Panel ngrohes elektronik Atlantic F117 2000 Watt

TKA0046

Produkt i Ri

Paneli Atlantic F117 thith ajrin e ftohte dhe e kthen ne ajer te ngrohte. Eshte i paisur me nje termostat elektronik mundeson mbajtjen e nje temperature kostante te ambjentit. Ideal per tu perdorur ne ambjente me hapesire deri ne 20 m2

Ne gjendje

12 490,00 Lekë

Paneli Atlantic F117 thith ajrin e ftohte dhe e kthen ne ajer te ngrohte. Eshte i paisur me nje termostat elektronik mundeson mbajtjen e nje temperature kostante te ambjentit. Ideal per tu perdorur ne ambjente me hapesire deri ne 20 m2

Marka: Atlantic
Modeli: F117
Fuqia(Watt): 2000W
Ngjyra: E bardhe
I pajisur me thermostat me disa opsione komandimi te energjise
Dimensione: 75.4x 45.1x 9.8 cm
Pesha (kg) : 6.1 kg
Garancia: 12 muaj

Fale mbrojtjes IP24 (sperkatje me uje) ai eshte  i pershtateshem per tu perdorur edhe ne vende me shume lageshtire perfshire ketu edhe tualetin.

Gjithashtu eshte shume i pershtateshem per tu perdorur edhe ne dhomat e femijeve sepse nuk perfshine pjese inkandeshente, ndersa cepet jane ne forme te rrumbullaket per te mbrojtur femijet nga goditjet e mundeshme.
I Lehtë për të instaluar në mur.

Punon pa bere zhuree dhe nuk e than ajrin.

I paisur me funksion antifrize qe ruan nje temperature prej 7 ° C.

Mund te perdoret edhe me kembe, permes kembeve shtese

Nuk ka ende përshtypje nga blerësit.

Shkruani një përshtypje

Panel ngrohes elektronik Atlantic F117 2000 Watt

Panel ngrohes elektronik Atlantic F117 2000 Watt

Paneli Atlantic F117 thith ajrin e ftohte dhe e kthen ne ajer te ngrohte. Eshte i paisur me nje termostat elektronik mundeson mbajtjen e nje temperature kostante te ambjentit. Ideal per tu perdorur ne ambjente me hapesire deri ne 20 m2

Produkte të ngjashme

Shtrydhese agrumesh Imetec CP4 30WNje shtrydhese agrumesh shume praktike per te konsumuar Lengje te fresketa cdo dite. Rrotullim i dyfishte Kapaciteti: 400 ml Shume praktik per t'u pastruar

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Mixer Imetec ST7Mikser origjinal Imetec, nje aksesor shume i nevojeshem ne kuzhinen tuaj.Fuqia: 200 WatMe 5 nivele shpejtesie

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Set mikser First Austria FA-5273Nje set shume I nevojshem per kuzhinen tuaj I cili permbaj 3 lloje mikserash te ndryshme dhe shume funksionale per gatimet tuaja. 2 nivele shpejtësi Tehe Stainless steel Fuqia 300W

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Thekese buke First AustriaFuqia : 750WGarancia: 6 muaj

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Hekur rrobash me pllake qeramike Severin 3222 Hekurr robash ideal per hekurosje te thate ose me avullMe  sistem vetpastrimi. Garancia: 12 muaj

5 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Hekur rrobash me pllake qeramike Severin 3210 Hekur me sperkatje te dyfishte me avull dhe te thate.Fikje automatike.Me indikatore per temperaturen.Materiali: Qeramike

5 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Fshese me korrent Vivax VC 1603 Marka: VivaxModeli:  VC 1603 Garancia: 12 muaj

6 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Fshese me korrent Vivax VC 1604 Marka: VivaxModeli:  VC 1604Fuqi e larte pastrueseFuqia motorike: 1600 W

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Fshese me korrent Vivax VC 1605 Marka: VivaxModeli:à VC 1605Fuqi e larte pastrueseFuqia motorike: 1600 W

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Fshese me korrent Iskra SL150AMarka: Iskra Modelo: SL150A Tipi depozites: depozite plastike Kapaciteti i depozites: 2.5 lt

9 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Fshese me korrent Iskra SL150AMarka: Iskra Modelo: SL150A Tipi depozites: depozite plastike Kapaciteti i depozites: 2.5 lt

9 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Hekur rrobash Severin 3256Hekur rrobash me rezerve uji te levizeshem. Materiali: Inoks Fuqia: 2400 W Me sperkatje te dyfishte: Me avull dhe te thate. Fikje automatike. Me indikatore per temperaturen.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Hekur rrobash Severin 3251Hekur rrobash me rezerve uji te levizeshem. Materiali: Inoks Fuqia: 2400 W Me sperkatje te dyfishte: Me avull dhe te thate. Fikje automatike. Me indikatore per temperaturen.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Hekur rrobash Severin 3274Materiali: Inoks Fuqia: 1600 W Me sperkatje te dyfishte: Me avull dhe te thate. Fikje automatike. Me indikatore per temperaturen.

2 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pajisje per berjen e bukes First Austria FA-5150-2 Berese buke shume cilesore me 12 programe gatimi. Kapaciteti:  750 â 900g E pajisur me nje ekran te madh LCD

8 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pajisje per berjen e bukes First Austria FA-5152-2 Berese buke shume cilesore me 12 programe gatimi. Kapaciteti:  900 â 1200g Fuqia 800 W. E pajisur me nje ekran te madh LCD

14 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tenxhere Multicooker First Austria FA-5135Tenxhere multifunksionale me 8 programe te ndryshme automatike per te pregatitur gatime te larmishme, nga orizi, tavat, supat, embelsira etj. Material qe nuk ngjit Me funksion te ngrohjes se gatimeve

9 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tenxhere Presioni dhe Multicooker  First Austria FA-5130Tenxhere presioni multifunksionale ne te cilen mund te pregatisni cdo gje Me valvule sigurie dhe sisteme multi sigurie Material shume cilesor qe nuk ngjit

14 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Set blender dore First Austria FA-5272-2Set blender shume e nevojshme per gatimet tuaja 2 nivele shpejtesie

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tave pjekje First Austria FA-5109Tave per nje pjekje e cila sherben per gatime te ndryshme Me material kunder ngjitjes. Me termostat qe ben kontrollin e energjise dhe temperatires. Me 5 nivele gradimi te nxehtesise.

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Hekur rrobash First Austria FA-5629-4Hekur rrobash me pllake qeramike Me tregues te nivelit të ujit Me funksion te sperkatjes me uje Hekurosje me avull horizontle ose vertikale Fuqia: 2200W

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Fshese me korent me vakum First Austria FA-5546-3 Nje fshese me korent shume profesionale e cila eleminon pluhurat dhe papastertine ne shtepine tuaj.Pastron cdo siperfaqe si edhe mobiljet tuaja me pastrim ne te thate ose me avullMe sistem TurboFiltrim i dyfishte i ujitSistem Fryerje dhe thithje

13 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Friteze First Austria FA-5050-1 Fuqia: 2200W Kapaciteti: 3.5 litra Kontroll i temperatures Veshje kundra ngjitjes Pastrim i thjeshte

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Shtrydhese frutash dhe perimesh First Austria FA-5206-1 Shtrydhese frutash e perimesh universale, e cila lejon nxjerrjen maksimale te lengut nga fruta te fresketa dhe perime te ndryshme. Me material çelik dhe inox Fuqia: 700 Watt 2 nivele shpejtesie

6 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Blender Fuego CY-309G Kapaciteti: 1.5 Litra Fuqia: 500 W Materiali i tasit: Xham Ngjyra: E Bardhe

3 690,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Rrahese Fuego NR-385 Nje rrahese shume e nevojshme per kuzhinen tuaj Ngjyra: E Bardhe

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Set Rrahese Fuego NR-385ANje set rrahese shume e nevojshme per kuzhinen tuaj Ngjyra: E Bardhe

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Shtrydhese agrumesh Fuego GTM-8115 Nje shtrydhese agrumesh shume e nevojshme per kuzhinen tuaj Fuqia : 40 W Kapaciteti : 1.2 lt Ngjyra: gri

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Hekur rrobash Fuego PL-288Hekur me pllaka qeramike cilesore per nje hekursoje sa me te lehte te rrobave tuaja. Me funksion vetpastrimi Me avull Me funskion anti rrjedhje Fuqia: 2000 Watt Ngjyra: e bardhe me jeshile

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Toster Ariete 1982 Fuqia: 750 W Permasat: 22 cm (gjeresi) x 22 cm (thellesi) x 7 cm (lartesi) Pastrohet shume lehre Ngjyra: e zeze

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Sipër