Produkte kozmetike 

Ka 63 produkte.
Për faqe
0 Përshtypje(t)

Krem kermilli lifting dhe anti-rrudhe ConstantaKremi lifting& anti-rrudhe me ekstraktin nga mukusi i kermillit ndihmon ne parandalimin dhe eleminimin e rrudhave, e hidraton fytyren, e ushqen ate me mikroelemente, i jep freski, shkelqim, ngjyre, e tonifikon dhe i largon toksinat.

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shampo e bishtit te kalit me vaj kokosi dhe ulliri 1 ltShampoja terapeutike e bishtit kalit me vaji ulliri dhe kokosi eshte nje trajtues i fuqishem kunder demtimeve te flokut. Formula e saj eshte ndertuar mbi bazen e ekstraktit te bimes horse tail (bisht kali) Vaji i paster ulliri dhe vaji kokosi, te cilet jane nga ushqyesit dhe rigjeneruesit me te...

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shampo e bishtit te kalit për forcim te flokeve 335 mlFormula speciale në shampon me ekstratke të bishtit të Kalit: parandalon rënjen e flokëve duke forcuar ato dhe larguar zbokthin.Ajo është e pasur nga përbërsit bimorë. Mirëmban flokët, I jep volum dhe shkëlqim dhe përmison shëndetin e tyre.Kjo shampo është ideale për flokë të dëmtuar dhe të lyer

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set krem dhe sapun anti akne Fleur’s Krem kundra akneve i pasir me vaj esencial te mandarines, bajames dhe vitamine E.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Krem fytyre  anti-rrudhe me vaj argani Krem hidratues per fytyren kunder rrudhave dhe plakjes me vaj argani i cili ndihmon lekuren te rinohet dhe te mbushet me jete. Trajton ne menyre intensive lekuren e thate.

1 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me krem dite dhe nate ”Cien” Q10 anti-plakje Formula qe permban Krema ”Cien” Q10 ka efektet e sigurta e cila rrit nivelet natyrore te lekures. Krema ”Cien” Q10 ne menyre natyrale dhe efektive lufton rrudhat nga brenda, duke e zvogeluar dukshmerine e tyre dhe ndihmon per te parandaluar ato te reja.

2 490,00 Lekë 3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Krem nate ”Cien” Q10 anti-plakje Formula qe permban Krema ”Cien” Q10 ka efektet e sigurta e cila rrit nivelet natyrore te lekures. Krema ”Cien” Q10 ne menyre natyrale dhe efektive lufton rrudhat nga brenda, duke e zvogeluar dukshmerine e tyre dhe ndihmon per te parandaluar ato te reja

1 890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Krem dite ”Cien” Q10 anti-plakje Formula qe permban Krema ”Cien” Q10 ka efektet e sigurta e cila rrit nivelet natyrore te lekures. Krema ”Cien” Q10 ne menyre natyrale dhe efektive lufton rrudhat nga brenda, duke e zvogeluar dukshmerine e tyre dhe ndihmon per te parandaluar ato te reja.

1 890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske argani per floket  500 mlMaska me vaji argani eshte nje produkt qe me efektet e saj strukturon rrenjen e flokeve dhe ka perberje kryesisht nga proteina e minerale qe mund t’i ushqejme ato nga brenda duke rigjalleruar floket.Sasia 500ml

1 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Scrub bimor per fytyren me vaj argani 500 mlKy scrub fytyre i pasur me vaj argani, vaj jojoba dhe me ektrakte frutash, per një lëkurë të pastër, të freskët dhe të balancuar.

1 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Xhel per stilimin per floket e meshkujve 100 mlXhel per tju dhene forme flokeve dhe per ti stiluar shume shpejte dhe thjeshte. I mbron floken nga rrezet e demshme te diellit UV si dhe nga faktoret e jashtem. Aplikohet gjate stilimit te flokeve ne te thate.

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Xhel per stilimin dhe mbrojtjen e flokeve 200 mlXhel per tju dhene forme flokeve dhe per ti stiluar shume shpejte dhe thjeshte. Eshte i pershtatshem per floke te drejta, si dhe per floke me onde apo kacurrela. I mbron floken nga rrezet e demshme te diellit UV si dhe nga faktoret e jashtem.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske per floke te demtuar me vaj argani 1000mlU jep force dhe shkelqim flokeve te demtuar duke rregular strukturen e demtuar te floket. Eshte I perbere me vaj argani, vitamine E, si dhe I pasuruar me fara te kakaos natyrale, per ta bere flokun sa me  vital dhe plot shkelqim. Nuk permban Paraben. Produkt original Italian I markes Barex Italiana

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske per floke te demtuar me vaj argani 250mlU jep force dhe shkelqim flokeve te demtuar duke rregular strukturen e demtuar te floket. Eshte I perbere me vaj argani, vitamine E, si dhe I pasuruar me fara te kakaos natyrale, per ta bere flokun sa me  vital dhe plot shkelqim. Nuk permban Paraben. Produkt original Italian I markes Barex Italiana

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shampo per floke te demtuar me vaj argani 1000mlU jep force dhe shkelqim flokeve te demtuar duke rregular strukturen e demtuar te floket. Eshte I perbere me vaj argani, vitamine E, si dhe I pasuruar me fara te kakaos natyrale, per ta bere flokun sa me  vital dhe plot shkelqim. Nuk permban Paraben. Produkt original Italian I markes Barex Italiana

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shampo per floke te demtuar me vaj argani 250mlU jep force dhe shkelqim flokeve te demtuar duke rregular strukturen e demtuar te floket. Eshte I perbere me vaj argani, vitamine E, si dhe I pasuruar me fara te kakaos natyrale, per ta bere flokun sa me  vital dhe plot shkelqim. Nuk permban Paraben. Produkt original Italian I markes Barex Italiana

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Krem Kermilli Fleur 80 mlSasia: 80 ml

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske e zeze Laser White per largimin e akneve, pikave te zeza dhe parandalimit te rrudhave. Sasia: 100 ml

1 490,00 Lekë 1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske e Zeze Ostwint per largimin e akneve, pikave te zeza dhe parandalimit te rrudhave.Sasia: 150 ml

1 790,00 Lekë 2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me ton per syte Note me 5 ngjyra dhe Mascara Ultra Volume Note

3 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me Krem Puder, Puder dhe Ruzh per mollezat me vaj argani Note

3 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me Mascara, laps per syte dhe laps per vetullat Note

3 390,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set Buzekuq me efekt hidratues, laps sysh Smokye Eyes dhe Ton per syte Note

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set Krem puder,  Ruzh per mollezat me vaj argani dhe Buzekuq Note

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me ton sysh me 4 ngjyra, Buzekuq me shkelqim dhe Mascara Super Volume Note

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ky sapun bimor kunder akneve eshte 100% Natyral dhe me 0 Kimikate, ideal për fytyrën tuaj ne rastet se keni probleme me aknet !

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Scrub natyral per fytyren per nje “Peeling “te vërtetë me përbërje 100 % Natyrale, me 0 kimikate

940,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 63 produkte

Sipër