Higjena dhe Banjo 

Ka 32 produkte.
Për faqe
0 Përshtypje(t)

Set me 3 kosha mbeturinash Elif me printimeNje set shume praktik per shtepine tuaj me 3 kosha plastike te permasave te ndryshme me dizajn me veshje me printime te ndryshme.

3 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me 3 kosha mbeturinash dizajn dantelleNje set shume praktik per shtepine tuaj me 3 kosha plastike te eprmasave te ndryshme me dizajn unik me pamje dantelle.

2 490,00 Lekë 3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set per banjo Ozer me 3 aksesoreNje set shume funksional dhe i nevojshem per banjon me material plastik me dizajn elegant, me 3 aksesore te ndryshme.

790,00 Lekë 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set per banjo Ozer me 9 aksesoreNje set shume funksional dhe i nevojshem per banjon me material plastik me dizajn elegant, me 9 aksesore te ndryshme.

2 990,00 Lekë 3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kosh rrobash i hapur Kosh rrobash plastik per te organizuar veshjet tuaja.Permasat: 46 x 32 cmNgjyrat: blu, bezhe

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kosh rrobash me kapak 50 lt Kosh rrobash plastik per te organizuar veshjet tuaja.Permasat: 45 x 34.5 x 81 cmKapaciteti: 50 ltNgjyrat: e bardhe, bezhe

990,00 Lekë 1 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set per banjo Tuffex me 6 aksesore Nje set shume funksional dhe i nevojshem per banjon me material plastik me dizajn elegant me thurrje ne formen e dantelles, me 6 aksesore te ndryshme.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Peshqir trupi 100% pambukPeshqire trupi me material shume cilesor pambuku dhe dizajn elegant.Permasat e peshqirit: 70 x 140 cm

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Peshqir fytyre 100% pambukPeshqire fytyre me material shume cilesor pambuku dhe dizajn elegant.Permasat e peshqirit te vogel: 45 x 90cm

790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me 6 peshqire pambuku MerzukaNje set me 2 peshqire trupi, 2 peshqire koke dhe  2 peshqire fytyre me material shume cilesor pambuku dhe dizajn elegant me qendisma. Ne nje paketim te bukur dhe te pershtatshem edhe per dhurate.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me 4 peshqire pambuku MerzukaNje set me 2 peshqire trupi dhe 2 peshqire fytyre me material shume cilesor pambuku dhe dizajn elegant me qendisma. Ne nje paketim te bukur dhe te pershtatshem edhe per dhurate.Permasat e peshqirave te trupit: 70 x 140 cmPermasat e peshqirave te fytyres: 50 x 90 cm

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me 4 peshqire pambukuNje set me 2 peshqire trupi dhe 2 peshqire fytyre me material shume cilesor pambuku dhe dizajn elegant.Permasat e peshqirit te madh: 70 x 140cmPermasat e peshqirit tevogel: 45 x 90cm

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohes uji per dush Sunny AT-550 Nje pajisje e domosdoshme per shtepine tuaj, me te cilen sdo te shqetesoheni me nese ka mjaftueshem uje te ngrohte per te bere nje dush, sic do tju duhet te prisni me nje bolier klasik .

9 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Rubinet elektrik per ngrohjen e ujit Rubinet elektrik per te pasur gjithnje uje te ngrohte ne shtepine apo ambjentin tuaj te punes. Ngroh ujin ne temperaturen 60°C ne 5 sekonda 2 Litra uje ne Minute Uji i ngrohte menjehere thjeshte duke levizur dorezen e rubinetit Punon dhe ngjan tamam si nje çezem normale. Kurseni ujin, kohen dhe energjine E lehte ne...

2 990,00 Lekë 4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Bolier Atlantic ATL 100 Vertikal 100 L Nje bolier shume cilesor me kapacitet 100 litra i markes franceze Atlantic .Perdor  teknologjine OPROSistem anti gerryerje dhe anode magneziGjenerata e re e diamanteve te enamelitFuqia: 2100WKapaciteti: 100 ltPozicioni: vertikalGarancia: 12 muaj

19 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Bolier Atlantic ATL 100 Horizontal 100 L Nje bolier shume cilesor me kapacitet 80 litra i markes franceze Atlantic .Perdor  teknologjine OPROSistem anti gerryerje dhe anode magneziGjenerata e re e diamanteve te enamelitFuqia: 1500WKapaciteti: 100 ltPozicioni: horizontalGarancia: 12 muaj

15 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Bolier Atlantic ATL 080 Vertikal 80 L Nje bolier shume cilesor me kapacitet 80 litra i markes franceze Atlantic .Perdor  teknologjine OPROSistem anti gerryerje dhe anode magneziGjenerata e re e diamanteve te enamelitFuqia: 2000WKapaciteti: 80 ltPozicioni: vertikalGarancia: 12 muaj

12 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Bolier Atlantic CEO10 Liliput 10 L Nje bolier shume cilesor me kapacitet 10 litra i markes franceze Atlantic .E ngroh ujin shume shpejtPerdor  teknologjine OPROSistem anti gerryerje dhe anode magneziFuqia: 1600WKapaciteti: 10 ltPozicioni: vertikalGarancia: 12 muaj

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Bolier Atlantic ATL 050 Vertikal 50 L   Nje bolier shume cilesor me kapacitet 50 litra i markes franceze Atlantic . Perdor teknologjine OPRO Sistem anti gerryerje dhe anode magnezi Gjenerata e re e diamanteve te enamelit Fuqia: 2000W Kapaciteti: 50 lt Pozicioni: vertikal Garancia: 12 muaj

10 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese rrobash Atlantic 1000W 831110Nje tharese rrobash e cila sherben per te thare rrobat tuaja ne menyre shume natyrale. Eshte shume estetike per ambjentin e banjos tuaj dhe realizon edhe ngrohjen e banjes pasi punon si radiator.

23 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese rrobash Atlantic 750W 831107Nje tharese rrobash e cila sherben per te thare rrobat tuaja ne menyre shume natyrale. Eshte shume estetike per ambjentin e banjos tuaj dhe realizon edhe ngrohjen e banjes pasi punon si radiator.

18 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese rrobash Atlantic 500W 831105Nje tharese rrobash e cila sherben per te thare rrobat tuaja ne menyre shume natyrale. Eshte shume estetike per ambjentin e banjos tuaj dhe realizon edhe ngrohjen e banjes pasi punon si radiator.

15 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Robdeshan femijesh per moshat 12-16 vjecMateriali: 100% pambukNgjyrat e disponueshme: roze dhe blu                    Masat variojne per moshat: 12, 14 dhe 16 vjec

2 690,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Robdeshan per te rritur Unisex jake shallMateriali: 100 % pambuk Ngjyrat: portokalli, bojeqielli, roze, e bardhe Masat: S-XL

2 890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Robdeshan femijesh ne 2 ngjyra per moshat 4-11 vjecMateriali: 100% pambukNgjyrat e disponueshme: roze dhe blu

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Komplet robdeshanesh pambuku me elemente te qendisura

8 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Komplet robdeshanesh pambuku me elemente te qendisura

8 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 32 produkte

Sipër