Ulje çmimi

Për faqe
0 Përshtypje(t)

Kasetofon me USB/SD ElementKasetofon prer makinen me USB dhe Karte SD Me ekran te madh LCD. Me telelomande Pranon formatet MP3 / WMA .

2 990,00 Lekë 4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kasetofon me USB/SD SE-M3-P17Kasetofon prer makinen me USB dhe Karte SD Me ekran te madh LCD. Pranon formatet MP3 / WMA .

2 690,00 Lekë 4 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee Shot 2 DUAL SIM 2GB RAM / 16GB ROMMe  2 karta Sim Rrjetet:  3G/2G Ekrani: 5.0" me rezolucion HD 1280x720 PX Procesori CPU: Quad Core Sistemi Operativ: Android 7.0 Nougat RAM: 2GB Memorja e brendshme: 1+GB Kamera paresore: 5MP  + 5 MP (Kamera e dyfishte paresore 5MP+5MP me zoom dixhital 8x)

15 490,00 Lekë 17 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee Shot 2 DUAL SIM 1GB RAM / 8GB ROMme  2 karta Sim Rrjetet:  3G/2G Ekrani: 5.0" me rezolucion HD 1280x720 PX Procesori CPU: Quad Core Sistemi Operativ: Android 7.0 Nougat RAM: 1GB Memorja e brendshme: 8GB

11 490,00 Lekë 12 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Xiaomi me  2 karta Sim Rrjetet:  4G/3G/2G Ekrani: 5.0" me rezolucion HD 1280x720 PX Procesori CPU: Quad Core Sistemi Operativ: Android 6.0 Marshmallow RAM: 2GB Memorja e brendshme: 16GB Kamera paresore: 13MP 

17 990,00 Lekë 19 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Xiaomi Redmi 4 DUAL SIM Memorja e brendshme: 16GB Kamera paresore: 13MP  Ekrani: 5.0" me rezolucion HD 1920x1080 PX Rrjetet:  4G/3G/2G

23 990,00 Lekë 25 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee X5 Max Pro DUAL SIM Doogee me  2 karta Sim me opsionin "Fingerprint" per hapje nepermjet shenjes se gishtit Memorja e brendshme: 16GB Kamera paresore: 8MP  me drute flash

13 990,00 Lekë 15 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee Y6C DUAL SIM Doogee me  2 karta Sim me opsionin "Fingerprint" per hapje nepermjet shenjes se gishtit Memorja e brendshme: 16GB Kamera paresore: 8MP

16 490,00 Lekë 17 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee X9 Mini DUAL SIM Doogee me  2 karta Sim me opsionin "Fingerprint" per hapje nepermjet shenjes se gishtit Memorja e brendshme: 8GB Kamera paresore: 5MP (software 8MP) me drite flesh LED Kamera dytesore/selfie: 5MP (software 8MP) me drite flesh LED

9 990,00 Lekë 11 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Doogee X5 Max DUAL SIM Doogee me  2 karta Sim me opsionin "Fingerprint" per hapje nepermjet shenjes se gishtit Rrjetet:  3G/2G Ekrani: 5.0" me rezolucion HD 1280x720 Pixles Procesori CPU: Quad Core Sistemi Operativ: Android v6.0 RAM: 1GB

9 990,00 Lekë 11 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mp3 me bluetooth per makinen dual USB/SD KCB-618Nje MP3 me bluetooth per makinen tuaj,  i cili funksionon edhe si Mp3, edhe si karikues per telefonin tuaj. Me 2 Porta USB, me degjoni muzike me USB karikoni telefonin por edhe flisni me kufjen bluetooth kur jeni ne makine.

1 490,00 Lekë 1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pjaster Gemei GM-2955Nje pjaster profesionale e cila drejton shpejte floket dhe pa u demtuar. Me nivel temperature deri ne 200 grade Kabell i gjate 180 cm Pllakat jane me veshje qeramike

1 490,00 Lekë 1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pjaster 3D Surker HD 915 Nje pjaster 3 dimensionale, me 3 pllaka qeramike, ideale per te drejtuar floket tuaj ne menyre perfekte dhe shume shpejt. Temperatura maksimale: 230 grade C Fuqia: 45 Watt Permasazt e pllakave: 4 x 9 cm Kabell i rrotullueshem

2 290,00 Lekë 2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kreher elektrik Sokany HS-053Nje kreher elektrik me dhembeza qeramike, i cili drejton floket shue shpejt, pa i djegur dhe duke ruajtur shkelqimin dhe volumin e tyre. Ideale per te gjithe llojet e flokut, si me onde edhe em kacurrela ne vetem pak mimuta. Me ekran LED per temperaturen. Temperature deri ne 230 °C Gati per tu perdorur ne temperaturen...

2 290,00 Lekë 2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pjaster - Kreher elektrik Sokany HS-055 Kreher elektrik ne trajten e nje pjastre e cila eshte ideale per te gjitha llojet e flokeve. Drejton floket 5-10 here me shpejte se me pjastra e zakonshme Funksion jonizues me kokrriza qeramike qe mbron floket. Me  ekran LED. Ngjyra:E zeze

3 490,00 Lekë 4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine qethese dhe rroje Gemei  5 ne 1 kundra ujit GM-582Nje makine e cila ploteson te gjitha nevojat tuaj per ti dukur gjithnje ne formen perfekte. Me 5 koka te ndryshme per: qethje, rroje, trimmer per hunden dhe veshet, per favoritet Me bateri te rikarikueshme Punon pa zhurme Karikohet Brenda 1 ore

2 990,00 Lekë 3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Syze unisex me 2 ngjyra te ndryshme

1 190,00 Lekë 1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Syze per femra me 3 ngjyra te ndryshme

1 190,00 Lekë 1 890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Friteze First Austria FA-5050-1 Fuqia: 2200W Kapaciteti: 3.5 litra Kontroll i temperatures Veshje kundra ngjitjes Pastrim i thjeshte

5 490,00 Lekë 5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fshese me korent me vakum First Austria FA-5546-3 Nje fshese me korent shume profesionale e cila eleminon pluhurat dhe papastertine ne shtepine tuaj. Pastron cdo siperfaqe si edhe mobiljet tuaja me pastrim ne te thate ose me uje Me sistem Turbo Filtrim i dyfishtë i ujit Sistem Fryerje dhe thithje

9 990,00 Lekë 11 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

USB 16 GB Platinet Nje usb praktike dhe e vogel, te cilen mund ta merrni kudo me vete. Kapaciteti: 16 GB Ngjyra: e zeze, blu, e kuqe

990,00 Lekë 1 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

USB Micro Line 16 GB Intenso Nje usb shume praktike dhe e vogel, te cilen mund ta merrni kudo me vete Kapaciteti: 16 GB Ngjyra: e zeze

1 290,00 Lekë 1 690,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Bateri e Jashtme Platinet 8000mAh ne ngjyra te ndryshmeNje bateri e jashtme cilesore dhe shum praktike per tu mbajtur kudo me vete. Kjo është bateri portative e kapiciteteve te larta per karikimin e paisjeve të tilla si iPhone, iPad, iPod, smartphones, MP3 / MP4, GPS dhe pajisje tjera 5 V. Me një kapacitet deri 8000mAh mundeson karikimin disa here te...

2 490,00 Lekë 2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Hekur rrobash me avull anti ngjitje Scarlett 2400W Marka Scarlet: Kodi: SC-SI30K09/ SC-SI30K10 Hekur me avull me pllaka qeramike Me funksion antingjitje Me system vetpastrimi Fuqia: 2400 Watt

3 490,00 Lekë 3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Hekur rrobash First Austria FA-5629-4Hekur rrobash me pllake qeramike Me tregues te nivelit të ujit Me funksion te sperkatjes me uje Hekurosje me avull horizontle ose vertikale Fuqia: 2200W

2 590,00 Lekë 2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tave pjekje First Austria FA-5109Tave per nje pjekje e cila sherben per gatime te ndryshme Me material kunder ngjitjes. Me termostat qe ben kontrollin e energjise dhe temperatires. Me 5 nivele gradimi te nxehtesise.

3 990,00 Lekë 4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set bender dore First Austria FA-5272-2Set blender shume e nevojshme per gatimet tuaja 2 nivele shpejtesie

3 990,00 Lekë 4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 189 produkte

Sipër