Për meshkuj 

Ka 5 produkte.
0 Përshtypje(t)

Spray me koncentrat te larte feromone per meshkuj dhe nje arome te kendshme. Shishe 30 ml.

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set dhurate perfekte per meshkujt! Permban: 1 xhel dushi Erotics (100 ml) dhe 1 parfum Erotics Eau de Toilette (100 ml).

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Parfum me feromone per meshkuj. Me nje arome te parezistueshme vetbesimi (rrush, jasemini, dru guaiac, myshk lisi, qelibar). Miximi special dhe i testuar gjate i androstenolit dhe androstenonit e bene kete seri parfumesh unike. 30 ml.

6 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Parfum Cobeco PheroFem Eau de Toilette me arome sensuale inspiruar nga efekti natyral i feromoneve. Per te qene te dy te  parezistueshem. Keto parfume permbajne kombinimin e disa ingredienteve unik te cilet kane te njejtin efekt si feromonet. Aroma sensuale stimulon deshiren dhe thekson terheqjen seksuale.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Parfum Cobeco PheroFem Eau de Toilette me arome sensuale inspiruar nga efekti natyral i feromoneve. Per te qene e parezistueshme. Ky parfum permban kombinimin e disa ingredienteve unik te cilet kane te njejtin efekt si feromonet. Aroma sensuale stimulon deshiren femerore dhe thekson terheqjen seksuale.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 5 nga 5 produkte

Sipër