Kujdesi Personal 

Ka 232 produkte.
Për faqe
0 Përshtypje(t)

Makine rroje dhe qethese Dsp 5 ne 1 K90030Nje makine qethese dhe rroje me 5 modele aksesoresh te ndryshem me tehe celiku qe nuk ndryshken.E pershtatshme per qethje, rruatje dhe trimer per hunden dhe veshet, pasi permban koka me gjatesi te ndryshme per te realizuar stilimn e deshiruar.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine rroje Dsp 60014Nje makine rroje me 3 koka e cila perdoret per heqjen dhe stilimin sa me perfekt dhe te njetrajtshme te mjekres, si dhe per heqjen dhe shkurtimin e qimeve ne trup.Mundesi perdorimi ne te lagesht apo te thate.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh Dsp F-30031Tharese flokesh qe ju ndihmon te thani floket tuaj ne menyre shume te shpejte dhe efektive pa i demtuar ato. Shume e vogel, paloset dhe ideale per tu marre me vete ne udhetime, pasi ze pak vend.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Rrip Beli Miss Belt Rrip Beli Miss Belt ju lejon te merrni pamjen perfekte ne pak sekonda si dhe ju ndihmon te humbisni ne peshe.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Depilator fytyre FlawlessNje pajisje shume e vecante dhe shume cilesore per pastrim e qimeve dhe pushit  te fytyres. I dizajnuar me nje brisk te mprehte  te fsheshur i cili rrotullohet, per heqjen e qimeve te fytyres pa dhimbje.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Jastek  Sidesleeper  Pro Air Jastek i krijuar per rehati dhe clodhje maksimale. Merr  formen e qafes dhe shpatullave ne menyre qe te reduktoje dhimbjen gjate nates.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Brez dobesimi Hot Shaper me ngjitje Brez dobesimi Hot Shaper me ngjitje  i cili ju ndihmon te humbisni peshe duke stimuluar ngrohjen e trupit dhe humbjen e ujit. Mund ta  perdorni teksa jeni duke ndenjur apo duke kryer aktivitet fizik dhe brezi i dobesimit punon per ju duke ju ndihmuar te arrini figuren ideale dhe te hiqni kilogramet e teperta.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh Lobod HD-901 Nje tharese flokesh profesionale, qe ju mundeson tharje dhe regullimin e flokeve ne nje kohe shume te shkurter.

3 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh Lobod HD-870 Nje tharese flokesh profesionale, qe ju mundeson tharje dhe regullimin e flokeve ne nje kohe shume te shkurter.

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine rroje Gemei 3 ne 1 GM-579Makine rroje me material inoksi me koke e cila pershtatet per gjatesi te ndryshme per te realizauar rruatjen ideale.Punon me korent dhe me bateri te rikarikueshme.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Karrige masazhuese robotic cushionNje karrige masazhuese e cila eshte projektuar me funksione te shumefishta , portative qe ju jep mundesine ta perdorni ne cdo vend, ne makine, zyre apo shtepi.Me 5 motore vibrues  qe masazhojne qafen, shpinen dhe kofshet.

6 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Drejtues Shpine Posture Support Brace Nje paisje e domosdoshme per te gjithe ata qe kane dhimbje shpine.Mbështetja dhe ngrohtësia e Posture Support Brace  ju lehteson dhimbjen ose e zhdukni plotesisht ate.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shampo e bishtit te kalit për forcim te flokeve 1 LTFormula speciale në shampon me ekstratke të bishtit të Kalit: parandalon rënjen e flokëve duke forcuar ato dhe larguar zbokthin.Ajo është e pasur nga përbërsit bimorë. Mirëmban flokët, I jep volum dhe shkëlqim dhe përmison shëndetin e tyre.

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine rroje Gemei 3 ne 1 GM-577Makine rroje me material inoksi me koke e cila pershtatet per gjatesi te ndryshme per te realizauar rruatjen ideale.Punon me korent dhe me bateri te rikarikueshme.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine qethese dhe rroje Gemei 7 ne 1 GM-570Nje makine qethese dhe rroje e markes Gemei  me 7 aksesore te ndryshem. E pershtatshme per qethje, rruatje dhe trimer per hunden dhe veshet. Me 4 koka te ndryshme per rroje dhe qethje si dhe me 3 krehra te madhesive te ndryshme per te ralizuar stilimin ideal.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine qethjeje Gemei 4 ne 1 GM-586Makine qethje me material inoksi me 4 koka te ndryshme per te realizuar stilimizimin e duhur te mjekres apo flokeve tuaj.Me 4 koka te ndryshme si dhe me 4 krehra shtese per ta pershtatur sipas gjatesise qe ju nevojitet. Pershtatet per gjatesi: 3,6,9 dhe 12 mm. 

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pjaster  Sokany CS-608Pjaster me pllaka qeramike e markes Sokany per drejtim sa me te mire te flokeve pa i demtuar ata.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Bastun Led Ultimate Magic Cane Nje bastun i teknologjise se fundit me drite Led dhe i cmontueshem, i cili eshte nje aksesor i domosdoshem per per sigurine, komoditetin dhe levizshmerine maksimale ne terrene nga me te ndryshmet.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Furre manikyri 36 wat Nje pasije shume e nevojshme  per cdo femer,me te cilen mund te beni thonjte me xhel nga shtepia juaj ne vend te sallonit te shtrenjte.Ju kursen kohe, energji  dhe ju jep nje rezultat te mrekullueshem.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Depilator Roxili 3 & 1shume cilesor me 3  koka te ndryshme nga te cilat dy koka jane per depilim dhe nje koke per kujdesin ndaj kembeve .

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Masazhator kembesh SQ-368 Masazhator kembesh SQ-368 ky masazhues i mrekullueshem i cili nxehet automatikisht dhe ju jep nje masazh te thelle dhe gjallerues kembeve tuaja.

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pasqyre Led Fold Away Mirror Nje pasqyre multifunksionale me llampa led e cila eshte nje aksesor i cmuar per cdo kend.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makineri per shkrirjen e dyllit Enzo M-1705Nje pajisje shume e nevojshme per cdo femer, qe ju jep mundesine te depiloheni me dyll ne kushtet e shtepise. Ndihmon ne heqjen e qimeve nga krahet, kembet, nen krahet dhe zonen e bikinit.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Depilator per qimet dhe pushin e fytyresNje depilator i cili do tju zgjidhe problemin me pushin dhe qimet e padeshiruara ne fytyre, pa e irrituar ate.

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh Braoua 6 ne 1 BR6604Nje tharese flokesh profesionale me nje fuqi 3000 watt, qe ju mundeson tharje dhe regullimin e flokeve ne nje kohe shume te shkurter.Nuk i demton floket dhe u jep atyre shkelqim. 

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Syze optike unisex me lente te ndryshueshme Syze optike te cilat mund ti pershtatsni me lentet sipas numrit dhe nevojes tuaj.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 232 produkte

Sipër