Lekura dhe Trupi 

Ka 76 produkte.
Për faqe
0 Përshtypje(t)

Depilator fytyre FlawlessNje pajisje shume e vecante dhe shume cilesore per pastrim e qimeve dhe pushit  te fytyres. I dizajnuar me nje brisk te mprehte  te fsheshur i cili rrotullohet, per heqjen e qimeve te fytyres pa dhimbje.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Brez dobesimi Hot Shapers Brez dobesimi  Hot Shapers i cili ju ndihmon te humbisni peshe. Mund ta  perdorni teksa jeni duke ndenjur apo duke kryer aktivitet fizik dhe brezi i dobesimit punon per ju duke ju ndihmuar te arrini figuren ideale dhe te hiqni kilogramet e teperta.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Brez dobesimi Hot Shaper me ngjitje Brez dobesimi Hot Shaper me ngjitje  i cili ju ndihmon te humbisni peshe duke stimuluar ngrohjen e trupit dhe humbjen e ujit. Mund ta  perdorni teksa jeni duke ndenjur apo duke kryer aktivitet fizik dhe brezi i dobesimit punon per ju duke ju ndihmuar te arrini figuren ideale dhe te hiqni kilogramet e teperta.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shampo e bishtit te kalit për forcim te flokeve 1 LTFormula speciale në shampon me ekstratke të bishtit të Kalit: parandalon rënjen e flokëve duke forcuar ato dhe larguar zbokthin.Ajo është e pasur nga përbërsit bimorë. Mirëmban flokët, I jep volum dhe shkëlqim dhe përmison shëndetin e tyre.

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pasqyre Led Fold Away Mirror Nje pasqyre multifunksionale me llampa led e cila eshte nje aksesor i cmuar per cdo kend.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Krem per hidratim te thelle per fytyre te yndyrshme KissMe 30 ml

2 200,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set kozmetik udhetimi me 7 aksesore Nje set shume praktik per udhetim qe cdo femer duhet ta kete.  Permban 7 aksesore te ndryshem me shishe per te marre me vete shmapot tuaja si dhe kremrat tuaj te preferuar.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske e Zeze Mycare 100 mlMaske e Zeze Mycare per largimin e akneve, pikave te zeza dhe parandalimit te rrudhave. Sasia: 100 ml

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Zbardhues natyral per dhembet Coco Carbon Zbardhues per dhembet me qymyr natyral te aktivizuar nga arra e kokosit, i cili perdoret per te hequr ne menyre efektive njollat e jashtme nga dhembet tuaj pa perberesit kimike toksike te perdorur ne zbardhjen e dhembeve komerciale.

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske me qumesht hidratuese dhe kundra eres se keqe te kembeve DizaoNje maske  me efekt te larte anti bacterial dhe eksfoliues per te larguar eren e keqe te kembeve dhe per ti bere ato te buta si kembet e bebes. Gjithashtu ajo eshte E pasur me proteina nga qumeshti natyral per tu dhene kembeve hidratim te thelle.

1 390,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske ari 24K dhe ekstrakte haviari per fytyren Aichun Beauty 100 mlNje maske  e pasuruar me ar 24k, me kaviar dhe ne kmpleks vutaminash. Ideale per nje pastrim te thelle te lekures, duke hapur poret dhe duke i dhene freski dhe shkelqim fytyres. Largon njollat nga lekura, shenjat e lodhjes dhe ka efekte antirrudhe.

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske ari 24K per fytyren Aichun Beauty 135 grNje maske  e pasuruar me ar 24k, me acid hialuronik, argjile vullkanike dhe vitamine E. Ideale per ti dhene freski dhe shkelqim fytyres, Largon njollat nga lekura, shenjat e lodhjes dhe ka efekte antirrudhe.

1 190,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske 2 ne 1 me kolagjen dhe keramide me bio ar antirrudhe per fytyren dhe qafen Dizao Nje maske e pasur me kolagjen, me qeramide, me vitamine D, C, B5, acid hialauronik per ti dhene lekures se fytyres dhe qafes freskine dhe per ta rigjeneruar ate totalisht.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske 2 ne 1 me kolagjen dhe keramide me bio ar antirrudhe per fytyren dhe qafen Dizao Nje maske e pasur me kolagjen, me qeramide, me vitamine D, C, B5, acid hialauronik per ti dhene lekures se fytyres dhe qafes freskine dhe per ta rigjeneruar ate totalisht.

490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Krem kermilli lifting dhe anti-rrudhe ConstantaKremi lifting& anti-rrudhe me ekstraktin nga mukusi i kermillit ndihmon ne parandalimin dhe eleminimin e rrudhave, e hidraton fytyren, e ushqen ate me mikroelemente, i jep freski, shkelqim, ngjyre, e tonifikon dhe i largon toksinat.

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shampo e bishtit te kalit me vaj kokosi dhe ulliri 1 ltShampoja terapeutike e bishtit kalit me vaji ulliri dhe kokosi eshte nje trajtues i fuqishem kunder demtimeve te flokut. Formula e saj eshte ndertuar mbi bazen e ekstraktit te bimes horse tail (bisht kali) Vaji i paster ulliri dhe vaji kokosi, te cilet jane nga ushqyesit dhe rigjeneruesit me te...

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shampo e bishtit te kalit per forcim te flokeve 335 mlFormula speciale ne shampon me ekstratke te bishtit te Kalit: parandalon renjen e flokeve duke forcuar ato dhe larguar zbokthin.Ajo eshte e pasur nga perbersit bimore. Miremban floket, I jep volum dhe shkelqim dhe permison shendetin e tyre.Kjo shampo eshte ideale per floke te demtuar dhe te lyer

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set krem dhe sapun anti akne Fleur’s Krem kundra akneve i pasir me vaj esencial te mandarines, bajames dhe vitamine E.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Krem fytyre  anti-rrudhe me vaj argani Krem hidratues per fytyren kunder rrudhave dhe plakjes me vaj argani i cili ndihmon lekuren te rinohet dhe te mbushet me jete. Trajton ne menyre intensive lekuren e thate.

1 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set me krem dite dhe nate ”Cien” Q10 anti-plakje Formula qe permban Krema ”Cien” Q10 ka efektet e sigurta e cila rrit nivelet natyrore te lekures. Krema ”Cien” Q10 ne menyre natyrale dhe efektive lufton rrudhat nga brenda, duke e zvogeluar dukshmerine e tyre dhe ndihmon per te parandaluar ato te reja.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Krem nate ”Cien” Q10 anti-plakje Formula qe permban Krema ”Cien” Q10 ka efektet e sigurta e cila rrit nivelet natyrore te lekures. Krema ”Cien” Q10 ne menyre natyrale dhe efektive lufton rrudhat nga brenda, duke e zvogeluar dukshmerine e tyre dhe ndihmon per te parandaluar ato te reja

1 890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Krem dite ”Cien” Q10 anti-plakje Formula qe permban Krema ”Cien” Q10 ka efektet e sigurta e cila rrit nivelet natyrore te lekures. Krema ”Cien” Q10 ne menyre natyrale dhe efektive lufton rrudhat nga brenda, duke e zvogeluar dukshmerine e tyre dhe ndihmon per te parandaluar ato te reja.

1 890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske argani per floket  500 mlMaska me vaji argani eshte nje produkt qe me efektet e saj strukturon rrenjen e flokeve dhe ka perberje kryesisht nga proteina e minerale qe mund tâi ushqejme ato nga brenda duke rigjalleruar floket.Sasia 500ml

1 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Scrub bimor per fytyren me vaj argani 500 mlKy scrub fytyre i pasur me vaj argani, vaj jojoba dhe me ektrakte frutash, per një lëkurë të pastër, të freskët dhe të balancuar.

1 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Xhel per stilimin per floket e meshkujve 100 mlXhel per tju dhene forme flokeve dhe per ti stiluar shume shpejte dhe thjeshte. I mbron floken nga rrezet e demshme te diellit UV si dhe nga faktoret e jashtem. Aplikohet gjate stilimit te flokeve ne te thate.

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Xhel per stilimin dhe mbrojtjen e flokeve 200 mlXhel per tju dhene forme flokeve dhe per ti stiluar shume shpejte dhe thjeshte. Eshte i pershtatshem per floke te drejta, si dhe per floke me onde apo kacurrela. I mbron floken nga rrezet e demshme te diellit UV si dhe nga faktoret e jashtem.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske per floke te demtuar me vaj argani 1000mlU jep force dhe shkelqim flokeve te demtuar duke rregular strukturen e demtuar te floket. Eshte I perbere me vaj argani, vitamine E, si dhe I pasuruar me fara te kakaos natyrale, per ta bere flokun sa me  vital dhe plot shkelqim. Nuk permban Paraben. Produkt original Italian I markes Barex Italiana

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 76 produkte

Sipër