Health and Beauty 

There are 232 products.
per page
0 Përshtypje(t)

Shampo e bishtit te kalit për forcim te flokeve 1 LTFormula speciale në shampon me ekstratke të bishtit të Kalit: parandalon rënjen e flokëve duke forcuar ato dhe larguar zbokthin.Ajo është e pasur nga përbërsit bimorë. Mirëmban flokët, I jep volum dhe shkëlqim dhe përmison shëndetin e tyre.

2 790,00 Lekë
Quick View
0 Përshtypje(t)

Makine rroje Gemei 3 ne 1 GM-577Makine rroje me material inoksi me koke e cila pershtatet per gjatesi te ndryshme per te realizauar rruatjen ideale.Punon me korent dhe me bateri te rikarikueshme.

1 990,00 Lekë
Quick View
0 Përshtypje(t)

Makine qethese dhe rroje Gemei 7 ne 1 GM-570Nje makine qethese dhe rroje e markes Gemei  me 7 aksesore te ndryshem. E pershtatshme per qethje, rruatje dhe trimer per hunden dhe veshet. Me 4 koka te ndryshme per rroje dhe qethje si dhe me 3 krehra te madhesive te ndryshme per te ralizuar stilimin ideal.

3 490,00 Lekë
Quick View
0 Përshtypje(t)

Makine qethjeje Gemei 4 ne 1 GM-586Makine qethje me material inoksi me 4 koka te ndryshme per te realizuar stilimizimin e duhur te mjekres apo flokeve tuaj.Me 4 koka te ndryshme si dhe me 4 krehra shtese per ta pershtatur sipas gjatesise qe ju nevojitet. Pershtatet per gjatesi: 3,6,9 dhe 12 mm. 

1 990,00 Lekë
Quick View
0 Përshtypje(t)

Pjaster  Sokany CS-608Pjaster me pllaka qeramike e markes Sokany per drejtim sa me te mire te flokeve pa i demtuar ata.

3 990,00 Lekë
Quick View
0 Përshtypje(t)

Bastun Led Ultimate Magic Cane Nje bastun i teknologjise se fundit me drite Led dhe i cmontueshem, i cili eshte nje aksesor i domosdoshem per per sigurine, komoditetin dhe levizshmerine maksimale ne terrene nga me te ndryshmet.

2 990,00 Lekë
Quick View
0 Përshtypje(t)

Furre manikyri 36 wat Nje pasije shume e nevojshme  per cdo femer,me te cilen mund te beni thonjte me xhel nga shtepia juaj ne vend te sallonit te shtrenjte.Ju kursen kohe, energji  dhe ju jep nje rezultat te mrekullueshem.

2 490,00 Lekë
Quick View
0 Përshtypje(t)

Depilator Roxili 3 & 1shume cilesor me 3  koka te ndryshme nga te cilat dy koka jane per depilim dhe nje koke per kujdesin ndaj kembeve .

2 490,00 Lekë
Quick View
0 Përshtypje(t)

Masazhator kembesh SQ-368 Masazhator kembesh SQ-368 ky masazhues i mrekullueshem i cili nxehet automatikisht dhe ju jep nje masazh te thelle dhe gjallerues kembeve tuaja.

4 990,00 Lekë
Quick View
0 Përshtypje(t)

Pasqyre Led Fold Away Mirror Nje pasqyre multifunksionale me llampa led e cila eshte nje aksesor i cmuar per cdo kend.

1 990,00 Lekë
Quick View
0 Përshtypje(t)

Makineri per shkrirjen e dyllit Enzo M-1705Nje pajisje shume e nevojshme per cdo femer, qe ju jep mundesine te depiloheni me dyll ne kushtet e shtepise. Ndihmon ne heqjen e qimeve nga krahet, kembet, nen krahet dhe zonen e bikinit.

2 990,00 Lekë
Quick View
0 Përshtypje(t)

Depilator per qimet dhe pushin e fytyresNje depilator i cili do tju zgjidhe problemin me pushin dhe qimet e padeshiruara ne fytyre, pa e irrituar ate.

990,00 Lekë
Quick View
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh Braoua 6 ne 1 BR6604Nje tharese flokesh profesionale me nje fuqi 3000 watt, qe ju mundeson tharje dhe regullimin e flokeve ne nje kohe shume te shkurter.Nuk i demton floket dhe u jep atyre shkelqim. 

2 990,00 Lekë
Quick View
0 Përshtypje(t)

Syze optike unisex me lente te ndryshueshme Syze optike te cilat mund ti pershtatsni me lentet sipas numrit dhe nevojes tuaj.

1 990,00 Lekë
Quick View
Showing 1 - 27 of 232 products

Top