Makine qethje 

Ka 2 produkte.
0 Përshtypje(t)

Makine rroje dhe qethese Dsp 5 ne 1 K90030Nje makine qethese dhe rroje me 5 modele aksesoresh te ndryshem me tehe celiku qe nuk ndryshken.E pershtatshme per qethje, rruatje dhe trimer per hunden dhe veshet, pasi permban koka me gjatesi te ndryshme per te realizuar stilimn e deshiruar.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine rroje Gemei 3 ne 1 GM-579Makine rroje me material inoksi me koke e cila pershtatet per gjatesi te ndryshme per te realizauar rruatjen ideale.Punon me korent dhe me bateri te rikarikueshme.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 2 nga 2 produkte

Sipër