Nën 990 Lekë 

Ka 35 produkte.
Për faqe
0 Përshtypje(t)

Pastrues fytyre 5 ne 1 Materiali: ABS + pjese elektronikeMadhesia Masazhatorit: 15.5 * 11.3 * 5CMPesha neto : 120gPaketa permban: 1 * 5 ne 1 masazhator bukurie ( perfshire 5 cope koka te ndryshme )Ka 2 ingranazhe mode: " LOW " , " HIGH "Punon me bateri 2AA (Jo te perfshira ne paketim )

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mbajtese universale per smartphone per makine Air VentNje mbajtese universale per te vendosur smartphone tuaj ne makine. Fiksohet te vendi i ventilimit dhe suporton smartphone te madhesive te ndryshme nga 3.5 inch - 6.3 inch. Me rrotullim 360 grade.

1 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mbajtese Krahu per SmartphoneMbajtese per smartphone me ekran deri ne 5.5". Shume praktike, me ngjitese tek krahu qe mund te perdoret gjate vrapimit apo aktiviteve te ndyshme sportive. E pajisur me mbulese me plastmas qe e mbulon telefonin nga shiu.

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Syze per femra DR me skelet te bardhe

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske ari 24K dhe ekstrakte haviari per fytyren Aichun Beauty 100 mlNje maske  e pasuruar me ar 24k, me kaviar dhe ne kmpleks vutaminash. Ideale per nje pastrim te thelle te lekures, duke hapur poret dhe duke i dhene freski dhe shkelqim fytyres. Largon njollat nga lekura, shenjat e lodhjes dhe ka efekte antirrudhe.

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mini MP3 player SDNje mini MP3 player shume i vogel dhe praktik per tu mbajtu kudo me vete. Mban deri ne 10 ore bateri gje e cila ju jep mundesi te degjoni muziken tuaj te preferuar kudo dhe ne cdo kohe.

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mbajtese krahu per smartphone Platinet SPORT Mbajtese per smartphone me ekran deri ne 5.5". Shume praktike, me ngjitese tek krahu qe mund te perdoret gjate vrapimit apo aktiviteve te ndyshme sportive. E pajisur me mbulese me plastmas qe e mbulon telefonin nga shiu. Ngjyrat: bojeqielli, jeshile, gri

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine prerese per qimet e hundes dhe veshit Gemei GM-3002

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

USB 8GB MediarangeNje usb praktike dhe e vogel, te cilen mund ta merrni kudo me vete.Kapaciteti: 8 GB

990,00 Lekë 1 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ky sapun bimor kunder akneve eshte 100% Natyral dhe me 0 Kimikate, ideal për fytyrën tuaj ne rastet se keni probleme me aknet !

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe cigare per makinen me 3 dalje 12v/24 v dhe 1 porte USB

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Koke karikimi me dalje USB ipad

940,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe karikimi me 2 dalje USB per makine metalike

940,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Scrub natyral per fytyren per nje “Peeling “te vërtetë me përbërje 100 % Natyrale, me 0 kimikate

940,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Sapunët natyral, me arome lavandoje, i përgatitur me vajra 100% të pastër dhe bimorë, i cili pastron dhe ushqen lëkurën tuaj. Formulë me 0 Kimikat, 100 % Natyrale.

940,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe karikimi  iphone7 Belkin 1.2 m

890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe karikimi per android M8J012-BLK Fishe karikimi per iphone me gjatesi 1.2 m Ngjyrat: e bardhe, e zeze

890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe karikimi per iphone 4/4GS

890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe karikimi per iphone Budi M8J023-BLK Fishe karikimi per iphone me gjatesi 1.2 m Ngjyrat: e bardhe, e zeze

890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Koke karikimi per Apple

890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe Karikimi per iphone 1m Ngjyra e bardhe

890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Adaptor International All in One I cili pershtatet per lloje te ndryshme prizash. Ngjyra e bardhe

790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Karikues per makine me 4 koka AL-3611

790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe Samsung Belkin. Ngjyrat: e zeze dhe blu

790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe karikimi Remax per Samsung 1m. Ngjyra e bardhe

790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set depilator dhe kit me 13 aksesore per manikyr Nje set multifunksional me makine per depilim per fytyren dhe zonat intime, e cila vjen se bashke me nje cante kit per manikyr dhe pedikyr. Canta e kitit per manikyr permban 13 artikuj te ndryshem me furca, pickatore, prerese thonjsh, gershere, lime, pasqyre etj.

790,00 Lekë 1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe karikimi Remax per Iphone 1m

790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 35 produkte

Sipër