Ngrohese aeroterm Sinbo PTCDB-14

TKL0080

Produkt i Ri

Ngrohese aeroterm Sinbo PTCDB-14

Ngrohese aeroterm Sinbo me pllake qeramike per nje ngrohje sa me optimale ne ditet e ftohta te dimrit.

4 990,00 Lekë

Ngrohese aeroterm Sinbo PTCDB-14

Ngrohese aeroterm Sinbo me pllake qeramike per nje ngrohje sa me optimale ne ditet e ftohta te dimrit.

Me funksion rrotullues per te shperndare nxehtesine ne menyre te nejtrajtshme dhe per nje ngrohje sa me te mire te ambjentit.

Me 2 nivele fuqie 1000 wat dhe 2000 wat.

Nuk ka ende përshtypje nga blerësit.

Shkruani një përshtypje

Ngrohese aeroterm Sinbo PTCDB-14

Ngrohese aeroterm Sinbo PTCDB-14

Ngrohese aeroterm Sinbo PTCDB-14

Ngrohese aeroterm Sinbo me pllake qeramike per nje ngrohje sa me optimale ne ditet e ftohta te dimrit.

Produkte të ngjashme

Sapunët natyral, me arome lavandoje, i përgatitur me vajra 100% të pastër dhe bimorë, i cili pastron dhe ushqen lëkurën tuaj. Formulë me 0 Kimikat, 100 % Natyrale.

940,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Maske 100% natyrale e cila ushqen, forcon, shton volum dhe u Jep shkёlqim flokeve. Gjithashtu kjo maske ndihmon edhe nё trajtimin e njё sёrё problemesh nё stadet fillestare tё lёkurёs suaj si: zbokth, dermatit, psoriazis etj.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Një recetë popullore 100 % natyrale dhe me 0 kimikate, e realizuar  ne menyre artizanale  e cila ka efektet e saj nё: Daljen e Flokёve tё Rinj, Parandalimin e Rёnies sё Flokёve, Ushqyerjen maksimale tё Skalpit dhe Flokёve, Shkёlqimin dhe Volumin e Flokёve

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Ky krem natyral, 100% bimor dhe me 0 kimikate, edhte nje formule ideale për rrudhat dhe rrathët e nxirë e të fryrë poshtë syve.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Sekretet e Natyrës sjell freskinë e natyrës në deordorantin 100 % natyral me aromë mente dhe limon… -100% Bimore 0% Kimikate 0% Alumin. Përgatitur në mënyrë artizanale me 0 Kimikate 100 % Natyrale

1 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Vaji i Arganit Oneva eshte nje vaj 100% i paster, i pa parfumuar dhe pa përbërës artificiale, o prodhuar me presimin ne te ftohte ne Marok (që është vendi i prodhimit të vajit të arganit)Është çertifikuar nga ECOCERT per cilesine e tij 100% natyrale.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Severin 0163

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh me dizajn modern e pajisur me hinke super turbo e cila than shpejt dhe ne menyre profesionale floket tuaj.Marka: Babyliss

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Vivax HD-2003ID, me mbrotje nga nxehtesia dhe me funksion jonizuesMarka: Vivax

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Severin 0137Marka: Severin

2 890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Babyliss D420EMarka: Babyliss

5 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Severin 0152Marka: Severin

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Severin 0960Marka: Severin

1 890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Babyliss D302EMarka: Babyliss

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Babyliss D-210 E Marka: Babyliss

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese Flokesh Severin 0150Marka: Severin

3 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese Flokesh Severin HT 0141Marka: Severin

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Severin 0164Marka: Severin

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Babyliss D361EMarka: Babyliss

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Severin 0130Teknologji e larte jonizuese qe mbron floket tuaj nga demtimi. E pajisur me difuzor per tâi dhene me shume volum flokeveMarka: Severin

3 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Severin  HT0140 Marka: Severin

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Severin 0174Marka: Severin

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Vaj bajame natyral Oneva i cili ka shume vlera per shendetin dhe bukurine. Ai përmban në strukturën e tij:bakër,hekur,zink,kalcium,kalium,fosfor,magnez,karbohidrate,acide yndyrore,omega 3, vitaminat A,B,C dhe E. Gjithashtu ai permban sasi te larte te Omega-9 dhe Omega-6 si dhe ndikon ne uljen e nivelit te kolesterolit.

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Vaj arre Oneva 100% natyral me 0 kimikate. 100 ml. Arrat përmbajnë proteina, vitamina, acide yndyrore omega 3 lecitinë dhe yndyrna të shëndetshme. Arrat përmbajnë një sasi të lartë të vitaminës B6, shumë folate dhe thiamine. Gjithashtu arrat përmbajnë dhe një sasi të konsiderueshme të vitaminës E, mangan, magnez, fosfor dhe hekur.

1 690,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kremi i nates 100 % natyral My Beauty Cream Night nga Sekretet e natyres permban nje perzierje te vajrave Bimore dhe atyre Esenciale,me baze Vajin e Rrushit,Sheges,Kajsise,Livandos etj.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kremi i dites 100 % natyral My Beauty Cream Day nga Sekretet e natyres permban nje perzierje te vajrave Bimore dhe atyre Esenciale,me baze Vajin e Rrushit,Sheges,Kajsise,Livandos etj.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Vaj arre Oneva 100% natyral me 0 kimikate. 250 ml. Arrat përmbajnë proteina, vitamina, acide yndyrore omega 3 lecitinë dhe yndyrna të shëndetshme. Arrat përmbajnë një sasi të lartë të vitaminës B6, shumë folate dhe thiamine. Gjithashtu arrat përmbajnë dhe një sasi të konsiderueshme të vitaminës E, mangan, magnez, fosfor dhe hekur.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Vaj kokosi natyral Oneva, pa perberes kimik. Pesha 100 ml. Perdoret per kujdesin ndaj lekures si edhe mund te konsumohet

1 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Vaj kokosi natyral Oneva, pa perberes kimik. Pesha 100 ml. Perdoret per kujdesin ndaj lekures si edhe mund te konsumohet

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Vaj bimor i farave te rrushit Oneva, shume efikas ne parandalimin e variceve. Pesha: 100 ml. Vaj 100% i pastër (i papërzier me vajra të tjerë) dhe prodhuar në presim në të ftohtë, pa asnjë llojë konservuesi, ngjyruesi, aromatizuesi, e mbi të gjitha: Standartiuar me ISO 22000, standartizimi më i lartë i prodhimit.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Sipër