Pajisje dhe Aksesorë kuzhine 

Ka 116 produkte.
Për faqe
0 Përshtypje(t)

Mikser Brumatrice Sonifer SF 7007Nje mikser per te perzjere brumin, me tas te inkorporuar elektrik me material çeliku dhe inoksi me veshje qe nuk ngjit, me te cilin mund te pregatisni brumera te ndryshem per buke, pica etj. Me nje dizajn elegant ky eshte nje aksesor mjaft i nevojshem dhe praktik ne kuzhine.

4 990,00 Lekë 5 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shtrydhese frutash Sonifer  SF-5508Shtrydhese frutash e perimesh universale, e cila lejon nxjerrjen maksimale te lengut nga fruta te fresketa dhe perime te ndryshme. Materiali i thikave çelik per nje prerje dhe copetim sa me te mire

3 490,00 Lekë 4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mikser dore 3 ne 1 Sokany  SM-5020R-4Nje mikser dore multifunksional shume cilesor i markes Sokany me 3 kokash te ndryshme per te realizuar gatime dhe smoothie te ndryshme, sipas nevojave tuaja.

2 490,00 Lekë 3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Grirese mishi manuale Sastar JCW-10-2Nje grirese manuale per mish, shume praktike dhe me material cilesor alumini.Dizajn i bukur, i lehte per tu marre me vete, ze pak vend ne kuzhine dhe pastrohet shume shpejte.

1 490,00 Lekë 1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pajisje multifunksionale 4 ne 1 BH-577Nje pajisje multifunksionale shume  cilesore dhe e nevojshme ne kuzhinen tuaj. Me 4 funksione te ndryshme: shtrydhese, blender, grirese dhe bluares farash.Shtrydhesja lejon nxjerrjen maksimale te lengut nga fruta te fresketa dhe perime te ndryshme. Me material çelik dhe inox.  Pastrim i lehte dhe i shpejte.

9 990,00 Lekë 14 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tenxhere Elektrike Multicooker French Chef Tenxhere elektrike multifunksionale ne te cilen mund te pregatisni cdo gje ne menyre shume te shpejte dhe duke ruajtur vlerat ushqyese te produkteve. Me 10 programe te ndryshme gatimi dhe shume i thejshte ne perdorim.  Me material shume cilesor qe nuk ngjit. Me sistem mbrojtje nga mbinxehja. Mban te ngrohte...

5 990,00 Lekë 7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mikser Brumatrice Sonifier SF 7006Nje mikser per te perzjere brumin, me tas te inkorporuar elektrik me material çeliku dhe inoksi me veshje qe nuk ngjit, me te cilin mund te pregatisni brumera te ndryshem per buke, pica etj. Me nje dizajn Elegant ky eshte nje aksesor mjaft i nevojshem dhe praktik ne kuzhine.

2 990,00 Lekë 3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Grile dhe Waffle Maker 2 ne 1 DSP  KC1051ANje pajisje shume e nevojshme per kuzhinen tuaj me 2 funksione si grile dhe waffle maker, ne te cilen mund te pregatisni sanduice, toste, te piqni mish si dhe shume gatime te tjera te shijshme. Me nderrimin e pllakave  pjekese ju mund te beni edhe embelsira waffle ne vetem pak minuta.

4 490,00 Lekë 4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Bluajtese kafeje dhe erezash DSP KA3001 Bluajtese dhe Grirese elektrike e markes DSP, te cilen mund ta perdorni per te bluar kafen ose ereza te ndryshme ne kokrriza apo ne forme pudre te holle. Pajisja eshte material  shume cilesore celik inoks.

2 290,00 Lekë 2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Grile elektrike HT-F88832 Nje grile elektrike shume cilesore me material teflon kundra ngjitjes per te pregatitur ne cast ushqimet tuaja te preferuara . Me termostat per mbrojtje nga mbinxehja Temperatura maksimale: 230 grade celsius

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shtrydhese frutash Sinbo SJ3018 Shtrydhese frutash e perimesh universale, e cila lejon nxjerrjen maksimale te lengut nga fruta te fresketa dhe perime te ndryshme. Materiali i thikave çelik per nje prerje dhe copetim sa me te mire

3 990,00 Lekë 5 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Grirese mishi Sonifier SF-5003Grirese mishi e markes Sonifier  eshte nje pajisje shume e nevosjhme ne kuzhinen tuaj.Me 2 tehe celiku.Fuqia: 1500WVoltazhi: 220-240V

5 990,00 Lekë 6 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Grirese Mishi DSP KM5022 Grirese mishi e markes DSP modeli KM5022 eshte nje dner pajisjet me te nevojshme ne kuzhinen tuaj.Pjesa e tabakase eshte alumini ndersa thikat shume te mprehta celik stainless steel.

8 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Zierese Vezesh DSP KA5002Nje pajisje e cila i pregatit vezet ne vetem pak minuta ne menyren qe deshironi. Mund te zieni 7 veze njekohesisht ne nje kohe nga 8-10 minuta. Shume praktike dhe lehteson pune ne kuzhinen tuaj, per mengjese plot shije dhe te shendetshem

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shtrydhese mekanike agrumesh JuicerNje shtrydhese mekanike agrumesh, qe cdokush duhet ta kete ne shtepi, per te pregatitur ne cast lengje te fresketa frutash plot vitamina dhe shije.Shtrydhesja eshte materiali metal me pluhur gize.

8 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ibrik elektrik DSP KK1114Ibrik elektrik i markes DSP material shume cilesor celik inoks. E ngroh ujin brenda 5 minutash dhe ka kapacitet  mbajtes 1.7 litra. Me filter te levizshem per filtrimin e ujit. Me funksion rrotullues 360 grade.Fuqia: 1850-2200w

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Rubinet elektrik Water Faucet Rubinet elektrik per te pasur gjithnje uje te ngrohte ne shtepine apo ambjentin tuaj te punes ne vetem pak minuta.Me kontroll dixhital duke sigurar uje te ngrohte menjehere  duke ju bere te  kurseni kohe, energji dhe uje.

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mikser Dore DSP KM2002 Mikser dorte e e markes DSP, nje aksesor mjaft i nevojshem per kuzhinen tuaj. Me 5 nivele shpejtesie dhe me fuqia 200wat.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ibrik elektrik DSP KK1006 Ibrik elektrik i markes DSP material shume cilesor xham dhe me bazament celik inoks. E ngroh ujin brenda pak minutash dhe ka kapacitet  mbajtes 1.2 litra. Me funksion rrotullues 360 grade.

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kek pjekese DSP KC1114 Pajisje per te bere kekun, e markes DSP, e cila punion me korent dhe pregatit kekun tuaj te preferuar ne vetem 20 minuta. Mjafton te vendosni masen, te mbyllni kapakun, ta vendosni ne prize dhe do e keni gati shume shpejt kekun. Me material 100% qeramik qe nuk ngjit.

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Friteze Air Fryer DSP KB-2020 Friteze shume cilesore e markes DSP, e cila ndryshe nga fritezat e zakonshme, pregatit ushqimet tuaja te preferuara duke perdorur vetem nje luge vaj, fale sistemit te qarkullimit te ajrit dhe nxehtrsise qe ben te mundur gatimin e shpejte dhe te shendetshem te produkteve. Pastrohet lehtesisht dhe ka material qe nuk ngjit.

9 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Friteze DSP KB-2002 Friteze shume cilesore e markes DSP, per te skuqur patate apo ushqime te tjera. Pastrohet lehtesisht, dhe ka material qe nuk ngjit. Me nje dizajn elegant me ngjyre te zeze ne forme katrore. Hapje e menjehershme permes nje butoni ne pjesen e perparme.

5 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tenxhere Elektrike Multicooker Montecasa Premium Tenxhere elektrike multifunksionale ne te cilen mund te pregatisni cdo gje ne menyre shume te shpejte dhe duke ruajtur vlerat ushqyese te produkteve. Me 18 programe te ndryshme gatimi. Material shume cilesor qeramike qe nuk ngjit. Me sistem mbrojtje nga mbinxehja. Strukture e mbyllyr hermetikisht.

9 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mikser Brumatrice DSP KM3015 Nje mikser per te perzjere brumin, me tas te inkorporuar elektrik me material çeliku dhe inoksi me veshje qe nuk ngjit, me te cilin mund te pregatisni brumera te ndryshem per buke, pica etj. Me nje dizajn unik, ky eshte nje aksesor mjaft i nevojshem ne kuzhine.

8 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Thekese buke DSP KC2002 Thekese buke e markes DSP me 2 hapesira per thekjen e bukes ne menyre te shpejte dhe te njetrajtshme ne te dy anet. Mbyllje automatike dhe dalje e fetes se bukes automatikisht.Koha e thekjes eshte 1-2 minuta.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Blender 4 ne 1 DSP KM1004 Blender shume cilesor me thika dhe tehe celiku me 4 funksione ne nje pajisje te vetme. Ideale per te pregatitur smoothie apo gatime te ndryshme shume shpejt. Blender dore, me gote, rrahese dhe nje ene mbajtese me mililitra.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tenxhere Elektrike Multicooker Montecasa Tenxhere elektrike multifunksionale ne te cilen mund te pregatisni cdo gje ne menyre shume te shpejte dhe duke ruajtur vlerat ushqyese te produkteve. Me 10 programe te nsryshme gatimi. Material shume cilesor qe nuk ngjit. Me sistem mbrojtje nga mbinxehja. Strukture e mbyllyr hermetikisht. Pajisje per lirim te...

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 116 produkte

Sipër