Aksesorë makine 

Ka 173 produkte.
Për faqe
0 Përshtypje(t)

Kasetofon Bluetooth USB/SD/AUX 6011Nje kasetofon me bluetooth, USB  dhe me telekomande me te cilen mund te ndroni stacionet apo dhe te kontrolloni volumin.Suporton USB, Karte SD, fishe AUX.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Karikues multifunksional per makinen Remax CR-3XPNje paisje e domosdoshme per kedo qe ta kete ne makinen e vete

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mp3 dhe kufje me bluetooth per makinen ER9Nje MP3 me bluetooth per makinen tuaj,  i cili funksionon si Mp3, si karikues per telefonin si dhe eshte i shoqeruar me kufje bluetooth.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mp3 me bluetooth per makinen dhe mbajtese celulari  F1Nje MP3 me bluetooth per makinen tuaj,  i cili funksionon si Mp3, si karikues per telefonin edhe si mbajtese per telefonin tuaj.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kasetofon Bluetooth USB/SD/AUX JSD-20158 Nje kasetofon me bluetooth, USB  dhe me telekomande me te cilen mund te ndroni stacionet apo dhe te kontrolloni volumin.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kamera per makine DVR modeli R300 me GPSNje Kamera per makinen e cila ju vjen ne ndihme qe te filmoni cdo moment te  udhetimit tuajKamera eshte e vogel dhe lehtesisht e montueshme.Me dopjo xham dhe lente. Ekran LED me madhesi 2.7" night vision

9 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set  me aksesore per telefonin 3 ne 1 Fineblue F-SX2 Nje set multifunksional i cili permban nje karikues per makinen me nje dalje usb, nje fishe karikimi android si dhe kufje me bluetooth.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mbajtese pijesh dhe telefoni per makinen Nje aksesor shume i nevojshem per makinen tuaj, i cili vendoset tek zona e filtrit te ajrit te makines dhe ne te mund te mbani telefonin tuaj celular si dhe nje gote.

1 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Cante multifunksionale per bagazhin e makines Nje cante multifunksionale per bagazhin e makines tuaj e cila ju ndihmon ti mbani sendet tuaja sa me te organizuara.Mund te perdoret per blerjet tuaja te perditshme, per pijet  si dhe per shume sende qe ju i keni zakonisht ne makine.

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mbajtese laptopi dhe ushqimesh per makinen Nje mbajtese multifunksionalre per makine  tuaj, e cila ka 2 ane, njera e pershtatshme per laptopin dhe tejtra per ushqim dhe pije.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mbajtese Sendesh per sediljen e makines EstCarMbajtese sendesh per sediljen e makines, e cila organizon me se mirI objektet tuaja duke e bere makinen te jete e rregullt.Me xhepa te shumta ku mund te vendosni objekte te ndryshme.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kamera Parkimi me ekran 4.3 inch Nje kamera parkimi universale per te gjitha makinat, e pajisur me monitor qe tregon pajmet.

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Strehe e dyfishte per makinen Day&Night Visor Nje strehe e dyfishte dhe shume funksionale per makinen, e cila do tju gjidhe problemin e shikueshmerise se qarte ne makine si diten ashtu edhe naten.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kasetofon USB/SD/AUX 4217-EKasetofon prer makinen me USB dhe Karte SD.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Freskuese ventilator per makinen 8 inch 12VFreskuese per automjetet me material cilesor me helike plastike dhe me veshje metalike nga siper.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

MP3 per makinen me bluetooth N9Ju mund te kryeni telefonata dhe te degjoni  muzike teksa jeni duke ngare makinen, pa patur nevoje per fisha nderlidhese.Cilesi e larte audio1 porte USB (ku ju mund te karikoni telefonin ose te degjoni muzike)Karte Micro SD (jo te perfshire ne paketim)

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Sensor parkimi me 8 koka me nje kit komandimiPakete e plote  me 8 koka sensoresh per parkimin e makines (4 perpara dhe 4 prapa) me nje kit te vetem komandimiSensor parkimi me sinjalizim akustik (beep beep) dhe vizual (ne ekranin LED). Mund te punoje ne kohe me shi te dendur dhe ne cdo lloj moti

9 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

MP3 per makinen me bluetooth N8Ju mund te kryeni telefonata dhe te degjoni  muzike teksa jeni duke ngare makinen, pa patur nevoje per fisha nderlidhese.Cilesi e larte audio

990,00 Lekë 1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

MP3 per makinen me bluetooth V7 Mp3 me bluetooth per  makinen tuaj, e cila jua ben shume komode udhetimin tuaj, ju mund te beni telefonata dhe te degjoni  muzike teksa jeni duke ngare makinen, pa patur nevoje per fisha nderlidhese.

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mini GPS/GSM/GPRS Tracker Nje pajisje GPS tracker e cila perdor teknologjine GPS, GSM dhe GPRSper te trackuar vendodhjen e automjeteve te ndryshme. Por mund te perdoret edhe per te percaktuar dhe ndjekur vendodhnjen e femijeve tuaj, duke u ndjere me te sigurte per ta. Punon ne te gjithe boten dhe eshte funksionale edhe ne sinjalet me te dobeta.

9 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mbajtese per Smartphone Magnetic Air VentNje mbajtese per telefonat smartphone i cili vendoset tek vendi i ventilimit, nderkohe qe magneti i fuqijshem e mban telefonin te sigurt gjate udhetimit.

1 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set Bokse per makinen 600W TS-A6995Set me bokse me tingull te paster dhe te qarte. Permasat: 6''x 9'' (18 x 27 cm)

3 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kasetofon Bluetooth USB/SD/AUX KV6253Nje kasetofon me bluetooth, USB  dhe me telekomande me te cilen mund te ndroni stacionet apo dhe te kontrolloni volumin.Suporton USB, Karte SD, fishe AUX.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Sistem hapje mbyllje nga distanca per makinen Produkti eshte universal dhe mund te perdoret ne cdo model makine.Ndezje e sinjaleve ne momentin e hapjes ose mbylljesPaketimi permban : 1 sistemin centralin, 1 pakete kabuj  per lidhjen e sistemit dhe 2 celesa kontrolli

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

MP3 per makinen me bluetooth C8 Mp3 me bluetooth per  makinen tuaj, e cila jua ben shume komode udhetimin tuaj, ju mund te beni telefonata dhe te degjoni  muzike teksa jeni duke ngare makinen, pa patur nevoje per fisha nderlidhese. Cilesi e larte audio

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Sistem hapje-mbyllje per makinen Carrera Sistem hapje mbyllje nga distanca per makinen . Produkti eshte universal dhe mund te perdoret ne cdo model makine.Ndezje e sinjaleve ne momentin e hapjes ose mbylljes

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 173 produkte

Sipër