Kreher elektrik Sokany Nano Silver RF-608

TKI0012

Produkt i Ri

Kreher elektrik Sokany Nano Silver RF-608 

Nje Kreher profesional per drejtimin e flokeve i cili ju ndihmon te drejtoni floket tuaj shume shpejt, kjo fale sistemit te kreherit i cili ngrohet shume shpejt.

Ngrohet per 30-45 sekonda.

Ne gjendje

1 990,00 Lekë

-1 500,00 Lekë

3 490,00 Lekë

Kreher elektrik Sokany Nano Silver RF-608 

Nje Kreher profesional per drejtimin e flokeve i cili ju ndihmon te drejtoni floket tuaj shume shpejt, kjo fale sistemit te kreherit i cili ngrohet shume shpejt.

Ngrohet per 30-45 sekonda.

Perdoret ne floke te thate dhe te lagur.

Me dhembeza qeramike dhe me efekt jonizues.

Arrin nxehtesi nga 185 deri ne 230 grade, ndersa nga jashte kreheri ka nje temperature shume te ulet.

Me ekran LED per te treguar temperaturen.

Me kabell te rrotullueshem.

Nuk ka ende përshtypje nga blerësit.

Shkruani një përshtypje

Kreher elektrik Sokany Nano Silver RF-608

Kreher elektrik Sokany Nano Silver RF-608

Kreher elektrik Sokany Nano Silver RF-608 

Nje Kreher profesional per drejtimin e flokeve i cili ju ndihmon te drejtoni floket tuaj shume shpejt, kjo fale sistemit te kreherit i cili ngrohet shume shpejt.

Ngrohet per 30-45 sekonda.

Produkte të ngjashme

Makine rroje dhe qethje Gemei GM-678Makine rroje me material inoksi me koke dhe kreher te levizshem qe pershtatet per gjatesi te ndryshme per te realizuar formen dhe gjatesine ideale te mjekres apo flokeve. Punon me korent dhe me bateri te rikarikueshme. Per gjatesi 3 -6 mm

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pjaster Sokany HS-930Nje pjaster shume cilesore me pllaka qeramike e cila drejton ne vetem pak minuta floket tuaj. Kontroll manual i temperatures. Temperatura maksimale 230 grade. Ekran LED tregues i temperatures aktuale. Sistem mbylljeje manuale fale nje butoni ne fund. Kordon i rrotullueshem unaze per varje.

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Makine rroje Gemei 3 ne 1 GM-572Makine rroje me material inoksi me koke e cila pershtatet per gjatesi te ndryshme per te realizauar rruatjen ideale. Punon me korent dhe me bateri te rikarikueshme. Karikohet vetem per 60 min, dhe mbane deri ne 8 ore.

1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pjaster Gemei GM-1902Pjaster me pllaka qeramike per drejtim sa me te mire te flokeve Me Sistem jonik per tju dhene flokeve shkelqim Nivele temperature nga 150  deri ne 230 grade celsius Sistem i shpejte ngrohje, gati per t'u perdorur ne pak sekonda

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Depilator Keda  2 ne 1 KD-191ADepilator me dy koka i pershtatshem per bikini, krahe dhe kembePaketimi permban gjithashtu karikues dhe furce pastrimi 2 nivele shpejtesie. Ngjyrat e disponueshme:e kuqe dhe lejla

2 590,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Depilator Slique per qimet dhe pushin e fytyresNje depilator i cili do tju zfhidhe problemin me pushin dhe qimet e padeshiruara ne fytyre, pa e irrituar ate.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Max 1600 Wat.Tharese flokesh qe ju ndihmon te thani floket tuaj ne menyre shumne te shpejte dhe efektive pa i demtuar ato.

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Makine qethese Severin 0704 Makine qethese Severin  shume praktike, e cila Perdoret me korent dhe bateri. Per te realizuar gjatesi te ndryshme qethjeje dhe me tehe celiku cilesor. Preres celiku 35 mm e gjere

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Fuego HD-821BTharese flokesh cilesore dhe shume komode per tu perdorur edhe ne udhetime.   Me sistem mbrojtje nga nxehtesia. 2 nivele temperature per stilime te ndryshme. Fuqia 1200 W Me funksion per ajer te ftohte.

1 390,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Fuego HD-832Tharese flokesh cilesore dhe shume komode per tu perdorur edhe ne udhetime.   Me sistem mbrojtje nga nxehtesia. 2 nivele temperature per stilime te ndryshme. Fuqia: 1200-1400 W Me funksion per ajer te ftohte.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Braoua 6 ne 1 BR8860Nje tharese flokesh profesionale me nje fuqi 4000 watt, qe ju mundeson tharje dhe regullimin e flokeve ne nje kohe shume te shkurter. Nuk i demton floket dhe u jep atyre shkelqim.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Makine rroje dhe qethese Gemei  5 ne 1 GM-571Nje makine qethese dhe rroje me 5 aksesore te ndryshem.E pershtatshme per qethje, rruatje dhe trimer per hunden dhe veshet, pasi permban koka me gjatesi te ndryshme per te realizuar stilimn e deshiruar.Me bateri te rikarikueshmeKoha e karikimit te plote: 5 orePunon 40 min me bateri.Drite LED qe tregon mbarimin...

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kreher elektrik qeramik Dafni Nje Kreher profesional me pllake qeramike per drejtimin e flokeve i cili ju ndihmon te drejtoni floket tuaj shume shpejt dhe pa i demtuar ato. Ngrohet per 30-45 sekonda.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Makine rroje Gemei 3 ne 1 GM-585 Makine rroje 3 ne 1 me material shumne cilesor, e cila pershtatet per gjatesi te ndryshme per te realizuar rruatjen apo qethjen ideale. Punon me korent dhe me bateri te rikarikueshme. Karikohet shuem shpejt. Kokat jane me material te cilat nuk irritojne lekuren.

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pjaster Gemei GM-1973 Pjaster me pllaka qeramike per drejtim sa me te mire te flokeve pa i demtuar ata. Nivele temperature nga 120  deri ne 200 grade celsius

2 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Makine rroje dhe qethese Gemei 10 ne 1 GM-592 Nje makine qethese dhe rroje me 10 modele aksesoresh te ndryshem me tehe celiku qe nuk ndryshken. E pershtatshme per qethje, rruatje dhe trimer per hunden dhe veshet, per vetullat, dhe koke per vijezime dhe permban koka me gjatesi te ndryshme per te realizuar stilimin e deshiruar.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Kreher elektrik Sokany CS-609  Nje Kreher profesional per drejtimin e flokeve i cili ju ndihmon te drejtoni floket tuaj shume shpejt, kjo fale sistemit tekreherit i cili ngrohet shume shpejt. Arrin nxehtesi nga 130 deri ne 230 grade, ndersa nga jashte kreheri ka nje temperature shume te ulet.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Tharese flokesh Gemei GM-1719 Tharese e cila nuk demton floket dhe rezlin tharje te shpejte me ajer te ngrohte ose te ftohte. Fuqia: 1800 Watt 2 nivele shpejtesie 3 nivele nxehtesie

2 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Set depilator dhe kit me 13 aksesore per manikyr Nje set multifunksional me makine per depilim per fytyren dhe zonat intime, e cila vjen se bashke me nje cante kit per manikyr dhe pedikyr. Canta e kitit per manikyr permban 13 artikuj te ndryshem me furca, pickatore, prerese thonjsh, gershere, lime, pasqyre etj.

1 790,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Stilues Multifunksional InStyler Inova Nje stilues multifunksional, me te cilin mund te realizoni cdo lloj forme per floket tuaj: ti drejtoni, tu jepni vulum apo ti beni me onde. Perdoret ne floke te njome ose te thate. Me cilinder rrotullues, i cili rrotullohet me shpejtesi 90 deri 140 RPM

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Makine prerese 3 ne 1 Gemei GM-3107 Nje makine multifunksionale 3 ne 1 e cila i nevojitet cdokujt per kujdesin personal dhe intim te perditshem. Me 3 koka te ndryshme, te cilat jane te pershtatshme per qimet e hundes, te vetullave, te vesheve dhe per favoritet.

1 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Depilator dhe masazhator  5 ne 1 DSP 8003Nje pajisje multifunksionale per kujdesin personal qe cdo femer duhet ta kete. E pajisur me 5 koka te ndryshme, kjo pajisje sherben si depilator, si masazhator,si pastrues fytyre dhe ka koke per pedikyr. Ne nje paketim shume elegant, e pershtatshme edhe per dhurate.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Makineri per shkrirjen e dyllit DSP F-70004Nje pajisje shume e nevojshme per cdo femer, qe ju jep mundesine te depiloheni me dyll ne kushtet e shtepise. I pershtatshem per te gjitha llojet e dylleve: Depilim i forte, rrip i depilimit, depilim parafine. Ndihmon ne heqjen e qimeve nga krahet, kembet, nen krahet dhe zonen e bikinit.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pajisje Avulli per fytyren DSP F-70011Nje pajisje me avull per pastrimin e thelle te fytyres, qe cdokush duhet ta kete. Pajisja ben hapjen e poreve dhe pastrimin ne thellesi duke i dhene fytyres shkelqim, rifreskim dhe vitalitet.Koha keshilluar e perdorimit te avullit: 10-15 minuta, ne varesi te lekures tuaj.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pastrues me vakum per fytyren DSP T-8005Nje pasjisje per pastrimin e thelle te fytyres, permes procesit te dermoabrazionit dhe vakumit, qe largon pikat e zeza, largon qelizat e vdekura, hap poret dhe ben pastrimin e thelle te lekures ne vetem pak minuta.

3 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Depilator dhe pastrues fytyre 8 ne 1 DSP E80001Nje pajisje multifunksionale depilator dhe pastreus fytyre per kujdesin personal qe cdo femer duhet ta kete. Pastruesi i fytyres permban 5 koka te ndryshme per: pastrim, heqjen e lekures se vdekur, heqjen e pikave te zeza, masazhim etj. Depilatori ka 3 koka te ndryshme per depilim perfekt.

4 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pjaster DSP E10004Nje pjaster shume efikase me pllaka qeramike e markes DSP e cila ju ndihmon te drejtoni floket shume shpejt dhe ne menyre shume efikase. Me kabell rrotullues 360 grade me gjatesi 2m.  Me Rregullator dixhital temperature,ekran LCD dhe touch screen.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Stilues flokesh Severin 0806Stilues flokesh i markes gjermane Severin per ti bere floket tuaja me onde ne nje kohe shume te shpejte. I  mbron floket nga djegja dhe ju jep atyre shkelqim. Me kordon elastik qe ju lejon lehtesi ne perdorim.

2 290,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Pjaster-Stilues 3 ne 1 Gemei GM-2922 Nje stilues-pjaster multifunksionale me pllaka qeramike e cila sherben per te krijuar modelin e deshiruar te flokeve ne menyre te shpejte dhe efikase. Me 3 funksione: per floke te drejta, per floke me onde dhe per kacurrela.

2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Stilues 7 ne 1 Gemei GM-4831 Nje stilues multifunksional me 7 koka te ndryshme per te te realizuar modelin tuaj ideal dhe duke mbrojtur floket maksimalisht. Me 3 nivele shpejtesie. Me sistem mbrojtje nga mbinxehja.

3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë

Sipër