Pajisje EMS me 3 sisteme komandimi

AME0028

Produkt i Ri

Pajisje EMS me 3 sisteme komandimi


Nje pajisje e cila perdor teknologjine inovative EMS per te vene muskujt ne levizje duke ju tonifikuar, dobesuar, duke shkrire dhjmanin e tepert per te pasur formen tuaj trupore te deshiruar. Mjaftojne 12 minuta te perdorni pajisjet per te arritur rezultate te mahnitshme pa asnje mundim dhe pa humbur kohe.

2 990,00 Lekë

Pajisje EMS me 3 sisteme komandimi


Nje pajisje e cila perdor teknologjine inovative EMS per te vene muskujt ne levizje duke ju tonifikuar, dobesuar, duke shkrire dhjmanin e tepert per te pasur formen tuaj trupore te deshiruar. Mjaftojne 12 minuta te perdorni pajisjet per te arritur rezultate te mahnitshme pa asnje mundim dhe pa humbur kohe.


Me 3 sisteme te ndryshme komandimi, te cilat jane  te pershtatshme per zona te ndryshme: zonen abdominale, vithet, krahet, kembet.

Fuqia: AAA*6

Frekuenca: 1-100HZ

Nivele : 6

Koha e punes: 12 Minuta

Output: 9.8mA


Nuk ka ende përshtypje nga blerësit.

Shkruani një përshtypje

Pajisje EMS me 3 sisteme komandimi

Pajisje EMS me 3 sisteme komandimi

Pajisje EMS me 3 sisteme komandimi


Nje pajisje e cila perdor teknologjine inovative EMS per te vene muskujt ne levizje duke ju tonifikuar, dobesuar, duke shkrire dhjmanin e tepert per te pasur formen tuaj trupore te deshiruar. Mjaftojne 12 minuta te perdorni pajisjet per te arritur rezultate te mahnitshme pa asnje mundim dhe pa humbur kohe.

Produkte të ngjashme

Antigrip dhe forcues imuniteti per femijet Imuniped Junior, 20 bustina

2 400,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kapsula per dobesim Peso Balance me ekstrakte vegjetale, 30 kapsula

3 600,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Integrator per dobesim me baze mineralesh, potassium, magnesium dhe zink, 15 pustina

3 000,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Brez dobesimi Hot Shaper me ngjitje Brez dobesimi Hot Shaper me ngjitje  i cili ju ndihmon te humbisni peshe duke stimuluar ngrohjen e trupit dhe humbjen e ujit. Mund ta  perdorni teksa jeni duke ndenjur apo duke kryer aktivitet fizik dhe brezi i dobesimit punon per ju duke ju ndihmuar te arrini figuren ideale dhe te hiqni kilogramet e teperta.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Brez dobesimi Hot Shapers Brez dobesimi  Hot Shapers i cili ju ndihmon te humbisni peshe. Mund ta  perdorni teksa jeni duke ndenjur apo duke kryer aktivitet fizik dhe brezi i dobesimit punon per ju duke ju ndihmuar te arrini figuren ideale dhe te hiqni kilogramet e teperta.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Rrip Beli Miss Belt Rrip Beli Miss Belt ju lejon te merrni pamjen perfekte ne pak sekonda si dhe ju ndihmon te humbisni ne peshe.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Sipër