Kamera sigurie Smart Wifi 1MP

AME0035

Produkt i Ri

Kamera sigurie  Smart Wifi 1MP

Nje kamera sigurie me Wifi qe ju lejon te kontrolloni shtepine apo ambjentin e biznesit nepermjet smartphone tuaj kudo qe ndodheni. Me koke te rrotullueshme 355 grade. Me cilesi High Definition 1MP.

4 990,00 Lekë

-3 000,00 Lekë

7 990,00 Lekë

Kamera sigurie  Smart Wifi 1MP

Nje kamera sigurie me Wifi qe ju lejon te kontrolloni shtepine apo ambjentin e biznesit nepermjet smartphone tuaj kudo qe ndodheni. Me koke te rrotullueshme 355 grade. Me cilesi High Definition 1MP.


Instalim i shpejte dhe i thjeshte.


Pershtatet me iOS dhe Android.


Lidhje me Wireless ose me internet me kabell.


Kamera:1 MP


Rezolucioni: 1280*720  px


Suporton karte memorie deri ne 64 GB


Shikueshmeri ne erresire Infrared Night Vision deri ne 10-15 metra largesi.

Nuk ka ende përshtypje nga blerësit.

Shkruani një përshtypje

Kamera sigurie Smart Wifi 1MP

Kamera sigurie Smart Wifi 1MP

Kamera sigurie  Smart Wifi 1MP

Nje kamera sigurie me Wifi qe ju lejon te kontrolloni shtepine apo ambjentin e biznesit nepermjet smartphone tuaj kudo qe ndodheni. Me koke te rrotullueshme 355 grade. Me cilesi High Definition 1MP.

Produkte të ngjashme

Mini MP3 player SDNje mini MP3 player shume i vogel dhe praktik per tu mbajtu kudo me vete. Mban deri ne 10 ore bateri gje e cila ju jep mundesi te degjoni muziken tuaj te preferuar kudo dhe ne cdo kohe.

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Karikues Wireless Pad Type i zi Nje karikues i cili karikon telefonin tuaj permes wireless duke e vendosur ate mbi platforme. Funksionon vetem per telefonat qe kane opsionin QI wireless charging si Samsung S7 etj

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Skuter Balancues Elektrik 6.5 inch me bluetooth dhe pult Nje skuter me 2 dy rrota i cili vet-balancohet, dhe kontrollohet lehtesisht.  Ideal per personat qe duan te levizin me te ne distanca te shkurtra ne pune apo ne shkolle apo per ata qe duan te argetohen me skuter. Me boks bluetooth per te degjuar muzike direkt nga telefoni juaj.

23 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

USB 16GB MediarangeNje usb praktike dhe e vogel, te cilen mund ta merrni kudo me vete.Kapaciteti: 16 GB

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

USB 32GB MediarangeNje usb praktike dhe e vogel, te cilen mund ta merrni kudo me vete.Kapaciteti: 32 GB

2 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Llampe LED me usb ne ngjyra te ndryshme Nje llampe e cila ka koke usb dhe mund ta perdorni per ndricim kur jkeni duke punuar me tabletin, apo laptopin tuaj. Gjithashtu mund ta perdorni edhe kur ju duhet ndricim duke e vendosur te smartphone juaj. Ngjyrat: e zeze, blu, jeshile, e bardhe

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

USB 8GB MediarangeNje usb praktike dhe e vogel, te cilen mund ta merrni kudo me vete.Kapaciteti: 8 GB

1 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Set me shirita LED dekorativ 5m me pult komandimiNje set multifunksional i cili sherben per te dekoruar ambjentet tuaja te shtepise, biznesit apo makines. Intsalim i thjeshte sipas nevojave tuaja. Shiritat Led mund te copezohen ne pjeseza me te vogla sipas vendit ku do ta aplikoni dhe ne keto raste instalimi sugjerohet te kryhet nga specialist elektricist.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kufje Bluetooth Baseus A01Kufje me bluetooth te markes Baseus, per te komunikuar me telefon handsfree kudo qe ndodheni. Lidhet me 2 pajisje smartphone ose tableta ne te njeten kohe, duke e bere shume komode biseden tuaj.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

USB 32GB Intenso 3.0 Nje usb e shpejte, praktike dhe e vogel, te cilen mund ta merrni kudo me vete.Kapaciteti: 32 GBNgjyra: e zeze

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Set  me aksesore per telefonin 3 ne 1 Fineblue F-SX2 Nje set multifunksional i cili permban nje karikues per makinen me nje dalje usb, nje fishe karikimi android si dhe kufje me bluetooth.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kufje Bluetooth XO-B16Kufje me bluetooth shuem cilesore te markes XO, me nje dizajn shume elegant dhe unik, per te komunikuar me telefon handsfree kudo qe ndodheni.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Hard disk i jashtem i markes  Maxtore me kapacitet 1 TB, shume cilesor, i shpejte, praktik dhe komod per te ruajtur te dhenat tuaja dhe per ti pasur ato kudo me vete.Me porte usb te shpejte: 3.0

9 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

GOOGLE CHROMECAST HDMINje paisje e cila ju ben te mundur te shijoni videot dhe muziken tuaj te preferuar ne internet,ne Televizorin tuaj.Mund ta vendosni gjithshtu ne celularin tuaj me ane te nje aplikacioni te thjeshte

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Sistem alarmi dixhital GSM me karte SimNje kit sistem alarmi dixhital , per te ruajtur sigurine e mabjentit tuaj te banimit apo te bzinesit.  Permes kartes Sim e cila vendoset te pajisja e sistemit te alarmit, ju do te njoftoheni ne telefonin tuaj sa here te kete alarm per nje hyrje te pautorizuar ne ambjent. Instalimi eshte shume i thjeshte.

19 900,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Android TV Box X96 MiniDekoderi Android Box i cili ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Permes kesaj pajisje mund te kryeni prakitikisht cdo funksion qe kryeni ne nje Smartphone apo Tablet Android.  Mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online dhe te shkarkoni aplikacione te ndryshme nga Play Store.

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Transmetues HD -TV  Stick  HDMI Any castNje  pajisje e cila ju mundeson shikimin e filmave ose programeve direkt ne ekranin e TV tuaj nga telefonat ,tabletat,laptop ose kompjuteri juaj.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Mini Boks me bluetooth SP 280Mini boks per te degjuar muzike kudo qe ndodheni.Lidhet permes Bluetooth me pajisjet tuaja ( smartphone, kompjuter, laptop, tablete audio player etj).Karikohet per 2 ore dhe mund te luaj muzike deri ne 3 ore rresht

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Llampe portative Remax RT-CO5Nje llampe portative Remax e cila ju hyn ne funksion per shume perdorime.Mund ta perdorni si llampe tavoline,llampe nate, llampe emergjente apo edhe neper kampe.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kufje me wireless dhe bluetooth Baseus Encok D01Kufje me wireless per te degjuar muzike me nje cilesi te larte te zerit.Versioni Bluetooth: Bluetooth V4.0 3.0

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Mbajtese telefoni Remax RM-C22Nje paisje e domosdoshme per cdokend, me ane te se ciles ju do te mund te perdorni telefonin tuaj per ore te tera duke pare programet tuaja te preferuara apo ne video call pa pasur nevoje ta mbani telefonin ne dore.Me kapje te dyfishte dhe kend te rrotullueshem 360 grade.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Karikues Wireless Awei Y-290Nje karikues i cili karikon telefonin tuaj permes wireless duke e vendosur ate mbi platforme.Sherben gjithashtu edhe si nje boks bluetooth

5 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Ore , radio dhe Boks me Bluetooth Musky DY39Nje paisje multifunksionale e domosdoshme per cdokend, me dizajn te kendeshem dhe shume cilesor.E perdorni si nje ore te mirefillte portative, si nje radio, gjithashtu edhe per te degjuar muziken tuaj te preferuar si nje boks me bluetooth.

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Ore sportive dhe Box Bluetooth Yuhai Nje ore multifunksionale dhe shume praktike ne perdorimin tuaj te perditshem.Sherben gjithashtu edhe si nje box per te degjuar muzike nga Sd card juaj ,mund ta perdorni si radio apo ta lidhni me bluetooth me telefonin tuaj.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Llampe portative Led Remax Rt-R185Nje llampe portative  shume e nevojoshme per shtepiat apo zyrat tuaja.E perkulshme me  rrotullim deri ne 180 Grade.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kufje JBL C100 SIKufje te markes JBL, me nje dizajn elegant, sportiv dhe lehtesisht te perdorshme, per te degjuar muziken tuaj te preferuar dhe ti keni kudo me vete.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Boks muzike L9 mini  per te degjuar muzike kudo qe ndodheni.Lidhet permes wireless dhe Bluetooth me pajisjet tuaja (smartphone, kompjuter, laptop, tablete audio player etj).

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Boks muzike qafe Lidhet permes wireless dhe Bluetooth me pajisjet tuaja (smartphone, kompjuter, laptop, tablete audio player etj).Suporton USB dhe TF card deri ne 16GB ( e pa perfshire ne paketim)

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Karikues me 2 Porta USB Moxom KH-44Karikues universal, i markes Moxom me dy porta USB me ane te se cilit mund te karikoni dy pajisje njekohesisht.Modeli : Moxom KH-44

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Sipër