Produkte për kujdesin personal 

Ka 71 produkte.
Për faqe
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh RBrown BR-9908Tharese flokesh qe ju ndihmon te thani floket tuaj ne menyre shume te shpejte dhe efektive pa i demtuar ato. Shume e vogel, paloset dhe ideale per tu marre me vete ne udhetime, pasi ze pak vend.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine rroje dhe qethese 5 ne 1 DSP F-90030 Nje makine qethese dhe rroje shume cilesore e markes DSP me 5 modele aksesoresh te ndryshem. E pershtatshme per qethje, rruatje dhe trimer per hunden dhe veshet, pasi permban koka me gjatesi te ndryshme per te realizuar stilimn e deshiruar. Punon me bateri dhe me korent.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makineri per shkrirjen e dyllit DSP F-70005 Nje pajisje shume e nevojshme per cdo femer, qe ju jep mundesine te depiloheni me dyll ne kushtet e shtepise. I pershtatshem per te gjitha llojet e dylleve: Depilim i forte, rrip i depilimit, depilim parafine. Ndihmon ne heqjen e qimeve nga krahet, kembet, nen krahet dhe zonen e bikinit.

2 290,00 Lekë 2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

 Makine rroje dhe qethese DSP F-90037Nje makine qethese dhe rroje me korrent me material shume cilesor inoks dper te stiluar mjekren tuaj ne menyre te shpejte dhe shume efikase.Me motor te fuqijshem. Me disa krehra te ndryshme per ti pershtatur me gjatesine qe ju nevojitet.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pastrues dhembesh Dental Spa Nje pajsije shume e nevojshme e kudjesit personal, per te pasur gjithnje dhembe te paster, te kuruar e qe shkelqejne. Pajisja leshon uje me presion duke depertuar ne hapesirat midis dhembeve dhe duke larguar papastertite dhe baktert e demshme.

3 490,00 Lekë 4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh 5 ne 1 Maxi HD-8800Nje tharese flokesh me fuqi 6000 watt, qe ju mundeson tharje dhe regullimin e flokeve ne nje kohe shume te shkurter. Nuk i demton floket dhe u jep atyre shkelqim.  Me 2 nivele nxehtesie dhe 2 nivele shpejtesie.Ne paketim permban 5 aksesore te ndryshem perfshire edhe krehera per te realizuar krehjen ideale ne nje kohe...

2 290,00 Lekë 3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Stilues flokesh  Sokany SL-666Nje stilues per ti bere floket tuaj me onde ne vetem pak minuta.Me temperature deri ne 210 grade celisusMe kabell te rrotullueshem 360 gradeMe 3 permasa te ndryshme te diametrit te mashes: 19 mm, 25 cm dhe 28 mm

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Depilator per qimet dhe pushin e fytyres Alizz RA-6888Nje depilator i cili do tju zgjidhe problemin me pushin dhe qimet e padeshiruara ne fytyre, pa e irrituar ate.Ne paketim perfshihet  depilatori, karikuesi, nje pako me fije peri si dhe nje pako me puder  per te qetesuar lekuren pas depilimit.

1 790,00 Lekë 2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine rroje dhe qethese Gemei  6 ne 1 GM-576Nje makine qethese dhe rroje shume cilesore me 6 aksesore te ndryshem.E pershtatshme per qethje, rruatje dhe trimer per hunden dhe veshet, pasi permban koka me gjatesi te ndryshme per te realizuar stilimin e deshiruar.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Stilues 10 ne 1 Gemei GM-4835 Nje stilues multifunksional me 10 koka te ndryshme per te te realizuar modelin tuaj ideal dhe duke mbrojtur floket maksimalisht. Me 2 nivele nxehtesie dhe 3 nivele ajri. shpejtesie. Me sistem mbrojtje nga mbinxehja. Men kordon te rrotullueshem. Me funksion jonik per mbrojtjen e flokeve.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Stilues 7 ne 1 Gemei GM-4831 Nje stilues multifunksional me 7 koka te ndryshme per te te realizuar modelin tuaj ideal dhe duke mbrojtur floket maksimalisht. Me 3 nivele shpejtesie. Me sistem mbrojtje nga mbinxehja.

2 490,00 Lekë 3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pjaster-Stilues 3 ne 1 Gemei GM-2922 Nje stilues-pjaster multifunksionale me pllaka qeramike e cila sherben per te krijuar modelin e deshiruar te flokeve ne menyre te shpejte dhe efikase. Me 3 funksione: per floke te drejta, per floke me onde dhe per kacurrela.

1 790,00 Lekë 2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Stilues flokesh Severin 0806Stilues flokesh i markes gjermane Severin per ti bere floket tuaja me onde ne nje kohe shume te shpejte. I  mbron floket nga djegja dhe ju jep atyre shkelqim. Me kordon elastik qe ju lejon lehtesi ne perdorim.

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pjaster DSP E10004Nje pjaster shume efikase me pllaka qeramike e markes DSP e cila ju ndihmon te drejtoni floket shume shpejt dhe ne menyre shume efikase. Me kabell rrotullues 360 grade me gjatesi 2m.  Me Rregullator dixhital temperature,ekran LCD dhe touch screen.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Depilator dhe pastrues fytyre 8 ne 1 DSP E80001Nje pajisje multifunksionale depilator dhe pastreus fytyre per kujdesin personal qe cdo femer duhet ta kete. Pastruesi i fytyres permban 5 koka te ndryshme per: pastrim, heqjen e lekures se vdekur, heqjen e pikave te zeza, masazhim etj. Depilatori ka 3 koka te ndryshme per depilim perfekt.

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pastrues me vakum per fytyren DSP T-8005Nje pasjisje per pastrimin e thelle te fytyres, permes procesit te dermoabrazionit dhe vakumit, qe largon pikat e zeza, largon qelizat e vdekura, hap poret dhe ben pastrimin e thelle te lekures ne vetem pak minuta.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pajisje Avulli per fytyren DSP F-70011Nje pajisje me avull per pastrimin e thelle te fytyres, qe cdokush duhet ta kete. Pajisja ben hapjen e poreve dhe pastrimin ne thellesi duke i dhene fytyres shkelqim, rifreskim dhe vitalitet.Koha keshilluar e perdorimit te avullit: 10-15 minuta, ne varesi te lekures tuaj.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makineri per shkrirjen e dyllit DSP F-70004Nje pajisje shume e nevojshme per cdo femer, qe ju jep mundesine te depiloheni me dyll ne kushtet e shtepise. I pershtatshem per te gjitha llojet e dylleve: Depilim i forte, rrip i depilimit, depilim parafine. Ndihmon ne heqjen e qimeve nga krahet, kembet, nen krahet dhe zonen e bikinit.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Depilator dhe masazhator  5 ne 1 DSP 8003Nje pajisje multifunksionale per kujdesin personal qe cdo femer duhet ta kete. E pajisur me 5 koka te ndryshme, kjo pajisje sherben si depilator, si masazhator,si pastrues fytyre dhe ka koke per pedikyr. Ne nje paketim shume elegant, e pershtatshme edhe per dhurate.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine prerese 3 ne 1 Gemei GM-3107 Nje makine multifunksionale 3 ne 1 e cila i nevojitet cdokujt per kujdesin personal dhe intim te perditshem. Me 3 koka te ndryshme, te cilat jane te pershtatshme per qimet e hundes, te vetullave, te vesheve dhe per favoritet.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Stilues Multifunksional InStyler Inova Nje stilues multifunksional, me te cilin mund te realizoni cdo lloj forme per floket tuaj: ti drejtoni, tu jepni vulum apo ti beni me onde. Perdoret ne floke te njome ose te thate. Me cilinder rrotullues, i cili rrotullohet me shpejtesi 90 deri 140 RPM

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set depilator dhe kit me 13 aksesore per manikyr Nje set multifunksional me makine per depilim per fytyren dhe zonat intime, e cila vjen se bashke me nje cante kit per manikyr dhe pedikyr. Canta e kitit per manikyr permban 13 artikuj te ndryshem me furca, pickatore, prerese thonjsh, gershere, lime, pasqyre etj.

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kreher elektrik Sokany Nano Silver RF-608  Nje Kreher profesional per drejtimin e flokeve i cili ju ndihmon te drejtoni floket tuaj shume shpejt, kjo fale sistemit te kreherit i cili ngrohet shume shpejt. Ngrohet per 30-45 sekonda.

1 990,00 Lekë 3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh Gemei GM-1719 Tharese e cila nuk demton floket dhe rezlin tharje te shpejte me ajer te ngrohte ose te ftohte. Fuqia: 1800 Watt 2 nivele shpejtesie 3 nivele nxehtesie

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kreher elektrik Sokany CS-609  Nje Kreher profesional per drejtimin e flokeve i cili ju ndihmon te drejtoni floket tuaj shume shpejt, kjo fale sistemit tekreherit i cili ngrohet shume shpejt. Arrin nxehtesi nga 130 deri ne 230 grade, ndersa nga jashte kreheri ka nje temperature shume te ulet.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine rroje dhe qethese Gemei 10 ne 1 GM-592 Nje makine qethese dhe rroje me 10 modele aksesoresh te ndryshem me tehe celiku qe nuk ndryshken. E pershtatshme per qethje, rruatje dhe trimer per hunden dhe veshet, per vetullat, dhe koke per vijezime dhe permban koka me gjatesi te ndryshme per te realizuar stilimin e deshiruar.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pjaster Gemei GM-1973 Pjaster me pllaka qeramike per drejtim sa me te mire te flokeve pa i demtuar ata. Nivele temperature nga 120  deri ne 200 grade celsius

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 71 produkte

Sipër