Triko dhe pulovra 

Ka 2 produkte.
0 Përshtypje(t)

Bluze Sweater per meshkuj me menge te gjata Materiali: 50 % pambuk, 50 % poliester Masat: S deri 2XL Trashesia: 280 Gr. Ngjyrat: e zeze, e kuqe, blu, blu e erret

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pulover per meshkuj  me menge te gjata me 4 ngjyra: blu e hapur, blu e erret, gri e erret,e kuqe

2 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 2 nga 2 produkte

Sipër