Depilatore 

Ka 3 produkte.
0 Përshtypje(t)

Depilator fytyre FlawlessNje pajisje shume e vecante dhe shume cilesore per pastrim e qimeve dhe pushit  te fytyres. I dizajnuar me nje brisk te mprehte  te fsheshur i cili rrotullohet, per heqjen e qimeve te fytyres pa dhimbje.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Masazhator kembesh SQ-368 Masazhator kembesh SQ-368 ky masazhues i mrekullueshem i cili nxehet automatikisht dhe ju jep nje masazh te thelle dhe gjallerues kembeve tuaja.

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske me qumesht hidratuese dhe kundra eres se keqe te kembeve DizaoNje maske  me efekt te larte anti bacterial dhe eksfoliues per te larguar eren e keqe te kembeve dhe per ti bere ato te buta si kembet e bebes. Gjithashtu ajo eshte E pasur me proteina nga qumeshti natyral per tu dhene kembeve hidratim te thelle.

1 390,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 3 nga 3 produkte

Sipër