BB Krem KissMe Natyrale

I ri
BBCREM KissMe Natyrale

KM0006

Produkt i Ri

BB Krem natyrale KissMe 30ml me mbrojtje SPF 30

30 Produkt

Ne gjendje

2 200,00 Lekë

BB Krem natyrale KissMe 30ml me mbrojtje SPF 30

Data e Skadences: 12 muaj pas hapjes

Nuk ka ende përshtypje nga blerësit.

Shkruani një përshtypje

BB Krem KissMe Natyrale

BB Krem KissMe Natyrale

BB Krem natyrale KissMe 30ml me mbrojtje SPF 30

Produkte të ngjashme

Krem per hidratim te thelle per fytyre te thate KissMe 30 ml

2 200,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Krem puder Fondatine KissMe Nr 02 17ml ne trajte te lengshme per nje mbulim perfekt te njollave te fytyres dhe per ti dhene fytyres  nje tonalitet dhe shkelqim natyral

1 900,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Krem puder Fondatine KissMe Nr 03 17ml ne trajte te lengshme per nje mbulim perfekt te njollave te fytyres dhe per ti dhene fytyres  nje tonalitet dhe shkelqim natyral

1 900,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

BB Krem bezhe KissMe 30ml me mbrojtje SPF 30

2 200,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

BB Krem medium KissMe 30ml me mbrojtje SPF 30

2 200,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kremi i nates 100 % natyral My Beauty Cream Night nga Sekretet e natyres permban nje perzierje te vajrave Bimore dhe atyre Esenciale,me baze Vajin e Rrushit,Sheges,Kajsise,Livandos etj.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kremi i dites 100 % natyral My Beauty Cream Day nga Sekretet e natyres permban nje perzierje te vajrave Bimore dhe atyre Esenciale,me baze Vajin e Rrushit,Sheges,Kajsise,Livandos etj.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Maske fytyre me shafran 100 % natyrale dhe me 0 kimikate. Pesha: 20 gr.Shafrani – Sekreti i Bukurisë së femrave indiane, vjen në formën e një maske e cila realizon pastrim dhe ushqim në thellësi të shtresave të lëkurës, duke mundësuar një përkujdesje maksimale.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kremi Me Ekstrakt Kërmilli Sekretet e Natyres eshte përgatitur në mënyrë artizanale me formulë me 0 Kimikate dhe 100 % Natyrale.

5 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Ky krem bimor kunder akneve eshte 100% Natyral dhe me 0 Kimikate. I përgatitur me mbi 10 lljra Vajrash esencial duke e bërë këtë krem ideal për fytyrën tuaj ne rastet se keni probleme me aknet !

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Sapunët natyral, me arome lavandoje, i përgatitur me vajra 100% të pastër dhe bimorë, i cili pastron dhe ushqen lëkurën tuaj. Formulë me 0 Kimikat, 100 % Natyrale.

940,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Vaji i Arganit Oneva eshte nje vaj 100% i paster, i pa parfumuar dhe pa përbërës artificiale, o prodhuar me presimin ne te ftohte ne Marok (që është vendi i prodhimit të vajit të arganit)Është çertifikuar nga ECOCERT per cilesine e tij 100% natyrale.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Vaj bajame natyral Oneva i cili ka shume vlera per shendetin dhe bukurine. Ai përmban në strukturën e tij:bakër,hekur,zink,kalcium,kalium,fosfor,magnez,karbohidrate,acide yndyrore,omega 3, vitaminat A,B,C dhe E. Gjithashtu ai permban sasi te larte te Omega-9 dhe Omega-6 si dhe ndikon ne uljen e nivelit te kolesterolit.

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Vaj arre Oneva 100% natyral me 0 kimikate. 100 ml. Arrat përmbajnë proteina, vitamina, acide yndyrore omega 3 lecitinë dhe yndyrna të shëndetshme. Arrat përmbajnë një sasi të lartë të vitaminës B6, shumë folate dhe thiamine. Gjithashtu arrat përmbajnë dhe një sasi të konsiderueshme të vitaminës E, mangan, magnez, fosfor dhe hekur.

1 690,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Vaj arre Oneva 100% natyral me 0 kimikate. 250 ml. Arrat përmbajnë proteina, vitamina, acide yndyrore omega 3 lecitinë dhe yndyrna të shëndetshme. Arrat përmbajnë një sasi të lartë të vitaminës B6, shumë folate dhe thiamine. Gjithashtu arrat përmbajnë dhe një sasi të konsiderueshme të vitaminës E, mangan, magnez, fosfor dhe hekur.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Vaj kokosi natyral Oneva, pa perberes kimik. Pesha 100 ml. Perdoret per kujdesin ndaj lekures si edhe mund te konsumohet

1 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Vaj kokosi natyral Oneva, pa perberes kimik. Pesha 100 ml. Perdoret per kujdesin ndaj lekures si edhe mund te konsumohet

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Vaj bimor i farave te rrushit Oneva, shume efikas ne parandalimin e variceve. Pesha: 100 ml. Vaj 100% i pastër (i papërzier me vajra të tjerë) dhe prodhuar në presim në të ftohtë, pa asnjë llojë konservuesi, ngjyruesi, aromatizuesi, e mbi të gjitha: Standartiuar me ISO 22000, standartizimi më i lartë i prodhimit.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Vaj bimor i farave te rrushit Oneva, shume efikas ne parandalimin e variceve. Pesha: 100 ml. Vaj 100% i pastër (i papërzier me vajra të tjerë) dhe prodhuar në presim në të ftohtë, pa asnjë llojë konservuesi, ngjyruesi, aromatizuesi, e mbi të gjitha: Standartiuar me ISO 22000, standartizimi më i lartë i prodhimit.

3 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Vaj 100% i pastër (i papërzier me vajra të tjerë) dhe prodhuar në presim në të ftohtë, pa asnjë llojë konservuesi, ngjyruesi, aromatizuesi, e mbi të gjitha i standartizuar dhe certifikuar.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Vaji i nxjerrë nga farat e shegës është një antioksidant i fuqishëm dhe përdoret për të larguar helmet nga organizmi, ndikon në zbllokimin e arterieve dhe në uljen e kolesterolit, dhimbjeve dhe anktheve që ndien në gjoks…

3 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Vaji i Kumbullës është përdorur nga prodhuesit e kozmetikës për produkte me cilësi të lartë të kujdesit të lëkurës.

1 390,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Vaji i Kumbullës është përdorur nga prodhuesit e kozmetikës për produkte me cilësi të lartë të kujdesit të lëkurës.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Vaji i farave të kungullit Oneva i përftuar nga presimi në të ftohtë dhe çertifikuar me ISO 22000 përmban shumë minerale dhe vitamina si A,B1,B2,B6,C,D,E dhe K.Përmban acide yndyrore të pangopur,acidet yndyrore omega-3 dhe omega-6,magnez,hekur,kalcium,zink,fosfor dhe mangan.Është gjithashtu një burim i mirë proteinash.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Vaji i Farave te Fikut Oneva është një vaj me cilësi të jashtëzakonshme, i cili përfitohet  nëpërmjet metodës me presim të ftohtë të farave të fikut.  Vaji i Farave të Fikut  përmban 40%  Omega-3, 30% Omega-6 dhe 17% e Omega-9, përmbajtje që nuk është  parë edhe tek peshku.  Ky vaj është i njohur si burim i pasur i vitaminës D, me përmbajtje më të lartë...

4 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Scrub natyral per fytyren per nje “Peeling “te vërtetë me përbërje 100 % Natyrale, me 0 kimikate

940,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Ky sapun bimor kunder akneve eshte 100% Natyral dhe me 0 Kimikate, ideal për fytyrën tuaj ne rastet se keni probleme me aknet !

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Maske e Zeze Ostwint per largimin e akneve, pikave te zeza dhe parandalimit te rrudhave.Sasia: 150 ml

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Maske e zeze Laser White per largimin e akneve, pikave te zeza dhe parandalimit te rrudhave. Sasia: 100 ml

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Krem Kermilli Fleur 80 mlSasia: 80 ml

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Sipër