Boks gipsi (tavani)

AMC0007

Produkt i Ri

Boks me transformator per amplifikator me 100V, 6-10 wat

Ne gjendje

1 490,00 Lekë

Boks me transformator per amplifikator me 100V, 6-10 wat

Nuk ka ende përshtypje nga blerësit.

Shkruani një përshtypje

Boks gipsi (tavani)

Boks gipsi (tavani)

Boks me transformator per amplifikator me 100V, 6-10 wat

Produkte të ngjashme

Baby Smartphone Lisciani është një lodër elektronike edukative që imiton smartphonet e te rriturve per nga dizajn dhe  ju mëson femijeve emrat e kafsheve shtepiake në italisht dhe anglisht. Marka: Lisciani

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kufje me Cilesi maksimale, ngjyra perfekte edhe pa kabull, punojne me Bluetooth dhe kane nje tungull shume te paster. 3 Ngjyra te ndryshme: e Gjelber, Gri dhe Kuqe

5 890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Fshese me depozite, fuqia 1600 w, fuqia thithese: 350 w, filter Hepa, rrota te medha per levizje te lehte. Marka: Samsung

10 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Marka: FinluxModeli: 32FLYR274SMadhesia e ekranit: 32Tipi i ekranit: LED

27 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Hekur me avull me sistem vetpastrimi, me shtrese qeramike qe nuk ngjit, me mbyllje automatike dhe kordon te rrotullueshem qe nuk demtohet

4 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Ngrohes quartz Akel AS1200 Marka: Akel Garancia: 12 muaj

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Ngrohes quartz Akel AS1210Marka: AkelGarancia: 12 muaj

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kondicioner Elektra 9000 BTU EC-09R410-12FTipi: I thjeshteMarka: ElektraKlasa e energjise: AGarancia: 12 muaj

33 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kondicioner Elektra 9000 BTU EIC-09INV-12FUTipi: InverterMarka: ElektraKlasa e energjise: A+/A++Garancia: 12 muaj

49 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kondicioner Elektra 12000 BTU EC-12R410-12FTipi: I ThjeshteMarka: ElektraKlasa e energjise: AGarancia: 12 muaj

37 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kondicioner Elektra 12000 BTU EIC-12INV-12FUTipi: InverterMarka: ElektraKlasa e energjise: A++Garancia: 12 muaj

57 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kondicioner Vivax 18000 BTU ACP-18CH50AEZIMarka: VivaxTipi: InverterKlasa e energjise: A+/A++Garancia: 12 muaj

79 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Makine rroje Panasonic e perdorshme per rruajtje ne te thate dhe te lagesht .Ka nje shpejtesi prej 7800 rp/m dhe siguron nje rruajtje shume efikase pa e demtuar lekuren. Lehtesisht e cmontueshme dhe shume e lehte per pastrim. Bateria mban rreth 30 minuta dhe mund te rikarikohet. Eshte nje aksesor shume praktik edhe per udhetime. Marka: Panasonic

8 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Dron Rayline Funtom 1 – Droni me i vogel ne bote, me rrotullim 360 gradeMarka: RaylineModeli: Funtom 1

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Dron Rayline Funtom 2 – me rrotullim 360 grade dhe me sfere mbrojtese kunder demtimeveMarka: RaylineModeli: Funtom 2

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Dron Rayline Funtom 8 me kamera HD WIFIMarka: RaylineModeli: Funtom 8

14 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tashme telefonatat do te behen akoma me te bukura me kete telefon me dizajn si buze. Ky produkt eshte i kuq flake dhe shume I bukur

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kufje me Bluetooth Omega R400 Kufje me bluetooth  me qartesi maksimale ne degjim dhe ze.Stand by: deri ne 110 ore E qendrueshme 4 ore bisedeShume e rehatshme dhe komode per veshin.Punon me pajisjeBluetooth Garancia: 6 muaj

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kufje me bluetooth OMEGA R320 Kufje bluetooth 3.0 me 3 butona per tu pergjigjur ne telefon dhe rregullimin e volumit.- Stand by 75 ore - E qendrueshme 2 ore bisede- Shume e rehatshme dhe pershtatet me veshin lehtesisht.- Punon me pajisje BluetoothGarancia: 6 muaj

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Bateri e Jashtme Intenso 2600 mAh Bateri e jashtme e firmes Gjermane Intenso. Kapaciteti: 2600 mAh Karikon celularin mbi 1 here te plota. Tregon nivelin e karikimit nepermjet dritave LED blu.

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Bateri e Jashtme Intenso 5200 mAh Bateri e jashtme e firmes Gjermane Intenso. Kapaciteti: 5200 mAh Karikon celularin mbi 2 here te plota.

1 990,00 Lekë 2 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Bateri e jashtme Platinet 6000 mAhBateri e jashtme per te karikuar pajisje elektronike si Smartphone, Telefone, MP3/MP4, GPS dhe pajisje te tjera 5V Kapaciteti i baterise 6000 mAh Me 2 porta USB per te karikuar 2 pajisje njekohesisht.

1 990,00 Lekë 2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Paneli Atlantic F117 thith ajrin e ftohte dhe e kthen ne ajer te ngrohte. Eshte i paisur me nje termostat elektronik mundeson mbajtjen e nje temperature kostante te ambjentit. Ideal per tu perdorur ne ambjente me hapesire deri ne 20 m2

10 990,00 Lekë 12 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Ngrohes quartz me  4 shufra Akel me telekomande Marka: Akel Garancia: 12 muaj

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Ngrohes quartz me 5 shufra me krijues lageshtie Akel AS1210S  Marka: Akel Garancia: 12 muaj

6 500,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Fshese korenti me avull Severin 7181Marka: Severin  Modeli: 7181

10 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Panel ngrohes Breixo BPN2000  me ventilatorMarka: BreixoGarancia: 6 muaj

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kalorifer Olimpia Splendid me 9 elemente me ekran dixhitalMarka: Olimpia Splendid

10 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kalorifer elektrik VIVAX me 11 elementeKy kalorofer elektrik  krijon një ambjent të përqëndruar të ngrohtë në menyrë mjaft eficente dhe mjaft të shpejtë.Marka: Vivax

8 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kalorifer elektrik VIVAX me 13 elementeKy kalorofer elektrik  krijon një ambjent të përqëndruar të ngrohtë në menyrë mjaft eficente dhe mjaft të shpejtë.Marka: Vivax

9 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Sipër