Aksesore të brendshëm 

Ka 56 produkte.
Për faqe
0 Përshtypje(t)

Mbajtese universale per smartphone per makine Air VentNje mbajtese universale per te vendosur smartphone tuaj ne makine. Fiksohet te vendi i ventilimit dhe suporton smartphone te madhesive te ndryshme nga 3.5 inch - 6.3 inch. Me rrotullim 360 grade.

1 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kamera per makinen me pasqyre Full HD Nje kamera per makinen me pasqyre, me cielsi te alrte rregjistrimi Full HD, per te rregjistruar rrugen gjate udhetimeve tuaja. Kend i gjere shikueshmerie deri ne 160 grade Suporton karte memorie deri ne 32 GB.

2 990,00 Lekë 3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mbajtese gotash per makinen Nje mbajtese gotash per pije universale per makinen, nje aksesor shume i nevojshem dhe shume praktik gjate udhetimeve tuaja me makine.

1 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mbeshtetese krahu per makinen Mbeshtese krahu universale per makinen, nje aksesor shume i nevojshem dhe shume praktik gjate udhetimeve tuaja me makine.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kamera per makinen Advanced Portable FHD 1080pKamera per makinen per rregjistrim ne cdo moment gjate udhetimit. Ekrani eshte LCD 2.4LTPS 4:3Me shikim nate Lente me kend te gjere 120-shkalle

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kase celesi per Mini Cooper Sherben per te zevendesuar nje kase te thyer apo te demtuar te celesave te makines tuaj. Ngjyra: E zeze Material cilesor dhe shume rezistent.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kase celesi per Land Rover Sherben per te zevendesuar nje kase te thyer apo te demtuar te celesave te makines tuaj. Ngjyra: E zeze Material cilesor dhe shume rezistent.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kase celesi per Range Rover Sherben per te zevendesuar nje kase te thyer apo te demtuar te celesave te makines tuaj. Ngjyra: E zeze Material cilesor dhe shume rezistent.

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kase celesi per Golf 6 me 3 butona Sherben per te zevendesuar nje kase te thyer apo te demtuar te celesave te makines tuaj. Ngjyra: E zeze Material cilesor dhe shume rezistent.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kase celesi per Citroen Sherben per te zevendesuar nje kase te thyer apo te demtuar te celesave te makines tuaj. Ngjyra: E zeze Material cilesor dhe shume rezistent.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kase celesi per Peugeot Sherben per te zevendesuar nje kase te thyer apo te demtuar te celesave te makines tip Peugeot. Ngjyra: E zeze Material cilesor dhe shume rezistent.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kase celesi per Benz Mercedes me material inox me buton PanicSherben per te zevendesuar nje kase te thyer apo te demtuar te celesave te makines tip Mercedes Benz. Ngjyra: E zeze Me 3 butona per funksione te ndryshme. Material cilesor dhe shume rezistent.

3 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kase celesi per Benz Mercedes me material inoxSherben per te zevendesuar nje kase te thyer apo te demtuar te celesave te makines tip Mercedes Benz. Ngjyra: E zeze Me 3 butona per funksione te ndryshme. Material cilesor dhe shume rezistent.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fshese me korent per makinen VC-111 Fshese me korent, e pershtatshme per te pastuar ne makinen tuaj. Lidhet lehtesisht me ushques 12V nga sistemi elektrik i makines.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fshese me korent per makinen DC 12VFshese me korent, e pershtatshme per te pastuar ne makinen tuaj. Lidhet lehtesisht me ushques 12V nga sistemi elektrik i makines.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Drita Spin dhe kabine per makinen me pult komandimiDrita Spin per llampat e para te makines te cilat mund te komandohen me pult komandimiMe llampa halogjene ne nuanca dhe ngjyra te ndryshme

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Drita Spin dhe kabine per makinen me pult komandimiDrita Spin per llampat e para te makines te cilat mund te komandohen me pult komandimi.Me llampa halogjene ne nuanca dhe ngjyra te ndryshme

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Llampa atmosfere Led  per makinen me pult komandimi Llampa te cilat vendoset ne interierin e makines poshte sediljeve per ti dhene makines tuaj nje atmosferes shume interesante. Me llapa Led Neon te cila ndryshohen me pult komandimi per nuanca te ndryshme

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mbajtese Sendesh per sediljen e makines Joyroom JR-CY130Mbajtese sendesh per sediljen e makines, e cila organizon me se mirI objektet tuaja duke e bere makine n te jete e rregullt. Me xhepa te shumta ku mund te vendosni objekte te ndryshme. Ka hapsira te mjaftueshme per ushqime, shishe, laptop, telefone apo lodrat e femijeve etj.

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mbajtese per Smartphone me magnet Remax RMC-19Nje mbajtese per telefonat smartphone i cili APLIKOHET ME MAGNET. Rrotullohet lehtesisht ne 360 grade sipas deshires.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mbajtese per Smartphone Baseus SUSD-01Nje mbajtese per telefonat smartphone i cili vendoset tek vendi i ventilimit. Rrotullohet lehtesisht ne 360 grade sipas deshires. Mbajtesja eshte rezistente ndaj tronditjeve qe mund te shkaktohen gjate udhetimit. E forte, rezistente dhe e sigurte.

1 890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Multimedia GPS Navigator CPU Mediatek MT3351Navigator me GPS per te gjetur sa me shpejte adresen e duhur gjate udhetimeve tuaja me makine.Permasat e monitorit: 7 inch me touch Suporton : Micro SD/TF Card deri ne 8GB

14 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kamera makine e dyfishte me pasqyre Full HD 1080Kamera per makinen e cila ju vjen ne ndihme qe te filmoni cdo moment gjate udhetimit.Me Kamera te dyfishte: nje regjistron perpara ndersa kamera tjeter vendoset ne pjesen e pasme te makines dhe regjistron prapa, ose mund te perdortet si kamera parikimi.Opsion per te shfaqur te dyja kamerat njekohesisht ne...

8 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Freskuese ventilator per makinen 8 inchFreskuese per automjetet me material cilesor me helike plastike dhe me veshje metalike nga siper.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Frigorifer portativ per makinen 6 lt Nje frigorifer portativ shume prakik per udhetimet tuaja i cili  mundeson ftohje dhe ngrohje te pijeve apo ushqimeve. Per ftohje:  ftoh nen temperaturen 15℃ pa akull, temperatura minimale mund te shkoje dei ne 5℃ Per ngrohje: ngroh ushqimet deri ne temperaturen 65℃

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Frigorifer portativ per makinen 7.5 lt Nje frigorifer portativ shume prakik per udhetimet tuaja i cili  mundeson ftohje dhe ngrohje te pijeve apo ushqimeve. Per ftohje:  ftoh nen temperaturen 15℃ pa akull, temperatura minimale mund te shkoje dei ne 5℃ Per ngrohje: ngroh ushqimet deri ne temperaturen 65℃

6 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Karikues per makine me 4 koka AL-3611

790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 56 produkte

Sipër