Për femra 

Ka 1 produkt.
0 Përshtypje(t)

Sekretet e Natyrës sjell freskinë e natyrës në deordorantin 100 % natyral me aromë mente dhe limon… -100% Bimore 0% Kimikate 0% Alumin. Përgatitur në mënyrë artizanale me 0 Kimikate 100 % Natyrale

1 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 1 nga 1 produkt

Sipër