Produkte të reja

Për faqe
0 Përshtypje(t)

Panel ngrohes Venus 1600W Paneli ngrohes Venus thith ajrin e ftohte dhe e kthen ne ajer te ngrohte. Eshte i paisur me nje termostat elektronik dhe mundeson mbajtjen e nje temperature kostante te ambjentit. Ideal per tu perdorur ne ambjente me hapesire deri ne 20 m2. Punon pa bere zhurme dhe nuk e than ajrin. Qendron lehtesisht ne mur ose mund te perdoret...

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Panel ngrohes Venus 2000W Paneli ngrohes Venus thith ajrin e ftohte dhe e kthen ne ajer te ngrohte. Eshte i paisur me nje termostat elektronik dhe mundeson mbajtjen e nje temperature kostante te ambjentit. Ideal per tu perdorur ne ambjente me hapesire deri ne 20-25 m2. Punon pa bere zhurme dhe nuk e than ajrin.

3 490,00 Lekë 3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kamera per makinen Advanced Portable FHD 1080pKamera per makinen per rregjistrim ne cdo moment gjate udhetimit. Ekrani eshte LCD 2.4LTPS 4:3Me shikim nate Lente me kend te gjere 120-shkalle

2 490,00 Lekë 3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese aeroterm JL NIVA KPT-2213Ngrohese aeroterm me rezistence qeramike, me funksion rrotullues 80 grade per te realizuar nje ngrohje sa me te mire te ambjentit tuaj Fuqia : 1500 W Me dy nivele fuqie: 750 wat dhe 1500 wat Permasat: 20 x 70 x 10 cm

4 790,00 Lekë 5 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese Quartz Montecasa HQ1235ANgrohese e markes Montecasa me shufra quartz, e pajisur me depozite uji qe nuk lejon tharjen e ajrit. Me 3 shufra Fuqia : 1800 W Garancia: 6 muaj

3 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese aeroterm Tambrook TB-905Ngrohese aeroterm me rezistence qeramike dhe me funksion rrotullues per nje ngrohje efikase gjate dimrit. Fuqia:1500WMbrojtje nga mbinxehjaMe 2 Nivele fuqieRezistenca QeramikeFuqia ne Watt: 1500W Permasat: 19 x 15.5 x 28.8 cm

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohes aeroterm JL NIVA FH-103A Ngrohes aeroterm efikase per ngrohje  ne dimer. Fuqia(Watt): 2000 W Ngjyra: E bardhe Me 2 nivele fuqie ngrohese Me koke te levizshme

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Rubinet manual per ngrohjen e ujit Rubinet elektrik per te pasur gjithnje uje te ngrohte ne shtepine apo ambjentin tuaj te punes. Ngroh ujin ne temperaturen 60°C ne 5 sekonda 2 Litra uje ne Minute Uji i ngrohte menjehere thjeshte duke levizur dorezen e rubinetit Punon dhe ngjan tamam si nje çezem normale. Kurseni ujin, kohen dhe energjine E lehte ne...

2 990,00 Lekë 5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kostum Sauna per dobesim Kostum sauna per dobesim per meshkujt dhe femrat, per te humbur kilogramet e teperta gjate kohes qe beni ushtrime fizike, duke ju kursyer shume kohe dhe para. Materiali i veshjes eshte Nailon.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese dhe Freskuese Murale Renova Instalohet shume thjesht dhe nuk ka nevoje per tuba. Kapaciteti: siperfaqe deri ne 20-25 m2 Eshte projektuar per te realizuar procesin e ngrohjes dhe ne vere sherben si nje ventilues per te freskuar ajrin ne ambientet e shtepise tuaj. Me dy nivele fuqie: 1000Wat-2000Wat

4 990,00 Lekë 6 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee S30 4G Dual Sim Telefon Doogee I gjenereates se fundit me 2 Karta SIM dhe me me dual kamera 8MP per foto te shkelqyera. Bateri e fuqijshme e cila mban deri ne 30 dite standby dhe deri ne 48 ore ne perdorim normal. Me opsionin fingerprint. Me internet 4G. Me mbrojtje ekstra kundra lageshtires pluhurave dhe goditjeve ne perdorimin e perditshem.

24 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese Murale me jonizim Montecasa HW 2037 Nje ngrohes shume cilesor me teknologjine e jonizimit kundra tharjes se ajrit. Instalohet shume thjesht dhe nuk ka nevoje per tuba. Eshte projektuar per te realizuar procesin e ngrohjes dhe ne vere sherben si nje ventilues per te freskuar ajrin ne ambientet e shtepise tuaj. Kontroll temperature dixhital....

12 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese dhe Freskuese Murale Montecasa HW2034 Instalohet shume thjesht dhe nuk ka nevoje per tuba. Kapaciteti: siperfaqe deri ne 20-25 m2 Eshte projektuar per te realizuar procesin e ngrohjes dhe ne vere sherben si nje ventilues per te freskuar ajrin ne ambientet e shtepise tuaj. Me dy nivele nxehtesie Fuqia: 1000Wat-2000Wat

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me 2 tenxhere Inoks Ikea 365+ Set me 2 tenxhere Inoks shume cilesor te markes Ikea linja 365+ me kapacitet 3 lt dhe 5 lt. Material celik inoks te pershtatshme per vatra induksioni. Nuk ngjisin dhe gatuajne ushqime te shendetshme per cdo dite te vitit.

2 590,00 Lekë 3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shtrydhese elektrike agrumesh DSP KJ1006 Shtrydhese agrumesh, per te perfituar ne cast leng te fresket te agrumeve, te tilla si: portokalle, mandarina, limona, qitro etj.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me 6 tenxhere Inoks Zepter ZP-5213Set me 4 tenxhere dhe 2 tigane me permasa te ndryshme me kapak qelqi secila, me material inoks shume cilesor. Pjesa e poshtme termike, nxehen shpejt dhe ruajne nxehtesine.

6 590,00 Lekë 7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tenxhere me presion Manheim GermaniaTenxhere me presion shume cilesore per gatime te shpejta dhe te shendetshmeVjen ne 3 permasa te ndryshme me kapacitet: 5 litra, 7 litra dhe 9 litraMateriali: inoks.

2 290,00 Lekë 3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me 3 tenxhere HoffmanNje set shume funksional per kuzhinen tuaj me 3 cope tenxhere me material inox shume cilesor. Me kapake dhe doreza dhe pastrohen shume lehte. Me madhesi te ndryshme prej 20, 22 dhe 24 cm.

2 990,00 Lekë 3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Panel ngrohes Fuego 2000W Paneli ngrohes Fuego thith ajrin e ftohte dhe e kthen ne ajer te ngrohte. Eshte i paisur me nje termostat elektronik dhe mundeson mbajtjen e nje temperature kostante te ambjentit. Ideal per tu perdorur ne ambjente me hapesire deri ne 20-25 m2.

4 990,00 Lekë 5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee X5 Dual Sim Telefon Doogee me 2 Karta SIM dhe me kamera paresore dhe kamera selfie per foto te shkelqyera. Me ekran 5.0" me cilesi HD dhe procesor QuadCore 1.3GHZ Me Rrjeti 3G per internet shume te shpejte.

8 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Panel ngrohes Atlantic F19 2500W Paneli Atlantic F19 thith ajrin e ftohte dhe e kthen ne ajer te ngrohte. Eshte i paisur me nje termostat elektronik mundeson mbajtjen e nje temperature kostante te ambjentit. Ideal per tu perdorur ne ambjente me hapesire deri ne 25-30 m 2. Klasa A e energjise qe ju lejon te kurseni 15% te energjise ne krahasim me ngrohesit...

14 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Panel ngrohes Atlantic F19 2000W Paneli Atlantic F19 thith ajrin e ftohte dhe e kthen ne ajer te ngrohte. Eshte i paisur me nje termostat elektronik mundeson mbajtjen e nje temperature kostante te ambjentit. Ideal per tu perdorur ne ambjente me hapesire deri ne 20-25 m2. Klasa A e energjise qe ju lejon te kurseni 15% te energjise ne krahasim me ngrohesit...

13 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Printer Canon IP7250 per Fotografi dhe CD/DVDPrinter i markes Canon me cilesi te larte, me 5 bojera individuale, lidhje Wireless dhe printim driekt nga Telefoni. Me permasa te vogla dhe ndarje per te vendosur flete dhe per te printuar Disqe.Printon ne format A4, A5, B5, leter normale dhe permasat 20x25cm, 13x18cm, 10x15cmShpejtesia e printimit te fotos...

19 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Printer Brother Laser HL1210WEYJ1   Printer shume cilesor dhe i shpejte i markes Brodher me printim ne format A4. Mund te printoni nga kompjuteri ose telefoni duke e lidhur me wireless. Printon deri ne 20 faqe per minute. Rezolucioni: 600 x 600 dpi Lloji i Printimit: Lazer Printon ne ngjyrat bardhe e zi Punon me boje origjinale ose kompatibel Garancia: 12...

12 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Llampe LED me usb ne ngjyra te ndryshme Nje llampe e cila ka koke usb dhe mund ta perdorni per ndricim kur jkeni duke punuar me tabletin, apo laptopin tuaj. Gjithashtu mund ta perdorni edhe kur ju duhet ndricim duke e vendosur te smartphone juaj. Ngjyrat: e zeze, blu, jeshile, e bardhe

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me vegla pune 24 CP Set me 24 vegla pune te ndryshme me kacavida dhe aksesore te nevojshme per perodrim ne shtepi os per per profesionistet. Materiale shume cilesore dhe rezistente.

5 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me 8 kacavida Set me 8 kacavida me maja te ndryshme per perdorim ne shtepi apo per profesionistet. Materiale shume cilesore dhe rezistente.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 40 produkte

Sipër