Fëmijë dhe Bebe 

Ka 38 produkte.
Për faqe
0 Përshtypje(t)

Tshirt per femije, E bardhe, E zeze, E kuqeMasat: XS: 5-6 VjecS: 7-8 VjecM: 10-11 VjecL: 12-13 VjecXL: 14-15 Vjec

1 290,00 Lekë 1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pellush Baboo Panda 15Cm

1 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pellush Loving Pets Dogs

1 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pellush My Little Pony Rainbow  30Cm

2 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pellush Bear Hugo 38cm

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tavoline vizatimi per femije Vaiana Super Art School Tavoline e vogel vizatimi ,me personazhet e Disney Vaiana. Eshte argetues dhe edukues njekohesisht. Produkt Origjinal Lisciani

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tavoline per femije Vaiana Superdesk Tavoline e vogel,me personazhet e Disney Vaiana. Eshte argetues dhe edukues njekohesisht. Ne paketim ka te perfshira ne paketim 8 lojra te ndyshme,per te vizatuar,per te formuar (Puzzle), tangram. Permasat: Gjatesia 55cm, gjeresia 35cm dhe lartesia 35cm Produkt Origjinal Lisciani

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Play-Doh Ariel and Undersea FriendsNje set me plasteline shume argetuese per femijet, me personazhin e dashur Ariel.Ideale per femijet mbi 3 vjec.Ne paketim perfshihen aksesoret e setit dhe 4 kuti me plasteline.Produkt origjinal Hasbro

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Play-Doh Playful Pies Set Nje set me plasteline shume argetuese per femijet.Ideale per femijet mbi 3 vjec.Ne paketim perfshihen aksesoret e setit dhe 4 kuti me plasteline.Produkt origjinal Hasbro

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Play-Doh Star Wars Millennium FalconNje set me plasteline shume argetuese per femijet me tematiken e filmit te njohur âStar Warsâ Ideale per femijet mbi 3 vjec.Ne paketim perfshihen personazhet dhe aksesoret e setit dhe 5 kuti me plasteline.Produkt origjinal Hasbro

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Play-Doh Crazy Cuts HairNje set me plasteline shume argetuese per femijet te cilet dashurojne parukierine.Ideale per femijet mbi 3 vjec.Ne paketim perfshihen 6 kuti plasteline si dhe aksesoret me kukulla te setit.Produkt origjinal Hasbro

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Play-Doh Cake PartyNje set me plasteline e cila perfshin  5 prerese me forma,2 pjata, spatul, pirun,thike dhe 5 kuti me plasteline.Nje set shume argetues per femijet tuajdhe me te cilen mund te pregatisin embelsira shume interesanteProdukt origjinal Hasbro

2 690,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Loje Monopoly Here and Now World Edition Loja e famshme Monopoly, ne versionin per njohjen e qyteteve me te preferuara te botes.Cdo here qe kaloni kufirini shtoni nje vule pasaportes tuaj, ne kete menyre ju jeni me afer fitores se Globit.Behet fjale per prona dhe tregti. Fusha e lojes permban vende ekzotike si Opera e Sydney-it apo Kulla Eife

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Loje Monopoly Basic UKLuaj Monopoly me te gjithe familjen. Per moshat mbi 8 vjec. 2 deri ne 6 lojtare.

3 690,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Lego Van & Caravan 60117 Lego e pershtateshme per tu perdorur nga femijet e moshes 5 deri ne 12 vjec. Dimensione: 26.2 x 6.1 x 19.1 cm Numri i pjeseve: 250

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Lego 4 x 4 Off Roader 60115Nje set lego me nje makine te madhe 4x4 tuaj per gara ne shkretetire. Permasat e paketimit: 26 x 19 x 6. E rekomandueshme per femije 7-14 vjec. Produkt origjinal Lego

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Lego City  Dragster Transporter 60151Nje set lego shume interesantem e pershtatshme per femeije te moshes 5-12 vjec. Produkt Origjinal Lego

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Lego Fast Car 3 ne 1 (31046)Set me Lego per femije, i pershtatshem per moshat 7 deri ne 12 vjec.

3 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Lego Birthday Party 41110Set me  Lego per femije, ideale per moshen  5 deri ne 12 vjec. Dimensione: 26.2 x 6.1 x 19.1 cm

3 390,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ore inteligjente per femije me GPS G72 Ore nteligjente per sigurine e larte te femijeve tuaj. Tregon gjate gjithe kohes vendodhjen e femijes permes sistemit GPS dhe LBS. Ka funksionin e ndihmes se shpejte SOS  dhe mundeson thirrjet dhe mesazhet mes prindit e femijes. Ora punon me karte Sim dhe lidhet perms wifi me smartphone te prindit permes instalimit...

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Dron Rayline Funtom 8 me kamera HD WIFIMarka: RaylineModeli: Funtom 8

14 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Dron Rayline Funtom 2 – me rrotullim 360 grade dhe me sfere mbrojtese kunder demtimeveMarka: RaylineModeli: Funtom 2

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Dron Rayline Funtom 1 – Droni me i vogel ne bote, me rrotullim 360 gradeMarka: RaylineModeli: Funtom 1

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Baby Smartphone Lisciani është një lodër elektronike edukative që imiton smartphonet e te rriturve per nga dizajn dhe  ju mëson femijeve emrat e kafsheve shtepiake në italisht dhe anglisht. Marka: Lisciani

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Baby Tab Lisciani është një lodër elektronike edukative që imiton tabletat e te rriturve per nga dizajn dhe  ju mëson femijeve emrat e kafsheve shtepiake në italisht dhe anglisht. Marka: Lisciani

2 690,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Baby laptop Lisciani është një lodër elektronike edukative që ju mëson femijeve emrat e kafsheve shtepiake në italisht dhe anglisht. Marka: Lisciani

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Çante shkolle Violetta ngjyre roze me dizajn me zemra

2 310,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 38 produkte

Sipër