Dobesim/Shendoshje 

Ka 7 produkte.
0 Përshtypje(t)

Rrip Beli Miss Belt Rrip Beli Miss Belt ju lejon te merrni pamjen perfekte ne pak sekonda si dhe ju ndihmon te humbisni ne peshe.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Brez dobesimi Hot Shapers Brez dobesimi  Hot Shapers i cili ju ndihmon te humbisni peshe. Mund ta  perdorni teksa jeni duke ndenjur apo duke kryer aktivitet fizik dhe brezi i dobesimit punon per ju duke ju ndihmuar te arrini figuren ideale dhe te hiqni kilogramet e teperta.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Brez dobesimi Hot Shaper me ngjitje Brez dobesimi Hot Shaper me ngjitje  i cili ju ndihmon te humbisni peshe duke stimuluar ngrohjen e trupit dhe humbjen e ujit. Mund ta  perdorni teksa jeni duke ndenjur apo duke kryer aktivitet fizik dhe brezi i dobesimit punon per ju duke ju ndihmuar te arrini figuren ideale dhe te hiqni kilogramet e teperta.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pajisje EMS me 3 sisteme komandimi Nje pajisje e cila perdor teknologjine inovative EMS per te vene muskujt ne levizje duke ju tonifikuar, dobesuar, duke shkrire dhjmanin e tepert per te pasur formen tuaj trupore te deshiruar. Mjaftojne 12 minuta te perdorni pajisjet per te arritur rezultate te mahnitshme pa asnje mundim dhe pa humbur kohe.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Integrator per dobesim me baze mineralesh, potassium, magnesium dhe zink, 15 pustina

3 000,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kapsula per dobesim Peso Balance me ekstrakte vegjetale, 30 kapsula

3 600,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Antigrip dhe forcues imuniteti per femijet Imuniped Junior, 20 bustina

2 400,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 7 nga 7 produkte

Sipër