vendsour gota ne pjesen e siperme te frigoriferit

Nuk ka ende përshtypje nga blerësit.

Shkruani një përshtypje

Frigorifer portativ per makinen 7.5 lt

Frigorifer portativ per makinen 7.5 lt

Frigorifer portativ per makinen 7.5 lt

Nje frigorifer portativ shume prakik per udhetimet tuaja i cili  mundeson ftohje dhe ngrohje te pijeve apo ushqimeve.

Per ftohje:  ftoh nen temperaturen 15℃ pa akull, temperatura minimale mund te shkoje dei ne 5℃

Per ngrohje: ngroh ushqimet deri ne temperaturen 65℃

Produkte të ngjashme

Set Bori makine Hella 203-211 forme kermilli E pershtatshme vecanerisht per makinat Mecedez Benz Garancia: 3 muaj

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Set Bori makine Bsoecih 4S forme kermilli E pershtatshme per modele te ndryshme makinash Garancia: 3 muaj

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Fshese me korent per makinen 150 WFshesë me korent, e përshtatshme për tu pastuar në makinen tuaj. Lidhet lehtësisht me ushques 12V nga sistemi elektrik i makines.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Mbajtese aksesoresh kunder-rreshqitjes per makine me logo te ndryshme Mbajtese aksesoresh me material silikoni kundra rreshqitjes, e cila vendoset ne kroskotin e makines tuaj dhe sherben per vendosjen e celularit,syzeve,celsave,monedhave etj

1 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Mbajtese aksesoresh per makine Mbajtese aksesoresh, e cila vendoset ne kroskotin e makines tuaj dhe sherben per vendosjen e celularit,syzeve,celsave,monedhave etj Ajo ngjitet te kroskoti fale 4 ngjiteseve anesore ne pjesen e poshtme.

1 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Fishe cigare per makinen me 3 dalje 12v/24 v dhe 1 porte USB

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Fishe cigare per makinen me 2 porta dalese USB

590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Frigorifer portativ per makinen 6 lt Nje frigorifer portativ shume prakik per udhetimet tuaja i cili  mundeson ftohje dhe ngrohje te pijeve apo ushqimeve. Per ftohje:  ftoh nen temperaturen 15℃ pa akull, temperatura minimale mund te shkoje dei ne 5℃ Per ngrohje: ngroh ushqimet deri ne temperaturen 65℃

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Freskuese ventilator per makinen 8 inchFreskuese per automjetet me material cilesor me helike plastike dhe me veshje metalike nga siper.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Mbajtese Sendesh per sediljen e makines Joyroom JR-CY130Mbajtese sendesh per sediljen e makines, e cila organizon me se mirI objektet tuaja duke e bere makine n te jete e rregullt. Me xhepa te shumta ku mund te vendosni objekte te ndryshme. Ka hapsira te mjaftueshme per ushqime, shishe, laptop, telefone apo lodrat e femijeve etj.

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Llampa atmosfere Led  per makinen me pult komandimi Llampa te cilat vendoset ne interierin e makines poshte sediljeve per ti dhene makines tuaj nje atmosferes shume interesante. Me llapa Led Neon te cila ndryshohen me pult komandimi per nuanca te ndryshme

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Drita Spin dhe kabine per makinen me pult komandimiDrita Spin per llampat e para te makines te cilat mund te komandohen me pult komandimi.Me llampa halogjene ne nuanca dhe ngjyra te ndryshme

1 990,00 Lekë 2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Drita Spin dhe kabine per makinen me pult komandimiDrita Spin per llampat e para te makines te cilat mund te komandohen me pult komandimiMe llampa halogjene ne nuanca dhe ngjyra te ndryshme

1 990,00 Lekë 2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Fshese me korent per makinen DC 12VFshese me korent, e pershtatshme per te pastuar ne makinen tuaj. Lidhet lehtesisht me ushques 12V nga sistemi elektrik i makines.

1 790,00 Lekë 2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Fshese me korent per makinen VC-111 Fshese me korent, e pershtatshme per te pastuar ne makinen tuaj. Lidhet lehtesisht me ushques 12V nga sistemi elektrik i makines.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Sipër