Shendeti 

Ka 54 produkte.
Për faqe
0 Përshtypje(t)

Rrip Beli Miss Belt Rrip Beli Miss Belt ju lejon te merrni pamjen perfekte ne pak sekonda si dhe ju ndihmon te humbisni ne peshe.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Jastek  Sidesleeper  Pro Air Jastek i krijuar per rehati dhe clodhje maksimale. Merr  formen e qafes dhe shpatullave ne menyre qe te reduktoje dhimbjen gjate nates.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Brez dobesimi Hot Shapers Brez dobesimi  Hot Shapers i cili ju ndihmon te humbisni peshe. Mund ta  perdorni teksa jeni duke ndenjur apo duke kryer aktivitet fizik dhe brezi i dobesimit punon per ju duke ju ndihmuar te arrini figuren ideale dhe te hiqni kilogramet e teperta.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Brez dobesimi Hot Shaper me ngjitje Brez dobesimi Hot Shaper me ngjitje  i cili ju ndihmon te humbisni peshe duke stimuluar ngrohjen e trupit dhe humbjen e ujit. Mund ta  perdorni teksa jeni duke ndenjur apo duke kryer aktivitet fizik dhe brezi i dobesimit punon per ju duke ju ndihmuar te arrini figuren ideale dhe te hiqni kilogramet e teperta.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Drejtues Shpine Posture Support Brace Nje paisje e domosdoshme per te gjithe ata qe kane dhimbje shpine.Mbështetja dhe ngrohtësia e Posture Support Brace  ju lehteson dhimbjen ose e zhdukni plotesisht ate.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pajisje EMS me 3 sisteme komandimi Nje pajisje e cila perdor teknologjine inovative EMS per te vene muskujt ne levizje duke ju tonifikuar, dobesuar, duke shkrire dhjmanin e tepert per te pasur formen tuaj trupore te deshiruar. Mjaftojne 12 minuta te perdorni pajisjet per te arritur rezultate te mahnitshme pa asnje mundim dhe pa humbur kohe.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pajisje  EMS me nje sistem komandimi Nje pajisje e cila perdor teknologjine inovative EMS per te vene muskujt ne levizje duke ju tonifikuar, dobesuar, duke shkrire dhjmanin e tepert per te pasur formen tuaj trupore te deshiruar. Mjaftojne 12 minuta ne dite te perdorni pajisjen per te arritur rezultate te mahnitshme pa asnje mundim dhe pa humbur kohe.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shampo me ekstrakt bisht kali 335 ml Touch Me Nje shampo me nje formule speciale me ekstratke te bishtit te Kalit per parandalimin e renies se flokeve, per forcimin e tyre dhe kundra zbokthit, duke i bere floket te shendetshem dhe te shkelqyeshem. Eshte ideale edhe per floke te demtuar dhe te lyer.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Krem fytyre  anti-rrudhe me vaj argani Krem hidratues per fytyren kunder rrudhave dhe plakjes me vaj argani i cili ndihmon lekuren te rinohet dhe te mbushet me jete. Trajton ne menyre intensive lekuren e thate.

1 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set caj dobesimi Appetite Killer 100% bimor me shishe Wow TeaKy caj dobesimi Appetite killer 100 % bimor sjell shume benefite per organizmin dhe ndikon ne uljen e oreksit duke dhene efekte ne dobesimin dhe humbjen ne peshe. Rezultatet e para per me pak se 10 dite perdorim

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Caj dobesimi Killer Appetite 100% bimor Wow TeaKy caj dobesimi Appetite killer 100 % bimor sjell shume benefite per organizmin dhe ndikon ne uljen e oreksit duke dhene efekte ne dobesimin dhe humbjen ne peshe. Rezultatet e para per me pak se 10 dite perdorim

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske argani per floket  500 mlMaska me vaji argani eshte nje produkt qe me efektet e saj strukturon rrenjen e flokeve dhe ka perberje kryesisht nga proteina e minerale qe mund tâi ushqejme ato nga brenda duke rigjalleruar floket.Sasia 500ml

1 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mjalte  per shtim peshe  Power D+ 100% natyralMjalte per shtim peshe ka veti qe i pershtaten çdo lloje organizmi. Ploteson te gjitha vitaminat qe i mungojne organizmit.Ky mjalte eshte perpunuar special per ata njerez qe vuajn nga anemia, nenpesha, lodhja, humbja e oreksit dhe dobesive te tjera shendetsore.Nuk ka asnje efekt ansor

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mjalte dobesimi Slim D+ 100% natyralEshte  i pasur me bime tropikale te cilat bejne te mundur djegjen dhe shkrirjen e dhjamit, largojne yndyre, dhe lirojne shum kalori nga tere trupi i njeriut, poashtu kjo perzirje e mjaltes pershpejton punen e tretjets, proces ky i cili shkakton jashqitje te rregullt (me te shpeshta), dhe ky eshte rezultat se mjalta po...

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Scrub bimor per fytyren me vaj argani 500 mlKy scrub fytyre i pasur me vaj argani, vaj jojoba dhe me ektrakte frutash, per një lëkurë të pastër, të freskët dhe të balancuar.

1 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Caj dobesimi Detox 100% bimor Wow Tea Përbërësit: Buxhak i hidhur, mate, caj i gjelber, trendafil i eger, borzilok, levore portokalli Pesha neto: 150 gr

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set caj dobesimi detox 100% bimor me shishe Wow Tea Përbërësit: Buxhak i hidhur, mate, caj i gjelber, trendafil i eger, borzilok, levore portokalli Pesha neto: 150 gr

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Krem Kermilli Fleur 80 mlSasia: 80 ml

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Vaji i fares se zeze Hemani 250 mlSasia: 250 mlVaji i fares se zeze (Nigella Sativa) është përgatitur me metodën e ftohtë dhe sipas kushteve të rrepta laboratorike shëndetësore,me qëllim që të ruaj elementet e saj natyrale,pa ndonjë ndryshim në strukturën e saj kimike.

1 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske e zeze Laser White per largimin e akneve, pikave te zeza dhe parandalimit te rrudhave. Sasia: 100 ml

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske e Zeze Ostwint per largimin e akneve, pikave te zeza dhe parandalimit te rrudhave.Sasia: 150 ml

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Scrub natyral per fytyren per nje “Peeling “te vërtetë me përbërje 100 % Natyrale, me 0 kimikate

940,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Vaji i Farave te Fikut Oneva është një vaj me cilësi të jashtëzakonshme, i cili përfitohet  nëpërmjet metodës me presim të ftohtë të farave të fikut.  Vaji i Farave të Fikut  përmban 40%  Omega-3, 30% Omega-6 dhe 17% e Omega-9, përmbajtje që nuk është  parë edhe tek peshku.  Ky vaj është i njohur si burim i pasur i vitaminës D, me përmbajtje më të lartë...

4 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Vaji i farave të kungullit Oneva i përftuar nga presimi në të ftohtë dhe çertifikuar me ISO 22000 përmban shumë minerale dhe vitamina si A,B1,B2,B6,C,D,E dhe K.Përmban acide yndyrore të pangopur,acidet yndyrore omega-3 dhe omega-6,magnez,hekur,kalcium,zink,fosfor dhe mangan.Është gjithashtu një burim i mirë proteinash.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Vaji i Kumbullës është përdorur nga prodhuesit e kozmetikës për produkte me cilësi të lartë të kujdesit të lëkurës.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Vaji i Kumbullës është përdorur nga prodhuesit e kozmetikës për produkte me cilësi të lartë të kujdesit të lëkurës.

1 390,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Vaji i nxjerrë nga farat e shegës është një antioksidant i fuqishëm dhe përdoret për të larguar helmet nga organizmi, ndikon në zbllokimin e arterieve dhe në uljen e kolesterolit, dhimbjeve dhe anktheve që ndien në gjoks…

3 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 54 produkte

Sipër