Ulje çmimi

0 Përshtypje(t)

Tavoline Ngrohese Elektrike ETJ-1265IRTavoline Ngrohese Elektrike ETJ-1265IR , ideal per tu perdorur per ambjentet e lokaleve, bareve dhe restoranteve, si dhe per tu perdorur per sallone, dhoma gjumi, kopshte etj Fuqia 1000-1200W 

24 900,00 Lekë 29 900,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kamera sigurie  Smart Wifi 1MPNje kamera sigurie me Wifi qe ju lejon te kontrolloni shtepine apo ambjentin e biznesit nepermjet smartphone tuaj kudo qe ndodheni. Me koke te rrotullueshme 355 grade. Me cilesi High Definition 1MP.

4 990,00 Lekë 7 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

MP3 per makinen me bluetooth N8Ju mund te kryeni telefonata dhe te degjoni  muzike teksa jeni duke ngare makinen, pa patur nevoje per fisha nderlidhese.Cilesi e larte audio

990,00 Lekë 1 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Kreher elektrik Sokany Nano Silver RF-608  Nje Kreher profesional per drejtimin e flokeve i cili ju ndihmon te drejtoni floket tuaj shume shpejt, kjo fale sistemit te kreherit i cili ngrohet shume shpejt. Ngrohet per 30-45 sekonda.

1 990,00 Lekë 3 490,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
0 Përshtypje(t)

Ore inteligjente DZ09 me karte SIM Nje ore inteligjente e cila kryen te gjitha funksionet e nje Smartphone: telefonata, mesazhe, internet e shume funksione te tjera. Mjafton te vendosni karten SIM. Gjithashtu mund te lidhet nepermjet Bluetooth-it me Telefonin tuaj (andorid ose iOS) dhe ju njofton kur ju vjen nje telefonate apo mesazh. Mund te telefononi...

1 990,00 Lekë 2 990,00 Lekë
Pasqyrim i shpejtë
Duke shfaqur 1 - 5 nga 5 produkte

Sipër