Nën 990 Lekë 

Ka 37 produkte.
Për faqe
0 Përshtypje(t)

Set per banjo Ozer me 3 aksesoreNje set shume funksional dhe i nevojshem per banjon me material plastik me dizajn elegant, me 3 aksesore te ndryshme.

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mbajtese krahu per smartphone Platinet SPORT Mbajtese per smartphone me ekran deri ne 5.5". Shume praktike, me ngjitese tek krahu qe mund te perdoret gjate vrapimit apo aktiviteve te ndyshme sportive. E pajisur me mbulese me plastmas qe e mbulon telefonin nga shiu. Ngjyrat: bojeqielli, jeshile, gri

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe karikimi per android Remax RC-050m Lesu Fishe karikimi per android me gjatesi 0.5 m Ngjyrat: e bardhe, e zeze, bojeqielli, roze

790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe karikimi per android M8J012-BLK Fishe karikimi per iphone me gjatesi 1.2 m Ngjyrat: e bardhe, e zeze

890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe karikimi per iphone Budi M8J023-BLK Fishe karikimi per iphone me gjatesi 1.2 m Ngjyrat: e bardhe, e zeze

890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Mbajtese universale per smartphone per makine Air VentNje mbajtese universale per te vendosur smartphone tuaj ne makine. Fiksohet te vendi i ventilimit dhe suporton smartphone te madhesive te ndryshme nga 3.5 inch - 6.3 inch. Me rrotullim 360 grade.

1 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

USB 8GB MediarangeNje usb praktike dhe e vogel, te cilen mund ta merrni kudo me vete.Kapaciteti: 8 GB

1 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Set depilator dhe kit me 13 aksesore per manikyr Nje set multifunksional me makine per depilim per fytyren dhe zonat intime, e cila vjen se bashke me nje cante kit per manikyr dhe pedikyr. Canta e kitit per manikyr permban 13 artikuj te ndryshem me furca, pickatore, prerese thonjsh, gershere, lime, pasqyre etj.

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Cante Kundra Ujit per Smartphone Cante kundra ujit e cila pershtatet per cdo smartphone deri ne 6 inch Mbyllje hermetike me disa dhoma ajri dhe lidhese per tu mbajtur ne qafe. Material rezistent. Permasat 20 x 10 cm. Ngjyra transparente ose e zeze

490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shkop selfie 106 cm Gjatesia minimale 22 cm, Gjatesia maksimale 106 cm Lidhet me Telefonat Apple ose Android Lidhet nepermjet fishe Jack 3.5mm

590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Shkop selfie i zi 80 cm Gjatesia eshte 18.5 cm dhe mund te hapet deri ne 80 cm Lidhet me Telefonat Apple ose Android Lidhet nepermjet fishe Jack 3.5mm

790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe karikimi  iphone7 Belkin 1.2 m

890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Karikues per makine me 4 koka AL-3611

790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe karikimi per iphone 4/4GS

890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Koke karikimi me dalje USB ipad

940,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Koke karikimi per Apple

890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe karikimi me 2 dalje USB per makine metalike

940,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe Karikimi per iphone 1m Ngjyra e bardhe

890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe karikimi  iPhone 1 m Remax Safe Charge Ngjyra e bardhe

490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe karikimi Samsung 1 m Remax Safe Charge Ngjyra e bardhe     

490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Adaptor International All in One I cili pershtatet per lloje te ndryshme prizash. Ngjyra e bardhe

790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe Samsung Belkin. Ngjyrat: e zeze dhe blu

790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe karikimi Remax per Iphone 1m

790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe e cila e kthen porten tuaj e zakonshme te smartphone android ne nje dalje USB. Ngjyra e zeze

390,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fishe karikimi Remax per Samsung 1m. Ngjyra e bardhe

790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske ari 24K dhe ekstrakte haviari per fytyren Aichun Beauty 100 mlNje maske  e pasuruar me ar 24k, me kaviar dhe ne kmpleks vutaminash. Ideale per nje pastrim te thelle te lekures, duke hapur poret dhe duke i dhene freski dhe shkelqim fytyres. Largon njollat nga lekura, shenjat e lodhjes dhe ka efekte antirrudhe.

990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Maske 2 ne 1 me kolagjen dhe keramide me bio ar antirrudhe per fytyren dhe qafen Dizao Nje maske e pasur me kolagjen, me qeramide, me vitamine D, C, B5, acid hialauronik per ti dhene lekures se fytyres dhe qafes freskine dhe per ta rigjeneruar ate totalisht.

490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 27 nga 37 produkte

Sipër