Elektronikë dhe IT 

Ka 542 produkte.
Për faqe
0 Përshtypje(t)

Toner Kompatibel HPQ2612A/FX10  Per Printer HP LJ 1010/12/15/18/20/TONER KOMPAT CANON FX10/CANON 703/ UNIV. 100%

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Toner Kompatibel HPCF283A Per Printer HP LJ PRO M127  1,5K

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

BOKSE KOMPJUTERI 2,1 20WATT

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Karikues me 2 Porta USB Moxom KH-44Karikues universal, i markes Moxom me dy porta USB me ane te se cilit mund te karikoni dy pajisje njekohesisht.Modeli : Moxom KH-44

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Boks muzike L9 mini  per te degjuar muzike kudo qe ndodheni.Lidhet permes wireless dhe Bluetooth me pajisjet tuaja (smartphone, kompjuter, laptop, tablete audio player etj).

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Karikues multifunksional per makinen Remax CR-3XPNje paisje e domosdoshme per kedo qe ta kete ne makinen e vete

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kufje JBL C100 SIKufje te markes JBL, me nje dizajn elegant, sportiv dhe lehtesisht te perdorshme, per te degjuar muziken tuaj te preferuar dhe ti keni kudo me vete.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Llampe portative Led Remax Rt-R185Nje llampe portative  shume e nevojoshme per shtepiat apo zyrat tuaja.E perkulshme me  rrotullim deri ne 180 Grade.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ore sportive dhe Box Bluetooth Yuhai Nje ore multifunksionale dhe shume praktike ne perdorimin tuaj te perditshem.Sherben gjithashtu edhe si nje box per te degjuar muzike nga Sd card juaj ,mund ta perdorni si radio apo ta lidhni me bluetooth me telefonin tuaj.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ore , radio dhe Boks me Bluetooth Musky DY39Nje paisje multifunksionale e domosdoshme per cdokend, me dizajn te kendeshem dhe shume cilesor.E perdorni si nje ore te mirefillte portative, si nje radio, gjithashtu edhe per te degjuar muziken tuaj te preferuar si nje boks me bluetooth.

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Karikues Wireless Awei Y-290Nje karikues i cili karikon telefonin tuaj permes wireless duke e vendosur ate mbi platforme.Sherben gjithashtu edhe si nje boks bluetooth

5 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mbajtese telefoni Remax RM-C22Nje paisje e domosdoshme per cdokend, me ane te se ciles ju do te mund te perdorni telefonin tuaj per ore te tera duke pare programet tuaja te preferuara apo ne video call pa pasur nevoje ta mbani telefonin ne dore.Me kapje te dyfishte dhe kend te rrotullueshem 360 grade.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kufje me wireless dhe bluetooth Baseus Encok D01Kufje me wireless per te degjuar muzike me nje cilesi te larte te zerit.Versioni Bluetooth: Bluetooth V4.0 3.0

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Llampe portative Remax RT-CO5Nje llampe portative Remax e cila ju hyn ne funksion per shume perdorime.Mund ta perdorni si llampe tavoline,llampe nate, llampe emergjente apo edhe neper kampe.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mini Boks me bluetooth SP 280Mini boks per te degjuar muzike kudo qe ndodheni.Lidhet permes Bluetooth me pajisjet tuaja ( smartphone, kompjuter, laptop, tablete audio player etj).Karikohet per 2 ore dhe mund te luaj muzike deri ne 3 ore rresht

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Transmetues HD -TV  Stick  HDMI Any castNje  pajisje e cila ju mundeson shikimin e filmave ose programeve direkt ne ekranin e TV tuaj nga telefonat ,tabletat,laptop ose kompjuteri juaj.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Android TV Box X96 MiniDekoderi Android Box i cili ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Permes kesaj pajisje mund te kryeni prakitikisht cdo funksion qe kryeni ne nje Smartphone apo Tablet Android.  Mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online dhe te shkarkoni aplikacione te ndryshme nga Play Store.

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Sistem alarmi dixhital GSM me karte SimNje kit sistem alarmi dixhital , per te ruajtur sigurine e mabjentit tuaj te banimit apo te bzinesit.  Permes kartes Sim e cila vendoset te pajisja e sistemit te alarmit, ju do te njoftoheni ne telefonin tuaj sa here te kete alarm per nje hyrje te pautorizuar ne ambjent. Instalimi eshte shume i thjeshte.

19 900,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mates Aktiviteti  me bluetoothNje mates aktiviteti, i cili do tju ndihmoje per te matur aktivitetin tuaj fizik dhe per nje jetese me te shendetshme.Ka  pajmen e nje ore dhe tregon oren dhe daten e sakte

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mates Aktiviteti M3 me bluetooth Nje mates aktiviteti, i cili do tju ndihmoje per te matur aktivitetin tuaj fizik dhe per nje jetese me te shendetshme. Ka pajmen e nje ore dhe tregon oren dhe daten e sakte.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mates Aktiviteti  M2  me bluetooth Nje mates aktiviteti, i cili do tju ndihmoje per te matur aktivitetin tuaj fizik dhe per nje jetese me te shendetshme.Ka  pajmen e nje ore dhe tregon oren dhe daten e sakte.Ka funskisonin e alarmit te zgjimit.Mat hapat qe keni bere.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ore inteligjente per femije me GPS G36 Ore inteligjente per sigurine e larte te femijeve tuaj. Tregon gjate gjithe kohes vendodhjen e femijes permes sistemit GPS dhe LBS. Ka funksionin e ndihmes se shpejte SOS  dhe mundeson thirrjet dhe mesazhet mes prindit e femijes.Ora punon me karte Sim dhe lidhet me smartphone te prindit permes instalimit te...

6 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kufje  Gembird me mikrofon Kufje per te degjuar muzike me nje cilesi te larte te zerit te pershtatshme per kompjuter

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

GOOGLE CHROMECAST HDMINje paisje e cila ju ben te mundur te shijoni videot dhe muziken tuaj te preferuar ne internet,ne Televizorin tuaj.Mund ta vendosni gjithshtu ne celularin tuaj me ane te nje aplikacioni te thjeshte

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Hard disk i jashtem i markes  Maxtore me kapacitet 1 TB, shume cilesor, i shpejte, praktik dhe komod per te ruajtur te dhenat tuaja dhe per ti pasur ato kudo me vete.Me porte usb te shpejte: 3.0

9 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

 PRINTER SAMSUNG MULTIFUNKSION  M2070 SKANER, FOTOKOPIE 20PPM  Printer shume cilesor dhe i shpejte i markes  SamsungMund te printoni nga kompjuteri ose telefoni duke e lidhur me wireless.

24 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Printer Samsung Laser Xpress, modeli SL-M2026Printer shume cilesor dhe i shpejte i markes  Samsung Laser Xpress, modeli SL-M2026Mund te printoni nga kompjuteri ose telefoni duke e lidhur me wireless.Thjesht shtypni butonin One Touch Screen Print per te printuar gjithcka që shihni ne ekran

9 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 542 produkte

Sipër