Produkte profesionale 

Ka 52 produkte.
Për faqe
0 Përshtypje(t)

Depilator Keda  2 ne 1 KD-191ADepilator me dy koka i pershtatshem per bikini, krahe dhe kembePaketimi permban gjithashtu karikues dhe furce pastrimi 2 nivele shpejtesie. Ngjyrat e disponueshme:e kuqe dhe lejla

2 490,00 Lekë 2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pjaster Gemei GM-1902Pjaster me pllaka qeramike per drejtim sa me te mire te flokeve Me Sistem jonik per tju dhene flokeve shkelqim Nivele temperature nga 150  deri ne 230 grade celsius Sistem i shpejte ngrohje, gati per t'u perdorur ne pak sekonda

2 490,00 Lekë 2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine rroje Gemei 3 ne 1 GM-572Makine rroje me material inoksi me koke e cila pershtatet per gjatesi te ndryshme per te realizauar rruatjen ideale. Punon me korent dhe me bateri te rikarikueshme. Karikohet vetem per 60 min, dhe mbane deri ne 8 ore.

1 590,00 Lekë 1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pjaster Sokany HS-930Nje pjaster shume cilesore me pllaka qeramike e cila drejton ne vetem pak minuta floket tuaj. Kontroll manual i temperatures. Temperatura maksimale 230 grade. Ekran LED tregues i temperatures aktuale. Sistem mbylljeje manuale fale nje butoni ne fund. Kordon i rrotullueshem unaze per varje.

2 490,00 Lekë 2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kreher elektrik Sokany Nano Silver SK-1006 Nje Kreher profesional per drejtimin e flokeve i cili ju ndihmon te drejtoni floket tuaj shume shpejt, kjo fale sistemit te kreherit i cili ngrohet shume shpejt. Drejton floket tuaj me nje kalim te vetem. Ngrohet per 30-45 sekonda.

3 490,00 Lekë 5 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kreher elektrik Sokany HS-053Nje kreher elektrik me dhembeza qeramike, i cili drejton floket shue shpejt, pa i djegur dhe duke ruajtur shkelqimin dhe volumin e tyre. Ideale per te gjithe llojet e flokut, si me onde edhe em kacurrela ne vetem pak mimuta. Me ekran LED per temperaturen. Temperature deri ne 230 ðC Gati per tu perdorur ne temperaturen...

2 490,00 Lekë 2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pjaster - Kreher elektrik Sokany HS-055 Kreher elektrik ne trajten e nje pjastre e cila eshte ideale per te gjitha llojet e flokeve. Drejton floket 5-10 here me shpejte se me pjastra e zakonshme Funksion jonizues me kokrriza qeramike qe mbron floket. MeÃÃà ekran LED. Ngjyra:E zeze

3 490,00 Lekë 4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine rroje Gemei 3 ne 1 GM-789Makine rroje me material inoksi me koke e cila pershtatet per gjatesi te ndryshme per te realizauar rruatjen ideale. Punon me korent dhe me bateri te rikarikueshme. Kokat jane me material inoksi e celiku cilesor te cilat nuk irritojne lekuren.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Depilator Gemei 3 ne 1 GM-3055Depilator Gemei 3 ne 1 i pershtatshem per bikini, krahe dhe kembe Produkt origjinal Gemei

2 890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Depilator Rowenta EP3132D0Depilator Rowenta Me 24 kapese Me dy nivele shpejtesie E pajisur me kokrrizat qetesuese qe lehtesojne dhimbjen gjate perdorimit. Nje koke depilimi e cila mund te lahet me uje

5 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Depilator Rowenta EP1030F0Depilator Rowenta Me 24 kapese Me dy nivele shpejtesie Nje koke depilimi e cila mund te lahet me uje

3 590,00 Lekë 3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine rroje dhe qethje Gemei GM-791Makine rroje dhe qethje Gemei GM-791me material inoksi me koke dhe kreher tlevizshemÃàqe pershtatet per gjatesi te ndryshme per te realizuar formen dhe gjatesine ideale te mjekres apo te flokeve. Punon me korent dhe me bateri te rikarikueshme.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine qethje Gemei GM-657Makine profesionale per qethje flokesh 220-240 50/60 Hz 3w Me 4 krehera per te realizuar gjatesi te ndryshme qethjeje.

1 990,00 Lekë 2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set pjaster dhe masha BaByliss 8 ne 1 2020CEPajisja ofron flokë me shkëlqim me pllakat e saj 36mm qeramike hekuri, 19mm shufër se bashku me 19mm mëngë spirale mund të përdoret për të bere modelin e deshiruar,  ndërsa hekuri 16mm shufër e pajisjes ju sherben per kacurrela te persosura

4 490,00 Lekë 5 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Gjunjez elastikeMasat nga S – XXl Perimetri i gjurit: (cm)25-3030-3434-3838-4242-48

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Rrip i kryqezuar per drejtimin e trupitRrip per drejtimin e trupit, me perberje elastike.

3 690,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Rrip per drejtimin e shpines dhe klavikulesRrop per drejtimin e shpines dhe klavikules, me perberje elastike. Masat: Nga S – XXL Perimetri i gjoksit ne cm: 55-7070-8585-100100-115115-125

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Brez izotermik per mesin i tipit Zimbau Nje brez akrilik dhe shume elstik per mesin. Rekmandohet per dhimbjet kunder reumatizmes, dhimbejeve muskulore dhe ndryshimeve te shpines. Masat nga S deri XXL Permetri i belit ne cm: 70-8080-9090-100100-110110-120

3 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Brez per grate shtatzanaMasat: nga S- XXL Permimetri ne cm: 70-8080-9090-100100-110110-120

4 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Jastek ortopedik me filter memoryPermasat:  63 X 40 X 10,5 cm

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Corape per meshkuj anatomike poshte gjuritCorape anatomike, kundra variceve dhe kundra ldhjes ee kembeve. Masat: Nga S deri ne XL Perberja:24% Lycra  56% Nylon 1% Roica 19% Cotton

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Corape per varice poshte gjurit te mbyllyraMasat: S, M, L, XL 22-33 mm Hg Perberja:36,2% Lycra12,5% Roica51,3% Nylon

3 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Corape per varice mbi gju Masat: S, M, L, XL 22-33 mm Hg Perberja: 51.7 % Lycra 48.3 % Nylon

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Qafore per rregullim mjekreQafore plastike me gjatesi te ndryshueshme dhe vrima per ajrosje tek qafa. Ofron stabilizim te qafes dhe mjekres. I veshur me lekure artificiale. Gjatesia 11-15 cm. Mberthehet me cengel ose me lak. Perdorimi: Demtime dhe probleme me qafen, lëvizje te diskut te qafes, torticollis (mbajtja e qafes menjane), mbështetje e qafes...

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Qafore sfungjeri Qafore prej sfungjeri E mbuluar me nje shtrese pambuku. Mberthehet me cengel ose me lak. Mund te perdoret edhe gjate gjumit. Perdorimi: Per dhimbje qafe, sindrome cericale (e qafes), demtim i qafes etj. Gjatesia 9, 11 dhe 13cm.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mates yndyre ne lekureNje pajisje shume e nevojshme e cila ju tregon nivelin e lageshtires/ynyres ne lekuren tuaj te fytyres apo trupit. Teknologjia: Bioelectric Impedance Analysis (BIA). Permasat: 17x3x2.4cm bateria: 2 x AAA Battery Matja: nga 0% deri 99.9%

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Aparat perforcues degjimi mini VHP602 Aparat perforcues degjimi i cili ju ndihmon te degjoni biseda te ndryshme pa veshtiresi sapo ta vendosni ne vesh. Nuk ju duhet te degjoni duke u afruar pasi mund te degjoni edhe ne largesi dhe distanca te medha.

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 52 produkte

Sipër