Parfume 

Ka 11 produkte.
0 Përshtypje(t)

Spray me koncentrat te larte feromone per meshkuj dhe nje arome te kendshme. Shishe 30 ml.

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Spray me koncentrat te larte feromone per femra dhe nje arome te kendshme. Shishe 30 ml.

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set dhurate perfekte per meshkujt! Permban: 1 xhel dushi Erotics (100 ml) dhe 1 parfum Erotics Eau de Toilette (100 ml).

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Parfum me feromone per femra. Me nje arome te parezistueshme e seksi (Neroli, limon, mjedër, jasemini, çel portokalli, gardeni, patchouli, mjaltë). Miximi special dhe i testuar gjate i androstenolit dhe androstenonit e bene kete seri parfumesh unike. 30 ml.

6 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Parfum me feromone per meshkuj. Me nje arome te parezistueshme vetbesimi (rrush, jasemini, dru guaiac, myshk lisi, qelibar). Miximi special dhe i testuar gjate i androstenolit dhe androstenonit e bene kete seri parfumesh unike. 30 ml.

6 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Parfum Cobeco PheroFem Eau de Toilette me arome sensuale inspiruar nga efekti natyral i feromoneve. Per te qene te dy te  parezistueshem. Keto parfume permbajne kombinimin e disa ingredienteve unik te cilet kane te njejtin efekt si feromonet. Aroma sensuale stimulon deshiren dhe thekson terheqjen seksuale.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Parfum Cobeco PheroFem Eau de Toilette me arome sensuale inspiruar nga efekti natyral i feromoneve. Per te qene e parezistueshme. Ky parfum permban kombinimin e disa ingredienteve unik te cilet kane te njejtin efekt si feromonet. Aroma sensuale stimulon deshiren femerore dhe thekson terheqjen seksuale.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Parfum Cobeco PheroFem Eau de Toilette me arome sensuale inspiruar nga efekti natyral i feromoneve. Per te qene e parezistueshme. Ky parfum permban kombinimin e disa ingredienteve unik te cilet kane te njejtin efekt si feromonet. Aroma sensuale stimulon deshiren e meshkujve dhe thekson terheqjen seksuale.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Nje set me paketim dhurate të artë dhe elegant “So Elixir Bois Sensuel” me Eau de parfum, xhel dushi dhe krem trupi të parfumuar, me nuance te aromes se drurit.

5 000,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Nje set me paketim dhurate të artë dhe elegant “Quelque Notes d’amour” me Eau de parfum, xhel dushi dhe krem trupi të parfumuar, me aroma lule dhe nota dashurie.

5 000,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Sekretet e Natyrës sjell freskinë e natyrës në deordorantin 100 % natyral me aromë mente dhe limon… -100% Bimore 0% Kimikate 0% Alumin. Përgatitur në mënyrë artizanale me 0 Kimikate 100 % Natyrale

1 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 11 nga 11 produkte

Sipër