Varese rrobash e dyfishte Double - Pole

TKM106

Produkt i Ri

Varese rrobash e dyfishte Double - Pole

Nje varese rrobash e dyfishte multifunksionale per garderoben tuaj.
Ne te mund te organizoni teshat tuaja, si dhe kepuce apo sende te tjera duke I pasur sa me te sistemuara dhe duke zene pak vend.

2 490,00 Lekë

Varese rrobash e dyfishte Double - Pole

Nje varese rrobash e dyfishte multifunksionale per garderoben tuaj.
Ne te mund te organizoni teshat tuaja, si dhe kepuce apo sende te tjera duke I pasur sa me te sistemuara dhe duke zene pak vend.

Me material cilesor dhe rezistent.

Permasat: 80-155 cm x 80-155 cm  x 42 cm (gjeresi, lartesi, thellesi)

Nuk ka ende përshtypje nga blerësit.

Shkruani një përshtypje

Varese rrobash e dyfishte Double - Pole

Varese rrobash e dyfishte Double - Pole

Varese rrobash e dyfishte Double - Pole

Nje varese rrobash e dyfishte multifunksionale per garderoben tuaj.
Ne te mund te organizoni teshat tuaja, si dhe kepuce apo sende te tjera duke I pasur sa me te sistemuara dhe duke zene pak vend.

Produkte të ngjashme

Ora eshte nje aksesor i rendesishem per shtepine tuaj. Kjo ore ne versionin emoji vjen ne disa varante me dizajne te ndryshme. Permasat: 30 cm

3 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Set mbulese tavoline me 8 piceta me elemente te vecanta dekorative me 3 ngjyra: pana, ngjyre floriri dhe ngjyre argjendi

3 390,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kuverte krevati dopio me material DamaskPermasat: 240 x 240 cmMarka: Alara

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kuverte krevati dopio me material DamaskPermasat: 240 x 240 cmMarka: Alara

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kuverte krevati dopio me material DamaskPermasat: 240 x 240 cmMarka: Alara

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kuverte krevati teke me material DamaskPermasat: 170 x 240 cmMarka: Alara

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kuverte krevati teke me material DamaskPermasat: 170 x 240 cmMarka: Alara

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kuverte krevati teke me material DamaskPermasat: 170 x 240 cmMarka: Alara

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kuverte krevati teke me material DamaskPermasat: 170 x 240 cmMarka: Alara

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tashme telefonatat do te behen akoma me te bukura me kete telefon me dizajn si buze. Ky produkt eshte i kuq flake dhe shume I bukur

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kellef Dysheku per krevat dopio 160 x 200Kellef Dysheku me material pambuk si peshqir ne pjesen e siperme dhe i pajisur me gome ne pjesen e poshtme per ta mbajtur te puthitur kellefin sa me mire ne dyshek. E mban dyshekun te paster dhe gjithnje te ri.

2 390,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kellef Dysheku per krevat Super Dopio 180 x 200Kellef Dysheku per krevat dopio me material pambuk si peshqir ne pjesen e siperme dhe i pajisur me gome ne pjesen e poshtme per ta mbajtur te puthitur kellefin sa me mire ne dyshek. E mban dyshekun te paster dhe gjithnje te ri.

2 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kellef Dysheku per krevat tek 100 x 200Kellef Dysheku me material pambuk si peshqir ne pjesen e siperme dhe i pajisur me gome ne pjesen e poshtme per ta mbajtur te puthitur kellefin sa me mire ne dyshek. E mban dyshekun te paster dhe gjithnje te ri.

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kellef Dysheku per krevat trecerekesh 120 x 200Kellef Dysheku me material pambuk si peshqir ne pjesen e siperme dhe i pajisur me gome ne pjesen e poshtme per ta mbajtur te puthitur kellefin sa me mire ne dyshek. E mban dyshekun te paster dhe gjithnje te ri.

2 090,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kellef Dysheku per krevat per femije 70 x 140Kellef Dysheku me material pambuk si peshqir ne pjesen e siperme dhe i pajisur me gome ne pjesen e poshtme per ta mbajtur te puthitur kellefin sa me mire ne dyshek. E mban dyshekun te paster dhe gjithnje te ri.

1 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Jastek ortopedik me filter memoryPermasat:  63 X 40 X 10,5 cm

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Ngrohese Murale First Austria 5571-4 Instalohet shume thjesht dhe nuk ka nevoje per tuba. Kapaciteti: siperfaqe deri n 20-25 m2 Eshte projektuar per te realizuar procesin e ngrohjes dhe ne vere sherben si nje ventilues per te freskuar ajrin ne ambientet e shtepise tuaj. Me dy nivele nxehtesie Fuqia: 1000Wat-2000Wat

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Jastek me korent Imetec Relaxy HP-04 Nje jastek me korent shume relaksues i markes Imetec., e cila perdoret per nje relaksim dhe kundra dhimbjeve te barkut, te shpines, shpatullave dhe kembeve. Me Material te bute dhe te rehatshem. Me telekomande dixhitale, e cila ju lejon te zgjidhni temperaturen qe deshironi.

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Jastek me korent Imetec Relaxy HP-03 Nje jastek me korent shume relaksues i markes Imetec, ne forme brezi, i cili perdoret per nje relaksim dhe kundra dhimbjeve te barkut te shpines apo shpatullave. Me Material te bute dhe te rehatshem. Me telekomande dixhitale, e cila ju lejon te zgjidhni temperaturen qe deshironi.

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Jastek me korent me rere Imetec Relaxy Nje jastek me korent shume relaksues i markes Imetec, me mbushje me rere per te ruajtur sa me shume nxehtesine., i cili perdoret per nje relaksim dhe kundra dhimbjeve te barkut, te shpines, shpatullave dhe kembeve. Me Material te bute dhe te rehatshem.

8 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Ngrohes me korent per qafen Imetec Relaxy Nje ngrohes me korent shume relaksues i markes Imetec, , i cili perdoret per nje relaksim dhe kundra dhimbjeve te qafes. Me Material te bute dhe te rehatshem. Me telekomande dixhitale, e cila ju lejon te zgjidhni temperaturen qe deshironi.

8 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Ngrohese Murale Iskra PTC-2021LInstalohet shume thjesht dhe nuk ka nevoje per tuba. Kapaciteti: siperfaqe deri ne 20-25 m2 Eshte projektuar per te realizuar procesin e ngrohjes permes pllakes qeramike dhe ne vere sherben si nje ventilues per te freskuar ajrin ne ambientet e shtepise tuaj. Me dy nivele fuqie: 1000Wat-2000Wat

6 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Batanije korenti prej pambuku per ditet e ftohta te dimrit, me konsum shume te ulet energjie. ngjyra te ndryshme: E bardhe, bezhe, lejla e hapur, bojeqielli, kafe, lejla e erret, jeshile e hapur

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Set me shirita LED dekorativ 5m me pult komandimiNje set multifunksional i cili sherben per te dekoruar ambjentet tuaja te shtepise, biznesit apo makines. Intsalim i thjeshte sipas nevojave tuaja. Shiritat Led mund te copezohen ne pjeseza me te vogla sipas vendit ku do ta aplikoni dhe ne keto raste instalimi sugjerohet te kryhet nga specialist elektricist.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Set me shirita LED dekorativ 10m me pult komandimiNje set multifunksional i cili sherben per te dekoruar ambjentet tuaja te shtepise, biznesit apo makines. Instalim i thjeshte sipas nevojave tuaja. Shiritat Led mund te copezohen ne pjeseza me te vogla sipas vendit ku do ta aplikoni dhe ne keto raste instalimi sugjerohet te kryhet nga specialist elektricist.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Llampe Led Osram me sensor daylight Nje llampe shume cilesore me ndricim Led, e markes se njohur Osram e cila eshte e pajuisur me sensor e ndjeshme ndaj drites se diellit. Me nje ndricim te bardhe te ngrohte dhe shume ekonomike ne energji.Klasa A+ e energjiseFuqia: 5W

1 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Llampe dekorative Led FireNje llampe shume cilesore me ndricim Led, me dizajn me efektin e flakeve te zjarrit per ti dhene ambjentit ku vendoset nje atmosfere magjike, shume te ngrohte dhe te kendshme. Mund te eprdoret per ambjente te shtepise, per bare, restorante, duke ofruar efekte unike ndricimi

1 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Mbajtese kepucesh me 5 kate Mbajtse kepucesh shume praktike per te organizuar kepucet tuaj dhe duke ju kursyer shume vendMateriali: plastikPermasat: 48 x 30 x89 cmNgjyrat: e zeze, kafe

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Komodine me 4 kate Nje komodine shume e nevojshme per shtepine tuaj, te cilen mund ta perdorni per te organizuar sendet dhe veshjet tuaja dhe duke ju kursyer shume vend.Permasat: 47 x 38 x 95 cmNgjyrat: e bardhe, gri, blu, kafe

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Jastek Memory anatomik Jastek 100% memory anatomik eshte jasteku ideal per mbeshtetje optimale pasi rregullohet ne baze te levizjes tuaj, peshes dhe temperatures se trupit per rehati maksimale, ndersa ju flini gjume. Krijon komfort ne zonen e qafes dhe te cervikales dhe mundeson mire qarkullimin e gjakut.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Sipër