Elektronikë dhe IT 

Ka 410 produkte.
Për faqe
0 Përshtypje(t)

Panel ngrohes Venus 1600W Paneli ngrohes Venus thith ajrin e ftohte dhe e kthen ne ajer te ngrohte. Eshte i paisur me nje termostat elektronik dhe mundeson mbajtjen e nje temperature kostante te ambjentit. Ideal per tu perdorur ne ambjente me hapesire deri ne 20 m2. Punon pa bere zhurme dhe nuk e than ajrin. Qendron lehtesisht ne mur ose mund te perdoret...

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Panel ngrohes Venus 2000W Paneli ngrohes Venus thith ajrin e ftohte dhe e kthen ne ajer te ngrohte. Eshte i paisur me nje termostat elektronik dhe mundeson mbajtjen e nje temperature kostante te ambjentit. Ideal per tu perdorur ne ambjente me hapesire deri ne 20-25 m2. Punon pa bere zhurme dhe nuk e than ajrin.

3 490,00 Lekë 3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kamera per makinen Advanced Portable FHD 1080pKamera per makinen per rregjistrim ne cdo moment gjate udhetimit. Ekrani eshte LCD 2.4LTPS 4:3Me shikim nate Lente me kend te gjere 120-shkalle

2 490,00 Lekë 3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese aeroterm JL NIVA KPT-2213Ngrohese aeroterm me rezistence qeramike, me funksion rrotullues 80 grade per te realizuar nje ngrohje sa me te mire te ambjentit tuaj Fuqia : 1500 W Me dy nivele fuqie: 750 wat dhe 1500 wat Permasat: 20 x 70 x 10 cm

4 790,00 Lekë 5 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese Quartz Montecasa HQ1235ANgrohese e markes Montecasa me shufra quartz, e pajisur me depozite uji qe nuk lejon tharjen e ajrit. Me 3 shufra Fuqia : 1800 W Garancia: 6 muaj

3 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese aeroterm Tambrook TB-905Ngrohese aeroterm me rezistence qeramike dhe me funksion rrotullues per nje ngrohje efikase gjate dimrit. Fuqia:1500WMbrojtje nga mbinxehjaMe 2 Nivele fuqieRezistenca QeramikeFuqia ne Watt: 1500W Permasat: 19 x 15.5 x 28.8 cm

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohes aeroterm JL NIVA FH-103A Ngrohes aeroterm efikase per ngrohje  ne dimer. Fuqia(Watt): 2000 W Ngjyra: E bardhe Me 2 nivele fuqie ngrohese Me koke te levizshme

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese dhe Freskuese Murale Renova Instalohet shume thjesht dhe nuk ka nevoje per tuba. Kapaciteti: siperfaqe deri ne 20-25 m2 Eshte projektuar per te realizuar procesin e ngrohjes dhe ne vere sherben si nje ventilues per te freskuar ajrin ne ambientet e shtepise tuaj. Me dy nivele fuqie: 1000Wat-2000Wat

4 990,00 Lekë 6 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese Murale me jonizim Montecasa HW 2037 Nje ngrohes shume cilesor me teknologjine e jonizimit kundra tharjes se ajrit. Instalohet shume thjesht dhe nuk ka nevoje per tuba. Eshte projektuar per te realizuar procesin e ngrohjes dhe ne vere sherben si nje ventilues per te freskuar ajrin ne ambientet e shtepise tuaj. Kontroll temperature dixhital....

12 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese dhe Freskuese Murale Montecasa HW2034 Instalohet shume thjesht dhe nuk ka nevoje per tuba. Kapaciteti: siperfaqe deri ne 20-25 m2 Eshte projektuar per te realizuar procesin e ngrohjes dhe ne vere sherben si nje ventilues per te freskuar ajrin ne ambientet e shtepise tuaj. Me dy nivele nxehtesie Fuqia: 1000Wat-2000Wat

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shtrydhese elektrike agrumesh DSP KJ1006 Shtrydhese agrumesh, per te perfituar ne cast leng te fresket te agrumeve, te tilla si: portokalle, mandarina, limona, qitro etj.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Panel ngrohes Fuego 2000W Paneli ngrohes Fuego thith ajrin e ftohte dhe e kthen ne ajer te ngrohte. Eshte i paisur me nje termostat elektronik dhe mundeson mbajtjen e nje temperature kostante te ambjentit. Ideal per tu perdorur ne ambjente me hapesire deri ne 20-25 m2.

4 990,00 Lekë 5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Panel ngrohes Atlantic F19 2500W Paneli Atlantic F19 thith ajrin e ftohte dhe e kthen ne ajer te ngrohte. Eshte i paisur me nje termostat elektronik mundeson mbajtjen e nje temperature kostante te ambjentit. Ideal per tu perdorur ne ambjente me hapesire deri ne 25-30 m 2. Klasa A e energjise qe ju lejon te kurseni 15% te energjise ne krahasim me ngrohesit...

14 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Panel ngrohes Atlantic F19 2000W Paneli Atlantic F19 thith ajrin e ftohte dhe e kthen ne ajer te ngrohte. Eshte i paisur me nje termostat elektronik mundeson mbajtjen e nje temperature kostante te ambjentit. Ideal per tu perdorur ne ambjente me hapesire deri ne 20-25 m2. Klasa A e energjise qe ju lejon te kurseni 15% te energjise ne krahasim me ngrohesit...

13 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Printer Canon IP7250 per Fotografi dhe CD/DVDPrinter i markes Canon me cilesi te larte, me 5 bojera individuale, lidhje Wireless dhe printim driekt nga Telefoni. Me permasa te vogla dhe ndarje per te vendosur flete dhe per te printuar Disqe.Printon ne format A4, A5, B5, leter normale dhe permasat 20x25cm, 13x18cm, 10x15cmShpejtesia e printimit te fotos...

19 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Printer Brother Laser HL1210WEYJ1   Printer shume cilesor dhe i shpejte i markes Brodher me printim ne format A4. Mund te printoni nga kompjuteri ose telefoni duke e lidhur me wireless. Printon deri ne 20 faqe per minute. Rezolucioni: 600 x 600 dpi Lloji i Printimit: Lazer Printon ne ngjyrat bardhe e zi Punon me boje origjinale ose kompatibel Garancia: 12...

12 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Llampe LED me usb ne ngjyra te ndryshme Nje llampe e cila ka koke usb dhe mund ta perdorni per ndricim kur jkeni duke punuar me tabletin, apo laptopin tuaj. Gjithashtu mund ta perdorni edhe kur ju duhet ndricim duke e vendosur te smartphone juaj. Ngjyrat: e zeze, blu, jeshile, e bardhe

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Usb Adaptor per thithjen e valeve Wireless Mercusys N300Usb Adaptor per thitje te valeve te wirelessMe antene te integruar ne brendesi.Ngjyra: e zeze

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kamera Wireless TP-Link HD WIFI NC230Nje kamera e cila ju mundeson te shtepine ose ambjentin tuaj te punes. Me shikueshmeri per diten dhe naten.Me detektor te ndjeshem ndaj tingujve dhe  levizjeve. Me cilesi te larte HD.

8 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kamera Wireless TP-Link HD WIFI NC200Nje kamera e cila ju mundeson te vezhgoni shtepine ose ambjentin tuaj te punes. Nepermjet aplikacionit "TPCamera" te cilin mund ta instaloni ne telefonin, tabletin apo laptopin tuaj, ju mund monitoroni nga larg  live se cfare ndodh ne ambjetin ku eshte vendosur kamera.Me detektor per levizjen. 

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kalorifer Elektra me 13 elemente me ventilatorKy kalorifer elektrik  krijon një ambjent të përqëndruar të ngrohtë në menyrë mjaft eficente dhe mjaft të shpejtë.Marka: ElektraModeli: EK-4613Fuqia(Watt): 2500 WFuqia e ventilatorit: 300 WNgjyra: GriNr i elementeve : 13Garancia: 12 muaj

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kalorifer Elektra me 11 elemente me ventilatorKy kalorifer elektrik  krijon një ambjent të përqëndruar të ngrohtë në menyrë mjaft eficente dhe mjaft të shpejtë.Marka: ElektraModeli: EK-4611Fuqia(Watt): 2300 WFuqia e ventilatorit: 300 WNgjyra: GriNr i elementeve : 11Permasat: 59.5 x16 x 66 cmGarancia: 12 muaj

6 490,00 Lekë 6 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Bolier Atlantic ATL 100 Vertikal 100 L Nje bolier shume cilesor me kapacitet 100 litra i markes franceze Atlantic .Perdor  teknologjine OPROSistem anti gerryerje dhe anode magneziGjenerata e re e diamanteve te enamelitFuqia: 2100WKapaciteti: 100 ltPozicioni: vertikalGarancia: 12 muaj

19 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Bolier Atlantic ATL 100 Horizontal 100 L Nje bolier shume cilesor me kapacitet 80 litra i markes franceze Atlantic .Perdor  teknologjine OPROSistem anti gerryerje dhe anode magneziGjenerata e re e diamanteve te enamelitFuqia: 1500WKapaciteti: 100 ltPozicioni: horizontalGarancia: 12 muaj

15 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Bolier Atlantic ATL 080 Vertikal 80 L Nje bolier shume cilesor me kapacitet 80 litra i markes franceze Atlantic .Perdor  teknologjine OPROSistem anti gerryerje dhe anode magneziGjenerata e re e diamanteve te enamelitFuqia: 2000WKapaciteti: 80 ltPozicioni: vertikalGarancia: 12 muaj

12 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Bolier Atlantic CEO10 Liliput 10 L Nje bolier shume cilesor me kapacitet 10 litra i markes franceze Atlantic .E ngroh ujin shume shpejtPerdor  teknologjine OPROSistem anti gerryerje dhe anode magneziFuqia: 1600WKapaciteti: 10 ltPozicioni: vertikalGarancia: 12 muaj

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese me gaz Elektra ENL-SH01 SilverNgrohese me gaz e pershtatshme per lokale apo ambjente te tjera te hapura. Forma: Kerpudhe Me gaz Ngjyra: Argjend Materiali:Metal me lyerje

24 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 410 produkte

Sipër