Pjastra dhe Stilues 

Ka 90 produkte.
Për faqe
0 Përshtypje(t)

Makine rroje Gemei 3 ne 1 GM-577Makine rroje me material inoksi me koke e cila pershtatet per gjatesi te ndryshme per te realizauar rruatjen ideale.Punon me korent dhe me bateri te rikarikueshme.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine qethese dhe rroje Gemei 7 ne 1 GM-570Nje makine qethese dhe rroje e markes Gemei  me 7 aksesore te ndryshem. E pershtatshme per qethje, rruatje dhe trimer per hunden dhe veshet. Me 4 koka te ndryshme per rroje dhe qethje si dhe me 3 krehra te madhesive te ndryshme per te ralizuar stilimin ideal.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine qethjeje Gemei 4 ne 1 GM-586Makine qethje me material inoksi me 4 koka te ndryshme per te realizuar stilimizimin e duhur te mjekres apo flokeve tuaj.Me 4 koka te ndryshme si dhe me 4 krehra shtese per ta pershtatur sipas gjatesise qe ju nevojitet. Pershtatet per gjatesi: 3,6,9 dhe 12 mm. 

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pjaster  Sokany CS-608Pjaster me pllaka qeramike e markes Sokany per drejtim sa me te mire te flokeve pa i demtuar ata.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Furre manikyri 36 wat Nje pasije shume e nevojshme  per cdo femer,me te cilen mund te beni thonjte me xhel nga shtepia juaj ne vend te sallonit te shtrenjte.Ju kursen kohe, energji  dhe ju jep nje rezultat te mrekullueshem.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Depilator Roxili 3 & 1shume cilesor me 3  koka te ndryshme nga te cilat dy koka jane per depilim dhe nje koke per kujdesin ndaj kembeve .

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Masazhator kembesh SQ-368 Masazhator kembesh SQ-368 ky masazhues i mrekullueshem i cili nxehet automatikisht dhe ju jep nje masazh te thelle dhe gjallerues kembeve tuaja.

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makineri per shkrirjen e dyllit Enzo M-1705Nje pajisje shume e nevojshme per cdo femer, qe ju jep mundesine te depiloheni me dyll ne kushtet e shtepise. Ndihmon ne heqjen e qimeve nga krahet, kembet, nen krahet dhe zonen e bikinit.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Depilator per qimet dhe pushin e fytyresNje depilator i cili do tju zgjidhe problemin me pushin dhe qimet e padeshiruara ne fytyre, pa e irrituar ate.

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh Braoua 6 ne 1 BR6604Nje tharese flokesh profesionale me nje fuqi 3000 watt, qe ju mundeson tharje dhe regullimin e flokeve ne nje kohe shume te shkurter.Nuk i demton floket dhe u jep atyre shkelqim. 

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Depilator Gemei 4 ne 1 GM-7006 Depilator Gemei shume cilesor me 4 koka te ndryshme per te pasur gjithnje lekure te bukur dhe te lemuar. Me bateri te rikarikueshme, e cila ju lejon ta perdorni makinen pa nevoje per energji elektrike deri ne 45 minuta.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pako me Letra per depilim 50cp Pako me letra per depilim.

390,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Dyll 100 ml Wax Dyll 100 ml per depilim per perdorim me makinerine e ngrohjes se dyllit wax.

690,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makineri dylli Wax Nje makineri dylli e cila ka kapacitet per ngrohjen e kasetes se dyllit tip wax 100ml. Mban temperaturen konstante te dyllit ne 40 grade celsius.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Zbardhues dhembesh me llampe LED Kjo pajisje eshte nder me inovativet per zbardhjen e dhembeve ne menyre shume efikase dhe te shpejte. Perdor teknologjine e llampes Led e cila largon papastertite, bakteret dhe njollat e ndryshme nga dhembet dhe u jep atyre shkelqim dhe zbardhje.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pjaster Sokany Infrared Kjo pjaster perdor teknologjine Infrared per nje drejtim perfekt dhe shume te shpejte te flokeve. Me teknologjine Jonike per ti mbrojtur floket nga demtimet dhe per tju dhene atyre shkelqim. Perdoret edhe si mashe per te bere floke me onde apo kacurrela.

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine rroje solo Microtouch Nje makine rroje me koke te dyfishte e cila perdoret per heqjen dhe stilimin sa me perfekt dhe te njetrajtshme te mjekres, si dhe per heqjen dhe shkurtimin e qimeve ne trup.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set per pasten dhe furcat e dhembeve Titiz Nje set shume i nevojshem dhe praktik per cdo familje , i perbere nga 2 gota dhe mbajtese per pasten e dhembeve si dhe per 4 furca dhembesh, per te organizuar ne menyre  sa me te mire pajisjjet e higjenes orale.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh RBrown BR-9908Tharese flokesh qe ju ndihmon te thani floket tuaj ne menyre shume te shpejte dhe efektive pa i demtuar ato. Shume e vogel, paloset dhe ideale per tu marre me vete ne udhetime, pasi ze pak vend.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine rroje dhe qethese 5 ne 1 DSP F-90030 Nje makine qethese dhe rroje shume cilesore e markes DSP me 5 modele aksesoresh te ndryshem. E pershtatshme per qethje, rruatje dhe trimer per hunden dhe veshet, pasi permban koka me gjatesi te ndryshme per te realizuar stilimn e deshiruar. Punon me bateri dhe me korent.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makineri per shkrirjen e dyllit DSP F-70005 Nje pajisje shume e nevojshme per cdo femer, qe ju jep mundesine te depiloheni me dyll ne kushtet e shtepise. I pershtatshem per te gjitha llojet e dylleve: Depilim i forte, rrip i depilimit, depilim parafine. Ndihmon ne heqjen e qimeve nga krahet, kembet, nen krahet dhe zonen e bikinit.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

 Makine rroje dhe qethese DSP F-90037Nje makine qethese dhe rroje me korrent me material shume cilesor inoks dper te stiluar mjekren tuaj ne menyre te shpejte dhe shume efikase.Me motor te fuqijshem. Me disa krehra te ndryshme per ti pershtatur me gjatesine qe ju nevojitet.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pastrues dhembesh Dental Spa Nje pajsije shume e nevojshme e kudjesit personal, per te pasur gjithnje dhembe te paster, te kuruar e qe shkelqejne. Pajisja leshon uje me presion duke depertuar ne hapesirat midis dhembeve dhe duke larguar papastertite dhe baktert e demshme.

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh 5 ne 1 Maxi HD-8800Nje tharese flokesh me fuqi 6000 watt, qe ju mundeson tharje dhe regullimin e flokeve ne nje kohe shume te shkurter. Nuk i demton floket dhe u jep atyre shkelqim.  Me 2 nivele nxehtesie dhe 2 nivele shpejtesie.Ne paketim permban 5 aksesore te ndryshem perfshire edhe krehera per te realizuar krehjen ideale ne nje kohe...

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Stilues flokesh  Sokany SL-666Nje stilues per ti bere floket tuaj me onde ne vetem pak minuta.Me temperature deri ne 210 grade celisusMe kabell te rrotullueshem 360 gradeMe 3 permasa te ndryshme te diametrit te mashes: 19 mm, 25 cm dhe 28 mm

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Depilator per qimet dhe pushin e fytyres Alizz RA-6888Nje depilator i cili do tju zgjidhe problemin me pushin dhe qimet e padeshiruara ne fytyre, pa e irrituar ate.Ne paketim perfshihet  depilatori, karikuesi, nje pako me fije peri si dhe nje pako me puder  per te qetesuar lekuren pas depilimit.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 90 produkte

Sipër