Pantallona dhe xhinse 

Ka 11 produkte.
0 Përshtypje(t)

Pantallona pune me xhepa Material: 65% polyester +35% pambuk  Trashesia: 240 gr /m2 Masa: S-M-L-XL-XXL Ngjyrat: gri, blu e erret

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pantallona dok per meshkuj ne 7 ngjyra

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Xhinse per meshkuj ngjyre gri e erret

2 940,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Xhinse per meshkuj ngjyre blu e erret

2 940,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Xhinse per meshkuj ngjyre gri me shenja te zeza

2 940,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Xhinse per meshkuj ngjyre gri me shenja te zeza

2 940,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Xhinse te rrjepura per meshkuj ngjyre blu e hapur

2 940,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Xhinse te cara per meshkuj ngjyre gri

2 940,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Xhinse te rrjepura per meshkuj ngjyre blu

2 940,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pantallona per meshkuj me dizajn ushtarak

2 940,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pantallona dok per meshkuj ngjyre mustarde

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 11 nga 11 produkte

Sipër