Set pjaster dhe masha BaByliss 8 ne 1 2020CE

TKA0070

Produkt i Ri

Set pjaster dhe masha BaByliss 8 ne 1 2020CE

Pajisja ofron flokë me shkëlqim me pllakat e saj 36mm qeramike hekuri, 19mm shufër se bashku me 19mm mëngë spirale mund të përdoret për të bere modelin e deshiruar,  ndërsa hekuri 16mm shufër e pajisjes ju sherben per kacurrela te persosura

Ne gjendje

5 490,00 Lekë

Set pjaster dhe masha BaByliss 8 ne 1 2020CE

Nje set shume i nevojshem per te stiluar floket tuaj dhe per tu dhene atyre modelin  e deshiruar.

Me teknologji  e cila mbron flokun tuaj nga demtimi

Pajisja ofron flokë me shkëlqim me pllakat e saj 36mm qeramike hekuri, 19mm shufër se bashku me 19mm mëngë spirale mund të përdoret për të bere modelin e deshiruar,  ndërsa hekuri 16mm shufër e pajisjes ju sherben per kacurrela te persosura

Paketimi permban:
⢠Pllaka qeramike 36 mm per drejtim
⢠Pllaka qeramike 36 mm me valezime
⢠Shufer per kacurela  16 mm
⢠Shufer 16 mm
⢠shufer 19 mm per onde
⢠shifer 19 mm spirale
⢠pjaster me Pllaka qeramike
⢠kuleta e paketimit te setit

Temperatura e ngrohjes 145 ° C maksimale

Garancia: 12 muaj


Nuk ka ende përshtypje nga blerësit.

Shkruani një përshtypje

Set pjaster dhe masha BaByliss 8 ne 1 2020CE

Set pjaster dhe masha BaByliss 8 ne 1 2020CE

Set pjaster dhe masha BaByliss 8 ne 1 2020CE

Pajisja ofron flokë me shkëlqim me pllakat e saj 36mm qeramike hekuri, 19mm shufër se bashku me 19mm mëngë spirale mund të përdoret për të bere modelin e deshiruar,  ndërsa hekuri 16mm shufër e pajisjes ju sherben per kacurrela te persosura

Produkte të ngjashme

Tharese flokesh Babyliss D302EMarka: Babyliss

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Babyliss D-210 E Marka: Babyliss

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese Flokesh Severin 0150Marka: Severin

3 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese Flokesh Severin HT 0141Marka: Severin

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Severin 0164Marka: Severin

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Babyliss D361EMarka: Babyliss

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Severin 0130Teknologji e larte jonizuese qe mbron floket tuaj nga demtimi. E pajisur me difuzor per tâi dhene me shume volum flokeveMarka: Severin

3 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Severin  HT0140 Marka: Severin

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Severin 0174Marka: Severin

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pjaster flokesh Severin 0621Teknologji jonizuese aktive qe mbron floket tuaj. I lehte per tu marre me vete ne udhetimeMarka: SEVERIN

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pjaster flokesh Severin 0614 Marka: SEVERIN

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Bellissima P2 2200Nje tharese flokesh profesionale, qe ju mundeson tharje dhe regullimin e flokeve ne nje kohe shume te shkurter.

6 890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Bellisima K5 2000Nje tharese flokesh e cila ju mundeson te thani dhe stiloni floket ne nje menyre sa me komode.

4 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pjaster flokesh Bellissima Style Creator B6 200Nje pjaster profesionale e cila perdoet per drejtimin e flokeve, apo edhe per te krijuar kacurela

9 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pjaster flokesh Bellissima B21 100Nje pjaster e dizajnuar me pllaka qeramike dhe titaniumi per te mbrojtur floket dhe per thu dhene atyre shkelqim.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pjaster flokesh Bellissima B1 100Nje pjaster profesionale e cila ndihmon  per te drejtuar dhe te mbrojtur floket me vetem nje kalim.

6 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Stilues flokesh Bellissima Ricci&Curl BHS3 100Stiluesi Bellissima Revolution Ricci&Curl eshte zgjedhje ideale per te realiuar ondet dhe kacurrelat e deshiruara.

11 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Stilues flokesh Bellissima Multi Curl S1 700Stiluesi Bellissima Multi Curl  ju ndihmon te realzioni ne menyre shume efikase ondet dhe kacurrelat e deshiruara.

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Stilues flokesh Bellissima Magic Style  BP2 30Bellissima Magic Style, eshte nje stilues inovativ ne formen e nje  furce flokesh me sistem ngrohjeje te integruar per te realizuar stilime te ndryshme brenda nje kohe shume te shkurter.

4 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Stilues flokesh Bellissima Magic Styleà BP2 38Bellissima Magic Style, eshte nje stilues inovativ ne formen e njeà furce flokesh me sistem ngrohjeje te integruar per te realizuar stilime te ndryshme brenda nje kohe shume te shkurter.

4 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Stilues flokesh Bellissima Magic Style  BP2 45Bellissima Magic Style, eshte nje stilues inovativ ne formen e nje  furce flokesh me sistem ngrohjeje te integruar per te realizuar stilime te ndryshme brenda nje kohe shume te shkurter.

4 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Stilues flokesh Gemei GM-2906Nje stilues per ti bere floket tuaj me ondeE pajisur edhe me furcen shtese

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Makine qethje Gemei GM-657Makine profesionale per qethje flokesh 220-240 50/60 Hz 3w Me 4 krehera per te realizuar gjatesi te ndryshme qethjeje.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Gemei GM-1716Tharese e cila nuk demton floket dhe rezlin tharje te shpejte me ajer te ngrohte ose te ftohte. Fuqia: 2200 Watt

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pjaster - Kreher elektrik Sokany HS-055 Kreher elektrik ne trajten e nje pjastre e cila eshte ideale per te gjitha llojet e flokeve. Funksion jonizues me kokrriza qeramike qe mbron floket. Arrin temperaturen deri ne 750 Fahrenheit (afersisht 230 grade Celsius) Me ekran LED. Ngjyra:E zeze

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kreher elektrik Sokany HS-053Nje kreher elektrik me dhembeza qeramike, i cili drejton floket shue shpejt, pa i djegur dhe duke ruajtur shkelqimin dhe volumin e tyre. Ideale per te gjithe llojet e flokut, si me onde edhe em kacurrela ne vetem pak mimuta. Me ekran LED per temperaturen. Temperature deri ne 230 ðC Gati per tu perdorur ne temperaturen...

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kreher elektrik Sokany Nano Silver SK-1006 Nje Kreher profesional per drejtimin e flokeve i cili ju ndihmon te drejtoni floket tuaj shume shpejt, kjo fale sistemit te kreherit i cili ngrohet shume shpejt. Drejton floket tuaj me nje kalim te vetem. Ngrohet per 30-45 sekonda.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pjaster Sokany HS-930Nje pjaster shume cilesore me pllaka qeramike e cila drejton ne vetem pak minuta floket tuaj. Kontroll manual i temperatures. Temperatura maksimale 230 grade. Ekran LED tregues i temperatures aktuale. Sistem mbylljeje manuale fale nje butoni ne fund. Kordon i rrotullueshem unaze per varje.

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pjaster Gemei GM-1902Pjaster me pllaka qeramike per drejtim sa me te mire te flokeve Me Sistem jonik per tju dhene flokeve shkelqim Nivele temperature nga 150  deri ne 230 grade celsius Sistem i shpejte ngrohje, gati per t'u perdorur ne pak sekonda

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pjaster Sokany HS-915Nje pjaster shume efikase e cila ju ndihmon te drejtoni floket shume shpejt dhe ne menyre shume efikase. Me ekran LCD per te kontrolluar temperaturen qe ju zgjidhni. Me kabell rrotullues 2m.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Sipër