Produkte të reja

0 Përshtypje(t)

Toner Kompatibel HPQ2612A/FX10  Per Printer HP LJ 1010/12/15/18/20/TONER KOMPAT CANON FX10/CANON 703/ UNIV. 100%

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Toner Kompatibel HPCF283A Per Printer HP LJ PRO M127  1,5K

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Toner Fishek Per Printer Hp Cb436 Cb435 Ce285a

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kostum i gjate pambuk per femra dhe meshkuj Kostum i gjate me material shume cilesor pambuk per femra dhe meshkuj, me prerje shume te pershtatshme per aktivitete sportive, shetitje apo per daljet tuaja te perditshme.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Strece te gjata me mikrofiber Strece te gjata me mikrofiber per femra, me material shume cilesor dhe me prerje te ngushte pas trupit.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

BOKSE KOMPJUTERI 2,1 20WATT

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine rroje dhe qethese Dsp 5 ne 1 K90030Nje makine qethese dhe rroje me 5 modele aksesoresh te ndryshem me tehe celiku qe nuk ndryshken.E pershtatshme per qethje, rruatje dhe trimer per hunden dhe veshet, pasi permban koka me gjatesi te ndryshme per te realizuar stilimn e deshiruar.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Pastrues i pushit te rrobave Dsp 700243 nivele rregullimi per cdo tip rrobeKoke me brisqe celikuPunon me bateri te rikarikueshme permes fishes USB

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

hezve elektrike Dsp KA 3027A Nje xhezve elektrike shume praktike per te pregatitur ne cast kafe, per te ngrohur qumesht apo per te ngrohur uje per caj.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Makine rroje Dsp 60014Nje makine rroje me 3 koka e cila perdoret per heqjen dhe stilimin sa me perfekt dhe te njetrajtshme te mjekres, si dhe per heqjen dhe shkurtimin e qimeve ne trup.Mundesi perdorimi ne te lagesht apo te thate.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tharese flokesh Dsp F-30031Tharese flokesh qe ju ndihmon te thani floket tuaj ne menyre shume te shpejte dhe efektive pa i demtuar ato. Shume e vogel, paloset dhe ideale per tu marre me vete ne udhetime, pasi ze pak vend.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tenxhere Elektrike Multicooker DSP KB5004 Tenxhere elektrike multifunksionale ne te cilen mund te pregatisni cdo gje ne menyre shume te shpejte dhe duke ruajtur vlerat ushqyese te produkteve. Me 12 programe te ndryshme gatimi.

7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ulese portative silikoni Ju sjellim ulesen me inovative te cilen mund ta perdorni ne siperfaqet me te veshtira dhe te ndiheni rehat.Mund ta perdorni ne karrigen tuaj,ne dhomen e ngrenies, ne zyre , makine e kudo.Thojini lamtumire muskujve te lenduar nga ndenja ulur ne karrike para komjuterit  apo gjate udhetimeve te largeta.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Rrip Beli Miss Belt Rrip Beli Miss Belt ju lejon te merrni pamjen perfekte ne pak sekonda si dhe ju ndihmon te humbisni ne peshe.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Fshese Smart Spin BroomNje fshese shume inovative me nje teknologji moderne te pastrimit dhe pa perdorim te kabujve te bezdishem, apo te energjise elektrike dhe te baterive.Fale rrotullimit 360 grade te 2 furcave anesore, realizohet mbledhja dhe terhqja e papastertive brenda ne depozite.

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ekspres kafeje DSP KA3028Ekpres kafeje cilesor i markes DSP, per te pregatitur ne cast kafe ekspresin tuaj te deshiruar.Me funksion per per te krijuar shkume ose te ngrohni qumesht per makiato apo kapucino.Fuqia: 850 W , 220 -240 V

14 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Tostier qeramik multifunksional Nje tostier ideal per te pregatitur ne 5 minuta cfaredo deshironi, toste, sanduiche, kotoleta, omleta, emblesira e shume ushqime te tjera.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ngrohes portabel  Handy Heater Nje ngrohes shume funksional me pllake qeramije, I cili nuk ju ze fare hapesire, vendoset direkt ne prize ne mur, pa kabuj qe tju shqetesojne neper kembe.

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kasetofon Bluetooth USB/SD/AUX 6011Nje kasetofon me bluetooth, USB  dhe me telekomande me te cilen mund te ndroni stacionet apo dhe te kontrolloni volumin.Suporton USB, Karte SD, fishe AUX.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 19 nga 19 produkte

Sipër