Dekor dhe aksesorë 

Ka 26 produkte.
0 Përshtypje(t)

Mbajtese kepucesh me 5 kate Multiset LuxMbajtse kepucesh shume praktike per te organizuar kepucet tuaj dhe duke ju kursyer shume vendMateriali: plastik

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Komodine me 4 kate Commode LuxNje komodine shume e nevojshme per shtepine tuaj, te cilen mund ta perdorni per te organizuar sendet dhe veshjet tuaja dhe duke ju kursyer shume vend.Permasat: 47 x 38 x 95 cmNgjyrat: bezhe, kafe

2 490,00 Lekë 2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Komodine me 4 kate Nje komodine shume e nevojshme per shtepine tuaj, te cilen mund ta perdorni per te organizuar sendet dhe veshjet tuaja dhe duke ju kursyer shume vend.Permasat: 47 x 38 x 95 cmNgjyrat: e bardhe, gri, blu, kafe

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mbajtese kepucesh me 5 kate Mbajtse kepucesh shume praktike per te organizuar kepucet tuaj dhe duke ju kursyer shume vendMateriali: plastikPermasat: 48 x 30 x89 cmNgjyrat: e zeze, kafe

990,00 Lekë 1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Llampe dekorative Led FireNje llampe shume cilesore me ndricim Led, me dizajn me efektin e flakeve te zjarrit per ti dhene ambjentit ku vendoset nje atmosfere magjike, shume te ngrohte dhe te kendshme. Mund te eprdoret per ambjente te shtepise, per bare, restorante, duke ofruar efekte unike ndricimi

1 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Llampe Led Osram me sensor daylight Nje llampe shume cilesore me ndricim Led, e markes se njohur Osram e cila eshte e pajuisur me sensor e ndjeshme ndaj drites se diellit. Me nje ndricim te bardhe te ngrohte dhe shume ekonomike ne energji.Klasa A+ e energjiseFuqia: 5W

1 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me shirita LED dekorativ 10m me pult komandimiNje set multifunksional i cili sherben per te dekoruar ambjentet tuaja te shtepise, biznesit apo makines. Instalim i thjeshte sipas nevojave tuaja. Shiritat Led mund te copezohen ne pjeseza me te vogla sipas vendit ku do ta aplikoni dhe ne keto raste instalimi sugjerohet te kryhet nga specialist elektricist.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me shirita LED dekorativ 5m me pult komandimiNje set multifunksional i cili sherben per te dekoruar ambjentet tuaja te shtepise, biznesit apo makines. Intsalim i thjeshte sipas nevojave tuaja. Shiritat Led mund te copezohen ne pjeseza me te vogla sipas vendit ku do ta aplikoni dhe ne keto raste instalimi sugjerohet te kryhet nga specialist elektricist.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tashme telefonatat do te behen akoma me te bukura me kete telefon me dizajn si buze. Ky produkt eshte i kuq flake dhe shume I bukur

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set mbulese tavoline me 8 piceta me elemente te vecanta dekorative me 3 ngjyra: pana, ngjyre floriri dhe ngjyre argjendi

3 390,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ora eshte nje aksesor i rendesishem per shtepine tuaj. Kjo ore ne versionin emoji vjen ne disa varante me dizajne te ndryshme. Permasat: 30 cm

3 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Top dekorativ me elektricitet eshte nje produkt me nje dizajn shume te vecante dhe leviz sipas muzikes.

6 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Nje nga produktet qe terheq vemendjen e cdokujt. Ky produkt leviz me magnet

5 890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Eshte punuar me gure origjinale te cmuar.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Eshte punuar me gure origjinale te cmuar.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Eshte punuar me gure origjinale te cmuar.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Eshte punuar me gure origjinale te cmuar.

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Nje kornize fotosh me dizajn si Imac

2 890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Nje kornize e bukur e cila eshte e pajisur me nje funksion per mesazh zanor.

3 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ore shume e vecante dhe me nje dizajn chic

5 890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ore me dizajn me libra, e pershtatshme per ambjente te ndryshme shtepie apo zyre

5 890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Nje produkt fantastik, i pershtatshmem per arredimin ne ambjentin e guzhines.

6 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

FUSION KUPE 24 CM

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

FIRE VAZO 30 CM

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

OASIS VAZO 30 CM

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Nje ore e vecante e cila duket si robot. Kjo ore eshte edhe me alarm.

4 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 26 nga 26 produkte

Sipër