Tenxhere Elektrike Multicooker Montecasa Premium

TKM0043

Produkt i Ri

Tenxhere Elektrike Multicooker Montecasa Premium

Tenxhere elektrike multifunksionale ne te cilen mund te pregatisni cdo gje ne menyre shume te shpejte dhe duke ruajtur vlerat ushqyese te produkteve. Me 18 programe te ndryshme gatimi. Material shume cilesor qeramike qe nuk ngjit. Me sistem mbrojtje nga mbinxehja. Strukture e mbyllyr hermetikisht.

Ne gjendje

9 990,00 Lekë

Tenxhere Elektrike Multicooker Montecasa Premium

Tenxhere elektrike multifunksionale ne te cilen mund te pregatisni cdo gje ne menyre shume te shpejte dhe duke ruajtur vlerat ushqyese te produkteve. Me 18 programe te ndryshme gatimi. Material shume cilesor qeramike qe nuk ngjit. Me sistem mbrojtje nga mbinxehja. Strukture e mbyllyr hermetikisht.

Per gatime te shpejta dhe te shijshme. Mund te pregatisni cdo gje, si supe, rizoto, mish, peshk dhe gjelle te ndryshme.

Mban te ngrohte ushqimin dhe pas perfundimit te gatimit, ne temperature 70-80 grade celcius.

Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyese.

Ekrani elektronik tregon kohen e cdo proces gatimi pa qene e nevojshme prezenca juaj gjate gjithe kohes.

Kapaciteti: 6 Litra

Fuqia: 1000 Watt

Voltazhi: 220 V.

Frekuenca: 50 hz

Nuk ka ende përshtypje nga blerësit.

Shkruani një përshtypje

Tenxhere Elektrike Multicooker Montecasa Premium

Tenxhere Elektrike Multicooker Montecasa Premium

Tenxhere Elektrike Multicooker Montecasa Premium

Tenxhere elektrike multifunksionale ne te cilen mund te pregatisni cdo gje ne menyre shume te shpejte dhe duke ruajtur vlerat ushqyese te produkteve. Me 18 programe te ndryshme gatimi. Material shume cilesor qeramike qe nuk ngjit. Me sistem mbrojtje nga mbinxehja. Strukture e mbyllyr hermetikisht.

Produkte të ngjashme

Friteze First Austria FA-5050-1 Fuqia: 2200W Kapaciteti: 3.5 litra Kontroll i temperatures Veshje kundra ngjitjes Pastrim i thjeshte

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Shtrydhese frutash dhe perimesh First Austria FA-5206-1 Shtrydhese frutash e perimesh universale, e cila lejon nxjerrjen maksimale te lengut nga fruta te fresketa dhe perime te ndryshme. Me material çelik dhe inox Fuqia: 700 Watt 2 nivele shpejtesie

6 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Blender Fuego CY-309G Kapaciteti: 1.5 Litra Fuqia: 500 W Materiali i tasit: Xham Ngjyra: E Bardhe

3 690,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Rrahese Fuego NR-385 Nje rrahese shume e nevojshme per kuzhinen tuaj Ngjyra: E Bardhe

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Set Rrahese Fuego NR-385ANje set rrahese shume e nevojshme per kuzhinen tuaj Ngjyra: E Bardhe

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Shtrydhese agrumesh Fuego GTM-8115 Nje shtrydhese agrumesh shume e nevojshme per kuzhinen tuaj Fuqia : 40 W Kapaciteti : 1.2 lt Ngjyra: gri

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Toster Ariete 1982 Fuqia: 750 W Permasat: 22 cm (gjeresi) x 22 cm (thellesi) x 7 cm (lartesi) Pastrohet shume lehre Ngjyra: e zeze

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tostier Fuego EL-11AFuqia: 750 W Pllake shume cilesore me material jo ngjites. Pastrohet shume lehte Ngjyra: E zeze me gri

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Friteze First Austria FA-5057Marka: First Austria Modeli: FA-5057 Fuqia: 1800W Kapaciteti 2.5 litra E pajisur me nje xham transparent nga ku mund te shikoni si po ecen procesi i gatimit Kontrollues temperature me tregues Garancia: 6 muaj

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Blender First Austria FA-5243Marka: Firt Austria Modeli: FA-5243 Fuqia:  300W Kapaciteti: 2*0.6 litra Ky blender ka ne paketim edhe dy gota me kapake dhe doreze mbajtese. Materiali i thikave celik qe nuk nxihet. Baza e blenderit celik, ndersa pjesa e gotes plastike Me nje nivel shpejtesie Shume  e lehte per tu perdorur Garancia: 6 muaj

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Shtrydhese agrumesh First Austria FA-5225-2Marka: Firt Austria Modeli: FA-5225-2 Fuqia:  40W Kapaciteti: 1 liter Me sistem vetendezes. Me Kapak dhe ene transparente. Shume  e lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar. Garancia: 6 muaj

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Plitke  First Austria FA-5082-2Marka: Firt Austria Modeli: FA-5082-2 Fuqia:  2000 W Temperatura siperfaqesore:  500°C Nivele te ndryshme temperature. Drite indikuese e ndezjes. Diametri: 18.5 cm Garancia: 6 muaj

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Plitke  First Austria FA-5083-2Marka: Firt Austria Modeli: FA-5083-2 Fuqia:  2500 W Temperatura siperfaqesore:  500°C Nivele te ndryshme temperature. Drite indikuese e ndezjes. Diametri i plitkes se madhe: 18.5 cm Diametri i plitkes se vogel: 15.5 cm Garancia: 6 muaj

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Plitke  qeramike First Austria FA-5096-1Marka: Firt Austria Modeli: FA-5096-1 Fuqia:  1250 W Plitka arrin temperaturë prej 300 ° C për 30 sekonda. Nivele te ndryshme temperature. Drite indikuese e ndezjes. Diametri i pllakes: 19.4 cm Garancia: 6 muaj

3 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Mikser First Austria FA-5266-2Marka: Firt Austria Modeli: FA-5266-2 Fuqia:  200 W Me 5 nivele shpejtesie te ndryshme. Garancia: 6 muaj

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Grirese First Austria FA-5114-3Marka: Firt Austria Modeli: FA-5114-3 Fuqia:  300 W Me 4 tehe mjaft te mprehta Me depozite qelqi. Me 2 nivele shpejtesie te ndryshme. Garancia: 6 muaj

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Grirese First Austria FA-5111-1Marka: Firt Austria Modeli: FA-5111-1 Fuqia:  200 W Me tehe te mprehta Garancia: 6 muaj

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tostier First Austria FA-5337-3Marka: Firt Austria Modeli: FA-5337-3 Fuqia:  800 W Me material qe nuk ngjit Me termostat per temperaturen Garancia: 6 muaj

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tostier grile  First Austria FA-5330Marka: Firt Austria Modeli: FA-5330 Fuqia:  20000 W Me material qe nuk ngjit Permasat: 22x31cm Me dy termostate te ndryshueshem dhe drite per temperaturen. Garancia: 6 muaj

5 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Makineri per kokoshka  First Austria FA-5108-1Marka: Firt Austria Modeli: FA-5108-1 Fuqia:  900 W Garancia: 6 muaj

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Set mikser First Austria FA-5273-1Nje set shume I nevojshem per kuzhinen tuaj I cili permbaj 3 lloje mikserash te ndryshme dhe shume funksionale per gatimet tuaja. 2 nivele shpejtësi Tehe Celiku Fuqia 300WGarancia: 6 muaj

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Shtrydhese frutash dhe perimesh First Austria FA-5212 Shtrydhese frutash e perimesh universale, e cila lejon nxjerrjen maksimale te lengut nga fruta te fresketa dhe perime te ndryshme. Me material çelik dhe inox Fuqia: 300 Watt 2 nivele shpejtesie Kapaciteti i enes: 0.45 litra Kpaciteti i depozites: 1.1 litra

4 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kane per filtrimin e ujit Brita Marella XL Imetec Nje filtrues uji i markes italiane Imetec per te pasur gjithnje uje te filtruar dhe te shendetshem ne shtepine apo ambjentin tuaj te punes Kapaciteti 3,5 litra

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Filtra per pastrimin e ujit Maxtra Brita 4 cope Kapaciteti i filtrimit per nje filter eshte 100 litra uje (rreth 4 jave perdorim)

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kane per filtrimin e ujit Brita Aluna Imetec Nje filtrues uji i markes italiane Imetec per te pasur gjithnje uje te filtruar dhe te shendetshem ne shtepine apo ambjentin tuaj te punesKapaciteti 2 litra

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tostier Fuego EL-07A Nje tostier ideal per te pregatitur sanduiche shume shpejte dhe me material anti ngjitje. Fuqia 750 W Lloji i materialit Te Pllakes: Jo Ngjites

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Grile Fuego KJ-212Nje grile me te cilen mun d te pregatisni sanduic, haburger dhe gatime te tjera te shpejta brenda nje kohe te shkurter..Pllake fikse qe nuk ngjit. Me kontroll automatik te temperatures.

3 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Thekjese buke shume praktike ne te cilen mund te thekni njekohesisht 2 feta buke. Fuqia: 700 W Mund te thekni njekohesisht 2 feta. Me 6 opsione per thekjen e bukes. I lehte pe tu pastruar. Materiali: Inoks / Plastike

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Mikser Iskra S1 200WNje mikser dore shume cilesor i markes Iskra me 5 nivele te ndryshme fuqie. Fuqia: 200W

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Blender Smoothie MIX & GO Severin 3748  Nje blender per te pregatitur smoothie ideale. Kapaciteti: 600 ML. Fuqia: 300W

4 890,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Sipër