Veshje për femra 

Ka 20 produkte.
0 Përshtypje(t)

Corape te ngushta, dantelle ngjyre e bardhe me fjongo satin ne pjesen e siperme

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mini fustan i ngushte me pjese dantelle perpara, dhe vetem ne fund ne pjesen e mbrampe. Me lidhesa te rregullueshme ne permase. I zi. 70% poliester, 20% poliamide, 10% elastane.

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Gjithcka që ju nevojitet për një natë të nxehtë! Kombinim striptizmi i kuq, që përfshin kanatieren e tejdukshme lehtësisht të zbërthyeshme nëpërmjet fjongove të saj, tangat prej dantella të butë me lule dhe corapet kombinuese të kuqe. 100% poliamide.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Suspender basque set i zi, bërë prej materiali rrjete të fortë, me vija si lëkurë tigri. Llastikët dhe rripat e supeve të rregullueshme në gjatësi. Tangat e përfshira në set. Corapet nuk janë të përfshira. Materiali: 92% poliestër, 8% elastane.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Veshje body rrjete teper provokuese, me nje shirit ngjyre roze ne qender i cili krijon kontrastin dhe nje lidhese zig-zag e cila shkon vazhdon nga nje fund ne tjetrin. 90% poliamide, 10% elastane.

5 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kemishe nate e shkruter e bere nga material satin me shkelqin. Shume dekolte nga mbrapa dhe me lidhese per ta mbyllur mbrapa(secila e pershtatshme ne permase per nje qendrim perfekt ne trup). 100% poliester.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fustani perfekt për mbrëmje! Mini fustan i bardhë, pa mëngë, me shkëlqim argjendi. Me jakë të rrumbullakët dhe pak transparente ne pjesën anësore. 50% poliestër, 40% poliamide, 10% elastane.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fustan i gjatë, që rri ngjitur mbas trupit. Bërë nga kadife e butë kombinuar me tyl. Pa mëngë, me një jakë të vogël dhe me dy butona mbyllëse në pjesën e pasme. Ngjyra: E zezë / argjend Materiali: 50% poliamide, 40% poliestër, 10% elastane.

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fustan mini që rri ngjitur mbas trupit, paksa transparent dhe me dizajn leopardi. Komplet transparente në pjesët anësore, ndërsa pjesët përpara dhe mbrapa nuk janë të tejdukshme. Purple / e zezë.

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pallto per femra  ngjyre gri

6 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pallto per femra  e bardhe me viza blu

6 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pallto e gjate per femra  me kapuc ne 3 ngjyra: e zeze, e verdhe, gri

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Xhinse per femra me bel te larte ngjyre blu e erret me qepje te bardhe

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Xhinse per femra me bel te larte ngjyre blu e erret me qepje ngjyre kafe

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Xhinse per femra me bel te larte ngjyre blu

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Xhinse per femra me bel te larte ngjyre gri

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Xhinse per femra me bel te larte ngjyre te zeza

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

3 ngjyra: i kuq, gri, i zi

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

3 ngjyra: i kuq, blu, i zi

4 390,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

4 ngjyra: i kuq, blu, vishnje, i zi

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 20 nga 20 produkte

Sipër