Festa dhe Dhurata 

Ka 135 produkte.
Për faqe
0 Përshtypje(t)

Makine me pult komandimi Rock Crawler P1001Modeli: RC P1001 Koha e karikimit: 180 - 240 minutaKoha e funksionimit: rreth 20 minuta Distanca e kontrollit: 80mSistemi e komandimit: me te 4-ta rrotat

14 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine me pult komandimi Rock Crawler P1401 Modeli: RC P1401 Teknologjia 2.4GHzDiametri i rrotave: 95mmGjeresia e rrotavre: 40mmSistemi e komandimit: me te 4-ta rrotatMateriali: ABS

10 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Skaf me telekomande Rayline RC Boat 7016Marka: RaylineModeli: RC Boat 7016Distanca  e komandimit: 80 m

14 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Dron Rayline Typhoon Q500 4K Premium KITMarka: RaylineModeli: Q500 4KKamera HD 1080p/120fps 12 MP

139 900,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Dron Rayline WL Q333 me kamera HD WIFIMarka: RaylineModeli: WL Q333Kamera 0.3MP

24 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Dron Rayline R8 me kamera HD WIFI Marka: RaylineModeli: Funtom 8 Kamera HD Camera me SD Card

14 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pellush Baboo Panda 15Cm

1 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pellush Loving Pets Dogs

1 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pellush My Little Pony Rainbow  30Cm

2 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pellush Bear Hugo 38cm

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tavoline vizatimi per femije Vaiana Super Art School Tavoline e vogel vizatimi ,me personazhet e Disney Vaiana. Eshte argetues dhe edukues njekohesisht. Produkt Origjinal Lisciani

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tavoline per femije Vaiana Superdesk Tavoline e vogel,me personazhet e Disney Vaiana. Eshte argetues dhe edukues njekohesisht. Ne paketim ka te perfshira ne paketim 8 lojra te ndyshme,per te vizatuar,per te formuar (Puzzle), tangram. Permasat: Gjatesia 55cm, gjeresia 35cm dhe lartesia 35cm Produkt Origjinal Lisciani

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Play-Doh Ariel and Undersea FriendsNje set me plasteline shume argetuese per femijet, me personazhin e dashur Ariel.Ideale per femijet mbi 3 vjec.Ne paketim perfshihen aksesoret e setit dhe 4 kuti me plasteline.Produkt origjinal Hasbro

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Play-Doh Playful Pies Set Nje set me plasteline shume argetuese per femijet.Ideale per femijet mbi 3 vjec.Ne paketim perfshihen aksesoret e setit dhe 4 kuti me plasteline.Produkt origjinal Hasbro

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Play-Doh Star Wars Millennium FalconNje set me plasteline shume argetuese per femijet me tematiken e filmit te njohur âStar Warsâ Ideale per femijet mbi 3 vjec.Ne paketim perfshihen personazhet dhe aksesoret e setit dhe 5 kuti me plasteline.Produkt origjinal Hasbro

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Play-Doh Crazy Cuts HairNje set me plasteline shume argetuese per femijet te cilet dashurojne parukierine.Ideale per femijet mbi 3 vjec.Ne paketim perfshihen 6 kuti plasteline si dhe aksesoret me kukulla te setit.Produkt origjinal Hasbro

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Play-Doh Cake PartyNje set me plasteline e cila perfshin  5 prerese me forma,2 pjata, spatul, pirun,thike dhe 5 kuti me plasteline.Nje set shume argetues per femijet tuajdhe me te cilen mund te pregatisin embelsira shume interesanteProdukt origjinal Hasbro

2 690,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Loje Monopoly Here and Now World Edition Loja e famshme Monopoly, ne versionin per njohjen e qyteteve me te preferuara te botes.Cdo here qe kaloni kufirini shtoni nje vule pasaportes tuaj, ne kete menyre ju jeni me afer fitores se Globit.Behet fjale per prona dhe tregti. Fusha e lojes permban vende ekzotike si Opera e Sydney-it apo Kulla Eife

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Loje Monopoly Basic UKLuaj Monopoly me te gjithe familjen. Per moshat mbi 8 vjec. 2 deri ne 6 lojtare.

3 690,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Lego Van & Caravan 60117 Lego e pershtateshme per tu perdorur nga femijet e moshes 5 deri ne 12 vjec. Dimensione: 26.2 x 6.1 x 19.1 cm Numri i pjeseve: 250

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Lego 4 x 4 Off Roader 60115Nje set lego me nje makine te madhe 4x4 tuaj per gara ne shkretetire. Permasat e paketimit: 26 x 19 x 6. E rekomandueshme per femije 7-14 vjec. Produkt origjinal Lego

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Lego City  Dragster Transporter 60151Nje set lego shume interesantem e pershtatshme per femeije te moshes 5-12 vjec. Produkt Origjinal Lego

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Lego Fast Car 3 ne 1 (31046)Set me Lego per femije, i pershtatshem per moshat 7 deri ne 12 vjec.

3 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Lego Birthday Party 41110Set me  Lego per femije, ideale per moshen  5 deri ne 12 vjec. Dimensione: 26.2 x 6.1 x 19.1 cm

3 390,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kartoline artizanale ne dru me gdhendje me dedikim

3 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kornize artizanale ne dru me dekor me zemer, fotografi dhe dedikim te personalizuar

5 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kornize artizanale me dekor me zemer dhe me dedikim te personalizuar

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 135 produkte

Sipër