Shëndeti dhe Bukuria 

Ka 173 produkte.
Për faqe
0 Përshtypje(t)

Masazhator per trupin Songlin SL 222 Nje masazhator shume praktik per relaksim te muskujve dhe per heqje te dhimbjeve, fale rrahjeve te shpejta me frekuence te larte. Ndihmon ne qarkullimin e gjakut, ne permiresimin e metabolizmit, ne largimin e lodhjes, problemeve me pagjumesine  dhe sherben si fizioterapi per trupin tuaj.

1 590,00 Lekë 2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Aparat perforcues degjimi Xingma XM-909F Aparat degjimi i cili ju ndihmon te degjoni biseda te ndryshme pa veshtiresi sapo ta vendosni ne vesh. Nuk do tju duhet me te degjoni me veshtiresi duke u afruar pasi mund te degjoni edhe ne largesi dhe distanca te medha.

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mates Tensioni dixhital Bokang Mates tensioni dixhital i markes Bokang, shume komod ne perdormim pasi vendoset direkt te kyci i dores dhe ju tregon tensionin tuaj ne ekran dixhital LCD.

2 990,00 Lekë 3 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine prerese 3 ne 1 Gemei GM-3107 Nje makine multifunksionale 3 ne 1 e cila i nevojitet cdokujt per kujdesin personal dhe intim te perditshem. Me 3 koka te ndryshme, te cilat jane te pershtatshme per qimet e hundes, te vetullave, te vesheve dhe per favoritet.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Stilues Multifunksional InStyler Inova Nje stilues multifunksional, me te cilin mund te realizoni cdo lloj forme per floket tuaj: ti drejtoni, tu jepni vulum apo ti beni me onde. Perdoret ne floke te njome ose te thate. Me cilinder rrotullues, i cili rrotullohet me shpejtesi 90 deri 140 RPM

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set depilator dhe kit me 13 aksesore per manikyr Nje set multifunksional me makine per depilim per fytyren dhe zonat intime, e cila vjen se bashke me nje cante kit per manikyr dhe pedikyr. Canta e kitit per manikyr permban 13 artikuj te ndryshem me furca, pickatore, prerese thonjsh, gershere, lime, pasqyre etj.

790,00 Lekë 1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kreher elektrik Sokany Nano Silver RF-608  Nje Kreher profesional per drejtimin e flokeve i cili ju ndihmon te drejtoni floket tuaj shume shpejt, kjo fale sistemit te kreherit i cili ngrohet shume shpejt. Ngrohet per 30-45 sekonda.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh Gemei GM-1719 Tharese e cila nuk demton floket dhe rezlin tharje te shpejte me ajer te ngrohte ose te ftohte. Fuqia: 1800 Watt 2 nivele shpejtesie 3 nivele nxehtesie

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kreher elektrik Sokany CS-609  Nje Kreher profesional per drejtimin e flokeve i cili ju ndihmon te drejtoni floket tuaj shume shpejt, kjo fale sistemit tekreherit i cili ngrohet shume shpejt. Arrin nxehtesi nga 130 deri ne 230 grade, ndersa nga jashte kreheri ka nje temperature shume te ulet.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine rroje dhe qethese Gemei 10 ne 1 GM-592 Nje makine qethese dhe rroje me 10 modele aksesoresh te ndryshem me tehe celiku qe nuk ndryshken. E pershtatshme per qethje, rruatje dhe trimer per hunden dhe veshet, per vetullat, dhe koke per vijezime dhe permban koka me gjatesi te ndryshme per te realizuar stilimin e deshiruar.

1 990,00 Lekë 2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pjaster Gemei GM-1973 Pjaster me pllaka qeramike per drejtim sa me te mire te flokeve pa i demtuar ata. Nivele temperature nga 120  deri ne 200 grade celsius

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine rroje Gemei 3 ne 1 GM-585 Makine rroje 3 ne 1 me material shumne cilesor, e cila pershtatet per gjatesi te ndryshme per te realizuar rruatjen apo qethjen ideale. Punon me korent dhe me bateri te rikarikueshme. Karikohet shuem shpejt. Kokat jane me material te cilat nuk irritojne lekuren.

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kreher elektrik qeramik Dafni Nje Kreher profesional me pllake qeramike per drejtimin e flokeve i cili ju ndihmon te drejtoni floket tuaj shume shpejt dhe pa i demtuar ato. Ngrohet per 30-45 sekonda.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kostum Sauna per dobesim Kostum sauna per dobesim per meshkujt dhe femrat, per te humbur kilogramet e teperta gjate kohes qe beni ushtrime fizike, duke ju kursyer shume kohe dhe para. Materiali i veshjes eshte Nailon.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine rroje dhe qethese Gemei  5 ne 1 GM-571Nje makine qethese dhe rroje me 5 aksesore te ndryshem.E pershtatshme per qethje, rruatje dhe trimer per hunden dhe veshet, pasi permban koka me gjatesi te ndryshme per te realizuar stilimn e deshiruar.Me bateri te rikarikueshmeKoha e karikimit te plote: 5 orePunon 40 min me bateri.Drite LED qe tregon mbarimin...

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh Braoua 6 ne 1 BR8860Nje tharese flokesh profesionale me nje fuqi 3000 watt, qe ju mundeson tharje dhe regullimin e flokeve ne nje kohe shume te shkurter. Nuk i demton floket dhe u jep atyre shkelqim.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh Fuego HD-832Tharese flokesh cilesore dhe shume komode per tu perdorur edhe ne udhetime.   Me sistem mbrojtje nga nxehtesia. 2 nivele temperature per stilime te ndryshme. Fuqia: 1200-1400 W Me funksion per ajer te ftohte.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh Fuego HD-821BTharese flokesh cilesore dhe shume komode per tu perdorur edhe ne udhetime.   Me sistem mbrojtje nga nxehtesia. 2 nivele temperature per stilime te ndryshme. Fuqia 1200 W Me funksion per ajer te ftohte.

1 390,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine qethese Severin 0704 Makine qethese Severin  shume praktike, e cila Perdoret me korent dhe bateri. Per te realizuar gjatesi te ndryshme qethjeje dhe me tehe celiku cilesor. Preres celiku 35 mm e gjere

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh Max 1600 Wat.Tharese flokesh qe ju ndihmon te thani floket tuaj ne menyre shumne te shpejte dhe efektive pa i demtuar ato.

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske e Zeze Mycare 100 mlMaske e Zeze Mycare per largimin e akneve, pikave te zeza dhe parandalimit te rrudhave. Sasia: 100 ml

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Depilator Slique per qimet dhe pushin e fytyresNje depilator i cili do tju zfhidhe problemin me pushin dhe qimet e padeshiruara ne fytyre, pa e irrituar ate.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Aparat degjimi VHP721 Aparat degjimi i cili ju ndihmon te degjoni biseda te ndryshme pa veshtiresi sapo ta vendosni ne vesh. Nuk ju duhet te degjoni duke u afruar pasi mund te degjoni edhe ne largesi dhe distanca te medha.

6 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pjaster Gemei GM-1902Pjaster me pllaka qeramike per drejtim sa me te mire te flokeve Me Sistem jonik per tju dhene flokeve shkelqim Nivele temperature nga 150  deri ne 230 grade celsius Sistem i shpejte ngrohje, gati per t'u perdorur ne pak sekonda

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine rroje Gemei 3 ne 1 GM-572Makine rroje me material inoksi me koke e cila pershtatet per gjatesi te ndryshme per te realizauar rruatjen ideale. Punon me korent dhe me bateri te rikarikueshme. Karikohet vetem per 60 min, dhe mbane deri ne 8 ore.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pjaster Sokany HS-930Nje pjaster shume cilesore me pllaka qeramike e cila drejton ne vetem pak minuta floket tuaj. Kontroll manual i temperatures. Temperatura maksimale 230 grade. Ekran LED tregues i temperatures aktuale. Sistem mbylljeje manuale fale nje butoni ne fund. Kordon i rrotullueshem unaze per varje.

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Zbardhues natyral per dhembet Coco Carbon Zbardhues per dhembet me qymyr natyral te aktivizuar nga arra e kokosit, i cili perdoret per te hequr ne menyre efektive njollat e jashtme nga dhembet tuaj pa perberesit kimike toksike te perdorur ne zbardhjen e dhembeve komerciale.

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 173 produkte

Sipër