Xhup dok per meshkuj

Produkt i Ri

Xhup dok per meshkuj

4 990,00 Lekë

Xhup dok per meshkuj

Nuk ka ende përshtypje nga blerësit.

Shkruani një përshtypje

Xhup dok per meshkuj

Xhup dok per meshkuj

Xhup dok per meshkuj

Produkte të ngjashme

Xhup i gjate per meshkujt ngjyre gri

5 890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Xhup per meshkuj me 4 ngjyra: bezhe, kaf,  jeshil, I zi

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Xhakete xhins per meshkuj ne 4 ngjyra te ndryshme

4 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Xhakete sportive  kundra ujit me menge qe hiqenXhakete sportive shume komod i cili mund te perdoret edhe si jelek, pasi menget mund ti hiqen. Material rezistent kundra ujit Me xhepa shume praktike

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Jelek pune me xhepa ne 2 ngjyraJelek i pershtatshem per pune dhe i pajisur me shume xhepa per te mbajtur sendet. Perberja: 35% pambuk , 65 % poliester

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Xhup per meshkuj i zi me kapuc Xhup per meshkuj ngjyre e zeze me material cilesor dhe me pellush nga brenda Me kapuc Masat: L (Prerje per S), XL (Prerje per M), 2XL (Prerje per L), 3XL (Prerje per XL)

5 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Sipër