Pjaster Sokany HS-930

TKG0031

Produkt i Ri

Pjaster Sokany HS-930

Nje pjaster shume cilesore me pllaka qeramike e cila drejton ne vetem pak minuta floket tuaj.

Kontroll manual i temperatures.

Temperatura maksimale 230 grade.

Ekran LED tregues i temperatures aktuale.

Sistem mbylljeje manuale fale nje butoni ne fund.

Kordon i rrotullueshem unaze per varje.

10 Produkt

Ne gjendje

2 790,00 Lekë

Pjaster Sokany HS-930

Nje pjaster shume cilesore me pllaka qeramike e cila drejton ne vetem pak minuta floket tuaj.

Kontroll manual i temperatures.

Temperatura maksimale 230 grade.

Ekran LED tregues i temperatures aktuale.

Sistem mbylljeje manuale fale nje butoni ne fund.

Kordon i rrotullueshem unaze per varje.

Nuk ka ende përshtypje nga blerësit.

Shkruani një përshtypje

Pjaster Sokany HS-930

Pjaster Sokany HS-930

Pjaster Sokany HS-930

Nje pjaster shume cilesore me pllaka qeramike e cila drejton ne vetem pak minuta floket tuaj.

Kontroll manual i temperatures.

Temperatura maksimale 230 grade.

Ekran LED tregues i temperatures aktuale.

Sistem mbylljeje manuale fale nje butoni ne fund.

Kordon i rrotullueshem unaze per varje.

Produkte të ngjashme

Tharese Flokesh Severin 0150Marka: Severin

3 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese Flokesh Severin HT 0141Marka: Severin

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Severin 0164Marka: Severin

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Babyliss D361EMarka: Babyliss

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Severin 0130Teknologji e larte jonizuese qe mbron floket tuaj nga demtimi. E pajisur me difuzor per tâi dhene me shume volum flokeveMarka: Severin

3 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Severin  HT0140 Marka: Severin

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Severin 0174Marka: Severin

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pjaster flokesh Severin 0621Teknologji jonizuese aktive qe mbron floket tuaj. I lehte per tu marre me vete ne udhetimeMarka: SEVERIN

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pjaster flokesh Severin 0614 Marka: SEVERIN

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Bellissima P2 2200Nje tharese flokesh profesionale, qe ju mundeson tharje dhe regullimin e flokeve ne nje kohe shume te shkurter.

6 890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Bellisima K5 2000Nje tharese flokesh e cila ju mundeson te thani dhe stiloni floket ne nje menyre sa me komode.

4 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pjaster flokesh Bellissima Style Creator B6 200Nje pjaster profesionale e cila perdoet per drejtimin e flokeve, apo edhe per te krijuar kacurela

9 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pjaster flokesh Bellissima B21 100Nje pjaster e dizajnuar me pllaka qeramike dhe titaniumi per te mbrojtur floket dhe per thu dhene atyre shkelqim.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pjaster flokesh Bellissima B1 100Nje pjaster profesionale e cila ndihmon  per te drejtuar dhe te mbrojtur floket me vetem nje kalim.

6 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Stilues flokesh Bellissima Ricci&Curl BHS3 100Stiluesi Bellissima Revolution Ricci&Curl eshte zgjedhje ideale per te realiuar ondet dhe kacurrelat e deshiruara.

11 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Stilues flokesh Bellissima Multi Curl S1 700Stiluesi Bellissima Multi Curl  ju ndihmon te realzioni ne menyre shume efikase ondet dhe kacurrelat e deshiruara.

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Stilues flokesh Bellissima Magic Style  BP2 30Bellissima Magic Style, eshte nje stilues inovativ ne formen e nje  furce flokesh me sistem ngrohjeje te integruar per te realizuar stilime te ndryshme brenda nje kohe shume te shkurter.

4 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Stilues flokesh Bellissima Magic Styleà BP2 38Bellissima Magic Style, eshte nje stilues inovativ ne formen e njeà furce flokesh me sistem ngrohjeje te integruar per te realizuar stilime te ndryshme brenda nje kohe shume te shkurter.

4 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Stilues flokesh Bellissima Magic Style  BP2 45Bellissima Magic Style, eshte nje stilues inovativ ne formen e nje  furce flokesh me sistem ngrohjeje te integruar per te realizuar stilime te ndryshme brenda nje kohe shume te shkurter.

4 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Set pjaster dhe masha BaByliss 8 ne 1 2020CEPajisja ofron flokë me shkëlqim me pllakat e saj 36mm qeramike hekuri, 19mm shufër se bashku me 19mm mëngë spirale mund të përdoret për të bere modelin e deshiruar,  ndërsa hekuri 16mm shufër e pajisjes ju sherben per kacurrela te persosura

5 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Stilues flokesh Gemei GM-2906Nje stilues per ti bere floket tuaj me ondeE pajisur edhe me furcen shtese

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kreher stilues elektrik Gemei GM-2953Nje kreher elektrik shume praktik per drejtimin e te gjithe llojeve te flokut vetem ne oak mnuta.Dhembezat e kreherit ne brendesi kanÃÃë njÃÃë formÃÃë tÃÃë gjerÃÃë cka ben qe floket te drejtohen me lehte dhe me shpejt.

1 690,00 Lekë 2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pjaster profesionale me avull Gemei GM-1991Nje pjaster profesionale e cila punon edhe me avull duke i mbrojtur floket tuaj maksimalisht. Pllaka qeramike qe ofrojne nje mbyllje te sigurt per drejtim sa me te mire te flokeve

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pjaster Gemei GM-2937Nje pjaster profesionale e markes Gemei me te cilen mund te drejtoni floket tuaj shume shpejte dhe pa i demtuar. Plallkat jane me veshje qeramike

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kreher stilues elektrik Gemei GM-2952Nje kreher elektrik shume praktik per drejtimin e te gjithe llojeve te flokut vetem ne oak mnuta.Dhembezat e kreherit ne brendesi kanë një formë të gjerë cka ben qe floket te drejtohen me lehte dhe me shpejt.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Makine qethje dhe rroje Gemei GM-6005 Makine qethje dhe rroje profesionale. Me 5 koka te ndryshme (4 krehera dhe 1 koke per rroje), per te realizuar qethje dhe rroje sipas kerkesave tuaja.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Makine qethje Gemei GM-657Makine profesionale per qethje flokesh 220-240 V     50/60 Hz 3w Me 4 krehera per te realizuar gjatesi te ndryshme qethjeje.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Gemei GM-1706Fuqia: 1500 Watt Produkt origjinal Gemei

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Gemei GM-1716Tharese e cila nuk demton floket dhe rezlin tharje te shpejte me ajer te ngrohte ose te ftohte. Fuqia: 2200 Watt

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Gemei GM-100Tharese e cila nuk demton floket dhe rezlin tharje te shpejte me ajer te ngrohte ose te ftohte. Fuqia: 1800-2200 Watt

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Sipër