Shtëpia dhe Arredimi 

Ka 250 produkte.
Për faqe
0 Përshtypje(t)

Set me 6 thika celiku Berlinger Haus BH-2337 Nje set shume i dosmosdoshem per kuzhinen tuaj, me 6 thika mjaft funksionale dhe cilesore gjermane te markes Berlinger Haus, me material celik inoks te veshura me qymyr diamanti. me perberje antibakteriale,

2 490,00 Lekë 3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Rubinet elektrik Water Faucet Rubinet elektrik per te pasur gjithnje uje te ngrohte ne shtepine apo ambjentin tuaj te punes ne vetem pak minuta.Me kontroll dixhital duke sigurar uje te ngrohte menjehere  duke ju bere te  kurseni kohe, energji dhe uje.

3 490,00 Lekë 4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Termus me 3 tasa per ushqim Termus multifunksional me 3 tasa te cilat vendosen ne shtresa siper njeri tjetrit, per te ruajtur ushqimet  te ngrohta,te fresketa dhe te shendetshme si dhe per ti marre ato me vete ne pune apo ne udhetime te ndryshme.

1 190,00 Lekë 1 690,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shporte gatimi Chef Basket Nje pajisje e domosdoshme per cdo kuzhine. Per shkak te sistemit te saj unik, shporta e gatimit mund te perdoret ose ne menyre te pavarur ose sebashku me enet e tjera te gatimit, per te pregatitur ushqime ne avull apo per skuqje apo edhe si kullese e thejshte.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tenxhere per skuqje 3 ne 1 me kullese inoksi 24 Cm Nje tenxhere e cila i nevojitet cdokujt ne kuzhine pasi perdoret per 3 funksione te ndryshme. Ideale per skuqje pasi tenxherja ka kullesen e inoksit qe ua ben gatimin shume te lehte dhe komod. Gjithashtu perdoret si tenxhere e thjeshte, apo per te zjere dhe per ti kulluar direkt produktet nga kullesa prej...

1 290,00 Lekë 1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohes uji per dush Sunny AT-550 Nje pajisje e domosdoshme per shtepine tuaj, me te cilen sdo te shqetesoheni me nese ka mjaftueshem uje te ngrohte per te bere nje dush, sic do tju duhet te prisni me nje bolier klasik .

8 490,00 Lekë 9 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me shirita LED dekorativ 10m me pult komandimiNje set multifunksional i cili sherben per te dekoruar ambjentet tuaja te shtepise, biznesit apo makines. Instalim i thjeshte sipas nevojave tuaja. Shiritat Led mund te copezohen ne pjeseza me te vogla sipas vendit ku do ta aplikoni dhe ne keto raste instalimi sugjerohet te kryhet nga specialist elektricist.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me shirita LED dekorativ 5m me pult komandimiNje set multifunksional i cili sherben per te dekoruar ambjentet tuaja te shtepise, biznesit apo makines. Intsalim i thjeshte sipas nevojave tuaja. Shiritat Led mund te copezohen ne pjeseza me te vogla sipas vendit ku do ta aplikoni dhe ne keto raste instalimi sugjerohet te kryhet nga specialist elektricist.

1 790,00 Lekë 2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mikser Dore DSP KM2002 Mikser dorte e e markes DSP, nje aksesor mjaft i nevojshem per kuzhinen tuaj. Me 5 nivele shpejtesie dhe me fuqia 200wat.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ibrik elektrik DSP KK1006 Ibrik elektrik i markes DSP material shume cilesor xham dhe me bazament celik inoks. E ngroh ujin brenda pak minutash dhe ka kapacitet  mbajtes 1.2 litra. Me funksion rrotullues 360 grade.

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kek pjekese DSP KC1114 Pajisje per te bere kekun, e markes DSP, e cila punion me korent dhe pregatit kekun tuaj te preferuar ne vetem 20 minuta. Mjafton te vendosni masen, te mbyllni kapakun, ta vendosni ne prize dhe do e keni gati shume shpejt kekun. Me material 100% qeramik qe nuk ngjit.

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Friteze Air Fryer DSP KB-2020 Friteze shume cilesore e markes DSP, e cila ndryshe nga fritezat e zakonshme, pregatit ushqimet tuaja te preferuara duke perdorur vetem nje luge vaj, fale sistemit te qarkullimit te ajrit dhe nxehtrsise qe ben te mundur gatimin e shpejte dhe te shendetshem te produkteve. Pastrohet lehtesisht dhe ka material qe nuk ngjit.

9 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Friteze DSP KB-2002 Friteze shume cilesore e markes DSP, per te skuqur patate apo ushqime te tjera. Pastrohet lehtesisht, dhe ka material qe nuk ngjit. Me nje dizajn elegant me ngjyre te zeze ne forme katrore. Hapje e menjehershme permes nje butoni ne pjesen e perparme.

5 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tenxhere Elektrike Multicooker Montecasa Premium Tenxhere elektrike multifunksionale ne te cilen mund te pregatisni cdo gje ne menyre shume te shpejte dhe duke ruajtur vlerat ushqyese te produkteve. Me 18 programe te ndryshme gatimi. Material shume cilesor qeramike qe nuk ngjit. Me sistem mbrojtje nga mbinxehja. Strukture e mbyllyr hermetikisht.

9 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mikser Brumatrice DSP KM3015 Nje mikser per te perzjere brumin, me tas te inkorporuar elektrik me material çeliku dhe inoksi me veshje qe nuk ngjit, me te cilin mund te pregatisni brumera te ndryshem per buke, pica etj. Me nje dizajn unik, ky eshte nje aksesor mjaft i nevojshem ne kuzhine.

8 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Thekese buke DSP KC2002 Thekese buke e markes DSP me 2 hapesira per thekjen e bukes ne menyre te shpejte dhe te njetrajtshme ne te dy anet. Mbyllje automatike dhe dalje e fetes se bukes automatikisht.Koha e thekjes eshte 1-2 minuta.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Blender 4 ne 1 DSP KM1004 Blender shume cilesor me thika dhe tehe celiku me 4 funksione ne nje pajisje te vetme. Ideale per te pregatitur smoothie apo gatime te ndryshme shume shpejt. Blender dore, me gote, rrahese dhe nje ene mbajtese me mililitra.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Batanije korenti prej pambuku per ditet e ftohta te dimrit, me konsum shume te ulet energjie. ngjyra te ndryshme: E bardhe, bezhe, lejla e hapur, bojeqielli, kafe, lejla e erret, jeshile e hapur

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me 3 tenxhere Kaisa Villa Nje set shume funksional per kuzhinen tuaj me 3 cope tenxhere me material inox shume cilesor dhe me kapake qelqi. Dizajn shume elegant zvicerian me ngjyre argjendi dhe elemente ngjyre ari te dorezat dhe te kapaket. Me madhesi te ndryshme prej 18, 22 dhe 24 cm.

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Televizor Smart Elektra 40 inch ET-40FHD17S Marka: Elektra Monitori : 40“ Modeli: ET-40FHD17S Cilesia: Full HD Rezolucioni: (1920×1080)

49 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Televizor Elektra 40 inch ET-40FHD17 Marka: Elektra Monitori : 40“ Modeli: ET-40FHD17 Cilesia: Full HD Rezolucioni: (1920×1080)

39 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese me 4 shufra quartz Elektra ENG-1501 Ngrohese me 4 shufra ngrohje e markes Elektra, e cila shperndan ngrohtesi ne menyre uniforme. Me celesa per ndezje te shufrave vecmas ose te gjitha ne te njejten kohe Fuqia maksimale 2400 W

6 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohese me 3 shufra quartz Elektra ENG-2820 Ngrohese me 3 shufra quartz e markes Elektra,per nje ngrohje te shpejte dhe optimale per ambjentin tuaj. Fuqia: 1200 Watt Me dy nivele te ndryshme fuqie Me buton per ndezje dhe fikje. Me 3 shufra quartz

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohes Aeroterm Elektra ENA-801 Fuqia(Watt): 2000 W Ngjyra: E bardhe  Me 2 nivele fuqie ngrohese

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tigan me veshje guri 22 cmNje tigan shume cilesor me veshje guri, qe lejon nje nxehje te shpejte duke kursyer energji.Tigani eshte me material alumin "cast aluminium" me veshje guri, qe nxehet shpejt dhe nuk ngjit.Diametri i tiganit: 22 cmNgjyra: kafe

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tigan me veshje guri 20 cmNje tigan shume cilesor me veshje guri, qe lejon nje nxehje te shpejte duke kursyer energji.Tigani eshte me material alumin "cast aluminium" me veshje guri, qe nxehet shpejt dhe nuk ngjit.Diametri i tiganit: 20 cmNgjyra: kafe

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tenxhere Elektrike Multicooker Montecasa Tenxhere elektrike multifunksionale ne te cilen mund te pregatisni cdo gje ne menyre shume te shpejte dhe duke ruajtur vlerat ushqyese te produkteve. Me 10 programe te nsryshme gatimi. Material shume cilesor qe nuk ngjit. Me sistem mbrojtje nga mbinxehja. Strukture e mbyllyr hermetikisht. Pajisje per lirim te...

8 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 250 produkte

Sipër