Rrahese Fuego NR-385

TKC0042

Produkt i Ri

Rrahese Fuego NR-385

Nje rrahese shume e nevojshme per kuzhinen tuaj

Ngjyra: E Bardhe

Ne gjendje

2 990,00 Lekë

Rrahese Fuego NR-385

Nje rrahese shume e nevojshme per kuzhinen tuaj

Ngjyra: E Bardhe

Nuk ka ende përshtypje nga blerësit.

Shkruani një përshtypje

Rrahese Fuego NR-385

Rrahese Fuego NR-385

Rrahese Fuego NR-385

Nje rrahese shume e nevojshme per kuzhinen tuaj

Ngjyra: E Bardhe

Produkte të ngjashme

Friteze First Austria FA-5050-1 Fuqia: 2200W Kapaciteti: 3.5 litra Kontroll i temperatures Veshje kundra ngjitjes Pastrim i thjeshte

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Shtrydhese frutash dhe perimesh First Austria FA-5206-1 Shtrydhese frutash e perimesh universale, e cila lejon nxjerrjen maksimale te lengut nga fruta te fresketa dhe perime te ndryshme. Me material çelik dhe inox Fuqia: 700 Watt 2 nivele shpejtesie

6 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Blender Fuego CY-309G Kapaciteti: 1.5 Litra Fuqia: 500 W Materiali i tasit: Xham Ngjyra: E Bardhe

3 690,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Set Rrahese Fuego NR-385ANje set rrahese shume e nevojshme per kuzhinen tuaj Ngjyra: E Bardhe

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Shtrydhese agrumesh Fuego GTM-8115 Nje shtrydhese agrumesh shume e nevojshme per kuzhinen tuaj Fuqia : 40 W Kapaciteti : 1.2 lt Ngjyra: gri

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Toster Ariete 1982 Fuqia: 750 W Permasat: 22 cm (gjeresi) x 22 cm (thellesi) x 7 cm (lartesi) Pastrohet shume lehre Ngjyra: e zeze

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tostier Fuego EL-11AFuqia: 750 W Pllake shume cilesore me material jo ngjites. Pastrohet shume lehte Ngjyra: E zeze me gri

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Friteze First Austria FA-5057Marka: First Austria Modeli: FA-5057 Fuqia: 1800W Kapaciteti 2.5 litra E pajisur me nje xham transparent nga ku mund te shikoni si po ecen procesi i gatimit Kontrollues temperature me tregues Garancia: 6 muaj

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Blender First Austria FA-5243Marka: Firt Austria Modeli: FA-5243 Fuqia:  300W Kapaciteti: 2*0.6 litra Ky blender ka ne paketim edhe dy gota me kapake dhe doreze mbajtese. Materiali i thikave celik qe nuk nxihet. Baza e blenderit celik, ndersa pjesa e gotes plastike Me nje nivel shpejtesie Shume  e lehte per tu perdorur Garancia: 6 muaj

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Shtrydhese agrumesh First Austria FA-5225-2Marka: Firt Austria Modeli: FA-5225-2 Fuqia:  40W Kapaciteti: 1 liter Me sistem vetendezes. Me Kapak dhe ene transparente. Shume  e lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar. Garancia: 6 muaj

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Plitke  First Austria FA-5082-2Marka: Firt Austria Modeli: FA-5082-2 Fuqia:  2000 W Temperatura siperfaqesore:  500°C Nivele te ndryshme temperature. Drite indikuese e ndezjes. Diametri: 18.5 cm Garancia: 6 muaj

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Plitke  First Austria FA-5083-2Marka: Firt Austria Modeli: FA-5083-2 Fuqia:  2500 W Temperatura siperfaqesore:  500°C Nivele te ndryshme temperature. Drite indikuese e ndezjes. Diametri i plitkes se madhe: 18.5 cm Diametri i plitkes se vogel: 15.5 cm Garancia: 6 muaj

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Plitke  qeramike First Austria FA-5096-1Marka: Firt Austria Modeli: FA-5096-1 Fuqia:  1250 W Plitka arrin temperaturë prej 300 ° C për 30 sekonda. Nivele te ndryshme temperature. Drite indikuese e ndezjes. Diametri i pllakes: 19.4 cm Garancia: 6 muaj

3 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Mikser First Austria FA-5266-2Marka: Firt Austria Modeli: FA-5266-2 Fuqia:  200 W Me 5 nivele shpejtesie te ndryshme. Garancia: 6 muaj

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Grirese First Austria FA-5114-3Marka: Firt Austria Modeli: FA-5114-3 Fuqia:  300 W Me 4 tehe mjaft te mprehta Me depozite qelqi. Me 2 nivele shpejtesie te ndryshme. Garancia: 6 muaj

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Grirese First Austria FA-5111-1Marka: Firt Austria Modeli: FA-5111-1 Fuqia:  200 W Me tehe te mprehta Garancia: 6 muaj

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tostier First Austria FA-5337-3Marka: Firt Austria Modeli: FA-5337-3 Fuqia:  800 W Me material qe nuk ngjit Me termostat per temperaturen Garancia: 6 muaj

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tostier grile  First Austria FA-5330Marka: Firt Austria Modeli: FA-5330 Fuqia:  20000 W Me material qe nuk ngjit Permasat: 22x31cm Me dy termostate te ndryshueshem dhe drite per temperaturen. Garancia: 6 muaj

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Makineri per kokoshka  First Austria FA-5108-1Marka: Firt Austria Modeli: FA-5108-1 Fuqia:  900 W Garancia: 6 muaj

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Set mikser First Austria FA-5273-1Nje set shume I nevojshem per kuzhinen tuaj I cili permbaj 3 lloje mikserash te ndryshme dhe shume funksionale per gatimet tuaja. 2 nivele shpejtësi Tehe Celiku Fuqia 300WGarancia: 6 muaj

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Shtrydhese frutash dhe perimesh First Austria FA-5212 Shtrydhese frutash e perimesh universale, e cila lejon nxjerrjen maksimale te lengut nga fruta te fresketa dhe perime te ndryshme. Me material çelik dhe inox Fuqia: 300 Watt 2 nivele shpejtesie Kapaciteti i enes: 0.45 litra Kpaciteti i depozites: 1.1 litra

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kane per filtrimin e ujit Brita Marella XL Imetec Nje filtrues uji i markes italiane Imetec per te pasur gjithnje uje te filtruar dhe te shendetshem ne shtepine apo ambjentin tuaj te punes Kapaciteti 3,5 litra

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Filtra per pastrimin e ujit Maxtra Brita 4 cope Kapaciteti i filtrimit per nje filter eshte 100 litra uje (rreth 4 jave perdorim)

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kane per filtrimin e ujit Brita Aluna Imetec Nje filtrues uji i markes italiane Imetec per te pasur gjithnje uje te filtruar dhe te shendetshem ne shtepine apo ambjentin tuaj te punesKapaciteti 2 litra

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tostier Fuego EL-07A Nje tostier ideal per te pregatitur sanduiche shume shpejte dhe me material anti ngjitje. Fuqia 750 W Lloji i materialit Te Pllakes: Jo Ngjites

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Grile Fuego KJ-212Nje grile me te cilen mun d te pregatisni sanduic, haburger dhe gatime te tjera te shpejta brenda nje kohe te shkurter..Pllake fikse qe nuk ngjit. Me kontroll automatik te temperatures.

3 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Thekjese buke shume praktike ne te cilen mund te thekni njekohesisht 2 feta buke. Fuqia: 700 W Mund te thekni njekohesisht 2 feta. Me 6 opsione per thekjen e bukes. I lehte pe tu pastruar. Materiali: Inoks / Plastike

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Mikser Iskra S1 200WNje mikser dore shume cilesor i markes Iskra me 5 nivele te ndryshme fuqie. Fuqia: 200W

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Blender Smoothie MIX & GO Severin 3748  Nje blender per te pregatitur smoothie ideale. Kapaciteti: 600 ML. Fuqia: 300W

4 890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Zierese vezesh Severin 3050Nje pajisje e cila i pregatit vezet tuaja ne vetem pak minuta ne menyren qe deshironi. Kapaciteti: 6 veze Fuqia: 400 wat

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Sipër