Produktet më të shitura

Për faqe
0 Përshtypje(t)

Syze per meshkuj CA me xham dhe pa kornize ne ngjyra te ndryshme

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske e Zeze Ostwint per largimin e akneve, pikave te zeza dhe parandalimit te rrudhave.Sasia: 150 ml

1 290,00 Lekë 2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Batanije korenti prej pambuku per ditet e ftohta te dimrit, me konsum shume te ulet energjie. ngjyra te ndryshme: E bardhe, bezhe, lejla e hapur, bojeqielli, kafe, lejla e erret, jeshile e hapur

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine rroje Gemei 3 ne 1 GM-589Makine rroje me material inoksi me koke e cila pershtatet per gjatesi te ndryshme per te realizauar rruatjen ideale. Punon me korent dhe me bateri te rikarikueshme. Karikohet vetem per 60 min, dhe mbane deri ne 8 ore.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine rroje Gemei 3 ne 1 GM-789Makine rroje me material inoksi me koke e cila pershtatet per gjatesi te ndryshme per te realizauar rruatjen ideale. Punon me korent dhe me bateri te rikarikueshme. Kokat jane me material inoksi e celiku cilesor te cilat nuk irritojne lekuren.

1 490,00 Lekë 1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kasetofon per makinen S-GT460U DVD/VCD/CD/MP4/ MP3/SD Garancia: 3 muaj

6 990,00 Lekë 7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kasetofon me USB/SD ElementKasetofon prer makinen me USB dhe Karte SD Me ekran te madh LCD. Me telelomande Pranon formatet MP3 / WMA .

2 990,00 Lekë 4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske e zeze Laser White per largimin e akneve, pikave te zeza dhe parandalimit te rrudhave. Sasia: 100 ml

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set Bokse per makinen 16 cm  TS-A1672ESet me bokse me tingull te paster dhe te qarte. Diametri: 16 cm Fuqia maksimale: 220W Fuqia nominale: 30W

2 490,00 Lekë 2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kasetofon Bluetooth USB/SD/AUX KV1402Nje kasetofon me bluetooth, USB  dhe me telekomande me te cilen mund te ndroni stacionet apo dhe te kontrolloni volumin.

3 490,00 Lekë 5 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Batanije korenti prej pambuku per ditet e ftohta te dimrit, me konsum shume te ulet energjie. ngjyra te ndryshme: bezhe, lejla e hapur, bojeqielli, kafe, lejla e erret, jeshile e hapur

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Sensor Parkimi akustik dhe vizualSisstemi punon automatikisht me ndezjen e makinesSinjalizim akustik (beep beep) dhe vizual (ne ekranin LED)

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kamera makine per parkim me pasqyre CF 1681Permasat: 4,3 inchLloji i cameras: TFT LCD

5 490,00 Lekë 6 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pastrues fytyre 5-1 Materiali: ABS + pjesë elektronike Madhësia Masazhatorit: 15.5 * 11.3 * 5CM Pesha neto : 120g

990,00 Lekë 1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kamera per makine DVR Z11Modeli: Z11Cilesi e larte regjistrimi Garancia: 3 muaj

4 990,00 Lekë 5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Panel ngrohes elektronik Atlantic F117 thith ajrin e ftohte dhe e kthen ne ajer te ngrohte. Eshte i paisur me nje termostat elektronik mundeson mbajtjen e nje temperature kostante te ambjentit. Ideal per tu perdorur ne ambjente me hapesire deri ne 25 m2 Marka: Atlantic

13 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mates i pulsit dhe oksigjenit ne gjak Gama per matjen e oksigjenit ne gjak: 35% ~ 100% Gama per matjen e pulsit: 30 BPM ~ 250 BPM Saktesia: +/-2 BPM ose plus/ minus 2%Punon me bateri (jo te perfshira ne paketim)

3 690,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mates Tensioni dixhitalShifra te medha dhe ekran i ndricuar per shikueshmeri te qarte.Perdoret per te matur pulsin dhe rrahjet e zemres.Punon me bateri, te cilat nuk jane te perfshira ne paketim

3 890,00 Lekë 4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kamera per makine DVR C104Modeli: C104Cilesi e larte regjistrimi Garancia: 3 muaj

7 490,00 Lekë 8 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kasetofon per makinen CDX-6262EKasetofon me radio/USB/SD/MP3 per makinen .Telekomande per komandim ne largesi.

3 290,00 Lekë 4 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Stilues flokesh Bellissima Magic Style  BP2 38Bellissima Magic Style, eshte nje stilues inovativ ne formen e nje  furce flokesh me sistem ngrohjeje te integruar per te realizuar stilime te ndryshme brenda nje kohe shume te shkurter.

3 490,00 Lekë 4 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ore smart A1 me karte SIM Nje ore inteligjente e cila kryen te gjitha funksionet e nje Smartphone: telefonata, mesazhe, internet e shume funksione te tjera. Mjafton te vendosni karten SIM.

2 990,00 Lekë 4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pastrues me vakum per vesht Pastron për disa sekonda dhe pa shqetësime, me pjesë të ndërrueshme për të gjithë familjen

990,00 Lekë 1 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Bateri e jashtme  8800 mAhBateri e jashtme shume praktike dhe e vogel per ta mbajtur kudo me vete. Perdoret per karikimin e paisjeve të tilla si iPhone, iPad, iPod, smartphones, MP3 / MP4, GPS dhe pajisje tjera 5 V.

1 790,00 Lekë 1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Atlete per meshkuj ne 5 dizajne te ndryshme

3 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mp3 me bluetooth per makinen dual USB/SD KCB-618Nje MP3 me bluetooth per makinen tuaj,  i cili funksionon edhe si Mp3, edhe si karikues per telefonin tuaj. Me 2 Porta USB, me degjoni muzike me USB karikoni telefonin por edhe flisni me kufjen bluetooth kur jeni ne makine.

1 490,00 Lekë 1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set Bokse per makinen TS-6972 800W Set me bokse me tingull te paster dhe te qarte.

2 990,00 Lekë 3 690,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 167 produkte

Sipër